wishlist

big wishlist no 2

10. srpna 2012 v 11:15 | the lizz. ✯

takjo. trošku větší wishlist po delší době.
Samozřejmě nejsem blbá a nepočítám s tím, že bych sehnala všechno. Dokonce nepočítám ani s polovinou. Budu ráda tak za 3,4,5 věcí z tohohle.
1) nejsem miliardář bohužel, a ani nevlastním ropu
2) v téhle prdeli zvaná Ček Repablik prostě některý (80%) věci nejsou (co chci) a objednávat to z Ameriky se mi nechce. A navíc teďka děsně frčí neonový tílka, že .. (nic proti, ale má to každá a já bych to na sebe nedala, ani kdyby mě nutili)

Takže dál budu jen slintat .)
(Ale proboha, ty barevný Vanksy jsou askjhjsahdjsaf a ty košile taky a všechny ty kalhtoty a tygří tílko uíííííííííííííííí!)

wishlist - spring&summer

9. dubna 2012 v 14:31 | the lizz. ✯


Ňák jsem neměla co na práci , tak jsem se rozhodla , že si udělám takovej menší wishlist . Jakože chápete , věci co chci ( teda ty, který se daj koupit..haha).
Není to všechno , ale zase je to to hlavní .
Tam , kde je zelená hvězdička , tak to už mám . ( Bílý kraťase , trikosvetr a náušnice ) .
Strašně, ale strašně bych chtěla ty vesmíro-šaty , ale zase TADY? V takovým prdelově ? ( Myslím Česko ) . A na netu stojej strašný prachy , takže si můžu nechat jedině zajít chuť .
Taky vím , conversky má každej , ale já prostě zase chci červenou klasiku , jo , fialový jsou supr , ale červená je červená.
A HLAVNĚ takový ty svítící plavky ! Ty jsou božíííí , z minulo roku mám dvoje boží ( leopardový a růžový ) , ale tyhle jsou uplně uáááááo . A zbytek je takovej spíš .. no prostě tílka ( klasika ) , jarní boty , sukně ( Doufám , že budu úspěšná v lovu a tak v květnu už si budu moct většinu odškrtnout .

Bájdwej, přibyly tu nový rubriky . Tak deník moc často nepíšu , tak aby tu bylo aspoň něco . JOA užívejte Velikonoc , dyž je tak pěkně ( sice kosa jako prase ) .
 
 

Reklama