TURECKO 2013

TURECKO 2013

6. července 2013 v 16:00 | the lizz. (král jelimán)
Konečně jsem se dočkala dovolený. Odlítali jsme 22.6 večer, takže jsem celej den odpočítavala sekundy, než jsme konečně sedli do auta a vydali se směr Bratislava. Tam jsme se dozvěděli, že náš let má zpoždění, tak jsem si dala jahodovej cheescake na uklidnění, protože pochopte, TAK STRAŠNĚ JSEM SE TĚŠILA. Když už jsem konečně seděla v letadle, nemohla jsem uvěřit tomu, že to je tady, že jedenáct dní si budu válet šunky v Turecku. Na hotel jsme se dostali nějak kolem třetí ráno, takže dost masakr.

Ale další dny byly perfektní. Hotel byl krásný, velký, bydleli jsme v takovém "domečku", prostě paráda:-) Pláž byla krásná, celkem velká a moře naprosto šíleně čisté! No fakt, připadala jsem si jak v ráji. Hned první den jsem se tak přežrala, že jsem to snad trávila celou dovolenou. Bylo tam všecko možné a já nevěděla co dříív, no.

Byli tam i dost pěkní kluci vám povím. A dost jsem se divila, když jsem zjistila, že ti nejhezčí jsou Češi! (Prej buzny, mamka říkala. Ne, nevěřím tomu.) Takže jsem měla každý den koho pozorovat. Samozřejmě i Turci byli dost pěkní, ale to každým rokem (někdy uvažuju, jestli podmínka pro přijetí do hotelu jako číšník náhodou není bejt krasavec). Nějak si mě oblíbil pizzař (taky jsem za těch 12 dní snědla snad 10 nebo kolik pizz. Už se mi o nich i zdálo. Ale byly TAK dobrý!). Pořád mi říkal, jak jsem krásná, tvaroval mi pizzy do srdíčka, no romantika.

Zkusila jsem si i vodní lyže. (Šak co, zkusit se má všecko.) Docela sranda to byla (to že jsem se vysekala, naprala to přímo nosem do vody, zmiňovat nebudu...). Ale připadala jsem si jako boss! Prostě jen já, moře, lyže (a ten co řídil loď). Škoda, že to trvalo asi jen tak 5-10 minut (na druhou stranu, myslela jsem, že mi upadnou ruce a nohy)

Když to tak srhnu, bylo to senzační, boží, skvělý a tak dál, mohla bych napsat tisíce synonym ke slovu "perfektní" a stejně by to nevyjádřilo, jak moc super to bylo. Vrátila bych se (ale před tím bych držela tak týden hladovku). Fakt že jo, to moře mi bude neskutečně chybět. A nejen to:)

A v celým článku "pár fotek", trvalo mi asi tři hodiny, než jsem všech 3000 fotek prošla, promazala, obrátila.. :-D Strašný.
 
 

Reklama