TURECKO 2011

Turkey 21.6 - 1.7 ♥

3. července 2011 v 13:11 | the lizz. ✯
Jsem zpátky děti .
Je za mnou nejlepší a nejúžasnější dovolená, ever.
Když se tak dívám zpátky ... jo, bylo to boží.
Klidně bych tam jela ještě tak 15845x.Na dovolených nesnáším 3hodinovou cestu autem na letište, 2 hodinové čekání na letišti, 2 a půl hodiny v letadle a hodinu busem k hotelu. Je to fakt na zešílení. ( Ale vždycky to pak stojí zato :).. a teďka dvakrát tak )
No, když jsem todle všechno podstoupila tak v 1:30 tureckého času jsem sebou plácla do manželské postele ( jo, spala jsem v ní! sama! ) a spala až do rána.
Pak jsme šli na snídani, BOŽE, tolik jídla jsem NIKDY neviděla. Asi tak 12 druhů chlebů, baget, housek, různé croassainty nebo zapékané věci, nebo sladké pečivo, míchaná vajíčka, vajíčka na tvrdo, gofry, omelety ♥, 10 druhů cerálií, melouny, pomeranče, džusy, COKOLIV. Prostě jsem byla v ráji.
Leželi jsem asi 5 metrů od moře, perfektní místo, ti říkám. Tam jsem se grilovala a stejně k ničemu ( to, že mám bílý lýtko a jinak hnědou nohu nevíte, ok?)
Bylo to tam o b r o v s k ý. Když jsem to chtěla projít celý ten komplex, tak mi to trvalo .. asi tak 45 minut? 6 bazénů, kruté. ( Stejně jsem se koupala jen tak ve 2 nebo 3) Byli tam fajn číšníci/kuchaři, vždycky se smáli , pozdravili, dali ti vidličku nebo poradili co si dát. Turci jsou vážně milí:) ( a moc moc hezcí)
V tom hotelu bylo tak 50% turků, 45% rusů, 3% angličanů a 2% zbytek. ( Byl tam i Varaďa!!!!!!! Hokejista Ocelářů Třinec, btw) Takže kdokoliv mě viděl tak jako Privjet. Konec toto, vážně jsem uvažovala o triku I AM CZECH NOT FUCKIN* RUSSIAN ale nevyšlo. To že jsem napůl bloncka a mám zelenomodrošedé oči neznamená, že jsem rus ne?
A když už konečně pochopili že rusky neumím a ruska nejsem, zase nevěděli kde je Ček Repablik, což je politováníhodný. No, Turci asi nepatří k nejchytřejším.
 
 

Reklama