MYŠLENKY

Nedoprovolný únos

6. srpna 2009 v 11:22 | the lizz.
Jojo. Vstavala sem v 11 [po včerejšim..večeru&ránu..] a mum mně odtáhla k babině. Budem tu na oběd, pak pudem domů. Tam udělám avatary..jak jinak :D a možná blendy.
Budu tady do půl 1, pak konečně ke svýmu PC. Tady je děsně blbá klávesnice..:D
A ještě ke včerejšku:
Šla sem ven asi v půl 9, a ukecala sem mamku že do půl 1 můžem být venku /když ji zavolám/ a od půl jedný do půl 4 můžem být u někoho doma. No tak sme se bavili venku, kluci zas mněli pivko, naštěsti ja sem nepila. Kolem půl 12 kluci nebyli střízlivi.. Tak sme šli domů k hlavnimu, ten jakože nemněl doma rodiče *bohužel* .. oni chtěli hrat flašku, ale ja sem odmitla. Takže hrali jen oni, svlikaci :D Hrali sem do půl 2, a pak sem šla domů. Šla sem takovou cestou a pak přes most, a najedno usem slyšela kroky. Utíkala sem. Naštěstí domů mi chybělo asi 100 metrů, tak to bylo v poho. Ale ty kroky mi vrtaj v hlavě.


No ale končíím, tak .. jdu něco dělat. Číízz :D:D:D

soo, thanks so much ♥

4. srpna 2009 v 19:35 | the lizz.
Hi guyzz ♥
Dnešek uplně skvělý. Děkuju vám za návštěvnsot.Mám z tohodle blogu dobrý pocit. Zejtra přidám avatary [nečekaně..sem avomaniak] a icom bases. Sem ráda že se vm moje avatary líběj , ale já je upřímně nemusim :D:D

~_~

Právě poslouchám songy & koukám na H20. Ráda bych šla ven..ale mam po včerejšku zaracha :D [mužu byt venku jen do 9 ..] .. přišla sem včera totiž domů až nějak 00:35 :D:D Takže.. :D:DTo měn přivádí na otázku..do kolika můžete být o prázkách venku vy?

TATRY. Totální Autodestrukce Těla,rozumu, .. y? :D

1. srpna 2009 v 10:43 | the lizz.

Jop. Tatry. Vysoké. Zítra.

Bééé, celej den někde turistikovat po Tatrách T,T. A to je začátek srpna. Pojedem tam ještě na konci srpna, na týden. theek.gif image by Salisko Zse mně budou bolet nohy. Achjo. Někteří odlítaj do Španělska a já musím do Tater thcheeky.gif image by Salisko Na obrázku vidíte ten Koprovský štít. I mapku, kudy půjdem.Ale my jdem až od Popradského plesa [číslo 2] Od popradského plesa je to asi 3 hodinky nahoru. A zpátky taky Achjo. Vezmu si mobil, naperu do něj nějakou hudbu.. hmm thtongue-1.gif image by Salisko A ráno vstáváme ve 4, takže se moc nevyspim. thno.gif image by Salisko Možná něco předpřipravim, uvidim. Ale potom od ponděla se to tu zase rozejdéééé

Beru foták, budou fotkythyes-1.gif image by SaliskoAGaDD. Absolutně grafický a dietový den.

30. července 2009 v 16:15 | the lizz.

Nepsala sem už dlouho co? Takže .. konečně píšu jako dvanáctiletá. Citím se taková...jak to říct..dvanáctiletá Nojo. Dostala sem pár triček,webku,povlečení..Super. Tedkom každej den voláme. Dneska nás bylo šest,týjo.

~~~
Chytl mně duch grafiky a poručil mi vyrábět grafiku. Za dnešek sem už stihla: avatary(2),png(2),blend,button,a něcojakoznetvoření Skvělý, ještě chci udělat nějaký avtary do challů..ale teď nevím kde. Nevíte kde sem si to jen napsala? Ach já sklérozá.

~~~
Jo, a držím dietu.odedneška.Tvrdou. Jím jen 3x denně!Snídani,oběd a večeři.[Ale vůbec sem dneska dietu neporušila.Vůbec sem nemněla rohlík+nanuk^^] Mám hrozně silnou vůli. [hahaha,to tak]


loučí se váš dietomaniak [který to nikdy nedodží]

ahoj.
bye.
ciao.

TÁBOR. 12.7-20.7

12. července 2009 v 8:30 | the lizz.

TÁBOR. 12.7-20.7


Dneska odjíždím na tábor, cca za hodku. Photoshop mi nejde. Tatin slíbil že mi s tim něco uděla a že to pujde. Hrozitánsky se omlouvám Nii, že sem ten layout nestihla. Ale udělam ho po táboře, a udělam i nějaky bonus nebo co bude chtít.

Není tam internet takže se tu fakt nedostanu. Bude snad sranda, sem zvědavá koho dostanu na pokoj. Jediná nevýhoda je ta, že je to anglický tábor,, hmm. Ale to zvládnu.

Přijedu v neděli odpoledne,takže se tu asi dostanu. Ale nevím. A potom už celý prázdniny nejedu *snad* nikam.

Takže si tady užijte a ja se du připravit :]].
Ahoj :))

totálně bez nápadů.

9. července 2009 v 15:02 | the lizz.
hii everyone!
Dnešek totálni nuda. Od rána sem dělala grafiku, ale udělala
sem jen jeden layout.
Blend,colorizace,avatar,retouch..
skoničly v koši na ploše. Prostě dneska totálně
bez nápadů. Doufám že zítra to bude lepší.
Sice, zejtra tu budu jen do večera,
pak jdu k sestřence a budu u ní spát
doufám, že budem kecat aspon
do půl 4 snad jo :D
~~
V neděli odjíždím na tábor, budu tam jen tejden :]] Klesne mi návštěvnost, ale to jaksik neřeším přednastavím vám asi články :))
~~
Dneska sem založila jeden bloges, jen ze srandy. Možná se vám bude někdy hodit, ale zatim tam toho moc není.

hoho, ček in :]]]]
Trapas co? :DD No už nebudu kecat, tak čůůz~
rozvrh hodin: červenec.

7. července 2009 v 18:33 | the lizz.
Hiaaa~
Tak už máme druhej tejden prázek a já se celkem nudím. Sice dneska sem byla chvíli venku, a na zmzrce, ale jinak sem byla doma. Zejtra pujdu asi ven s kamoškou,, snad to vyjde.

Hrozně se těším na pátek,, budu spat u sestřenky. Bude tam i skoro nevlastní nebratránek [nepochopite ] tak bdue sranda.
A pak v neděli odjíždím na tábor, budu tam 8 dní.To vydržíte ne
?

Zatím prázdniny v pohodě. le doufám že po táboře to teda bude lepší,no. Už mně nebavi pořad dělat grafiku


A děkuju moc za návštěvnost o____________o 100 denně? Ouch,.. děkuju. Já..doufám že tu vydržím. Celý prázdniny. Minimálně - a pak přes školu. Prostě jsem tu měsíc.. a baví mně to. Muj nejdelší blog mněl přes rok [jo, sice jsem mněla 5 měsicu pauzu.. ] doufám že tendle mi vydrží. '

Btw. mněla bych udělat novy layout že?

začátek prázdnin~

3. července 2009 v 11:07 | the lizz.
hiaa ~
Jak si uživate prázdnin?
Já pořád to samý, vstanu, PC, kámoši,kámoši...
Stahuju teď hodně filmu, Marley a já,Hahhan Montana,17 again,etcc.
Kdy to zkouknu? Musim si udělat kino večírek.
Dokonce~ Sikii mi poslala Midnight Sun [uplně prvni dil Twilight sagy] a sem asi v druhe kapitole tak je to ve Wordu,že jo.

~~

Už konečně musim udělat něco z te grafiky. Na blogu mně nic nebavi pořad přidavat denik nechci, tak nevim co vic.
Dneska už něco udělam :)))

Snad se ještě dne ozvu ~ tak ciao!


others.

1. července 2009 v 7:22 | the lizz.

Slavnost ♥ to je naše.

14. června 2009 v 10:12 | the lizz.
:Zdravím bonboni;
včerejšek byl nezapomenutelny. I když minule to bylo lepši kvuli jednoho člověka ♥ ale neřešim. Nejdřiv sme si odtancovali to svoje,lol. Ale potlesk sme mněli velky. A pak sme šli z kamz & kamošema do parku. Koupili sme si zmrzku, myslim že čokoladovou. Pak sme šli an trampolínu [zaplatili sme 40 kč na 15 minut :D] to byla sranda, sme tam dělali salta etcc. Po trampolíně sme šli myslim..na louku.
Tam sme byli asi hodinu. Na fotce: BF aneta,ta blondýna, v kšiltovce Paťas,vedle něj Seboš,Kuba, a ja na Kubovi fotil nas Honza. Tam sme dostali přezdívky~ Aneta Vladimíra,Kuba Honipírko,Ja Vladislava,Seboš Vladislav,Patrik Vladimír, a Honza Lumír Hej jako nepochopíte. Ale nejvic rofl.

Pak sme tam ruzně blbi, kluci se chtěla cucat, heh, tak sme radši zdrhaly. Nakonec sme hrali hoňky,lool. Šli sme zase na zmrzku, a koupili sme si losy do tomboly. Patrik vyhrál ~ KOSMETIKU.Héj, sme z toho nemohli. A ja sem vyhrala nějaky mič, tak sme s nim hrali nějakou hru.

Pak,~klasicky~ sme šli za park a tam nějaci týpci mněli vodnici a pivko. Nabidli nam pivo, a tak si synci lokli. My s Anetou se jen divaly. *přisaham :D* valili sme zas na louku :D lol. Kluci tam zas mrdali a furt nam šahali na zadky. No a tam sme zustali asi do 7.


V parku byl zorb(f?)ing ale nebyl z kopce, ale v bazeně,bez vody. Prostě ste byli v kouli a blbli zaplatili sme z Anetou 50 kč a honza s kubou tež. Sme tam dělali bitku, a vyhraly sme

to je ono.

Pak pustili ploužak, tak sem tančila z kubou & pak z honzou. tančili sme asi do půl 9, pak .. sem už šla. Dostaal sem srdičko od jednoho kluka

Na rozloučeni sem dostala pusu od všech [patrika,honzy,kuby,seboše] protože je 2 tydny neuvidim Takže na rozloučeni. Noa pak sem jela dom.


Muj byvaly se na mně furt čumněl a smal, mam takove podezřeni.Ale to neřeště .
fotky budou asi za hodinu. Potom sem vam napsala zaverečny članek před odletem do Turecka,no. :))
Kdo to přečte, je borec :)) :D

TAK AHOJ. Příště.

 
 

Reklama