month in photos

OCTOBER

3. listopadu 2013 v 12:57 | the lizz. (král jelimán)

Tak fajn, říjen už je taky v čudu. Musím uznat, že bylo fakt luxusní počasí (Tak jako já!) a celkově se říjen povedl. Prodloužená, úúúúžasný podzimní prázdniny.. Fakt si nemám na co stěžovat. Příjde mi neuvěřitelný, že posledních..pff, 6 měsíců, je všechno perfektní!:)
Ach
Už jen dva měsíce a jsou Vánoce!

A co váš říjen ? :) Doufám, že byl skvělej!!!

SEPTEMBER

29. září 2013 v 12:34 | the lizz. (král jelimán)


Září je u konce (taky to nechápu) a musím říct, že to byl skvělej měsíc! Jasně, začala škola, to ovšem přineslo mýmu tělu hodně posilování ve fromě smíchu (škoda, že nejde vytvarovat vánočku jen z toho, když se smějem jako pakoňové).
Aspoň že je hezky slunečno, když už je zima jako prase. (Vzít si sukni je skoro stejné, jako spáchat sebevraždu, ono mrznutí dolních končetin není zrovna smrt, jakou bych si přála.)
A víte co? Druhák je zatím fajn. Sice píšem písemek víc, než si dokážu zapamatovat, ale každej den ve škole je vtipnej, skvělej, jánevímco, plus již dříve zmínění starší kluci...
Jo, užívám si každej den.

focení v hodině češtiny je skvělá zábava / v ZOO s kamarádem-tanečním partnerem / výhled z jedenáctého patra na "město" kde bydlím / super jump s spolupakoněma (tj. spolužačkama) / pokus o to vypadat roztomile / takhle jednou na bruslích s nejlepším kamarádem

Jakej měsíc jste měli vy? :)

AUGUST

31. srpna 2013 v 11:46 | the lizz. (král jelimán)


Okay, tak tenhle měsíc byl neskutečný. Nejprve Tomáš Klus (miluju ho! úžasný koncert; Tomáš je skvělá osobnost a strašně se mi líbí jeh smysl pro humor). Pak venky s skvělou kamarádkou J. , ona je stejný blázen jako já, tak aspoň se nikdy nenudíme:-D. Jak určitě víte, byla jsem i v Rakousku (pořád mám spoustu fotek, někdy je přidám). Po Rakousku třídní stanovačka, no ta byla.. hm, hledám vhodná slova; prostě suprduprčupr. "Lukáši, spíš?" "Hrchrhhh.." (jakže chrápání). V půl šestý ráno už jsme si řekli, že teda zalehnem ke spánku, ať se vyspíme - hm, vstávali jsme v 8:-D (Pak jsem celej den chodila jak zombie. A ten den potom taky.) A na závěr prázdnin neskutečná akce tady u nás!!!:-) Člověk si zatančí, pokecá se spolužákama, pozná nový lidi.. co může být lepší?!

Upřímně, minulej rok jsem říkala, že jsem zažila nejlepší prázdniny a že tyhle budou stát za nic. Opak byl pravdou! Tyhle prázdniny byly ještě lepší, prostě užité na maximum!!:-))
Štve mě, že končej! Fakt že jo.

A co vy a prázdniny? Užili jste si poslední dny? :)

JULY

2. srpna 2013 v 14:52 | the lizz. (král jelimán)

Měsíc prádnin je za námi a já si nemůžu stěžovat. Fakt je všecko parádní!!
Kéžby prázdniny nikdy neskončily:) (Nestíhám prostě už skoro!! Děje se toho moc:D)

A co vaše prázdniny? :)

JULY

29. července 2012 v 9:53 | the lizz. ✯


(Aleeex, to je teen, co mi kreslil na prsa, dal mi pusu a tak:-D)
Táákže, nová rubrika, MONTH IN PHOTOS, vždycky sem hodím fotky, které vystihují ten daný měsíc a tak. Tyhle všecky jsou z ČERVENCE.
Tureckooo, pár fotek s L., a tak. A ta malá holka v růžovým není moje ségra, to je ségra L. btw:-D
A kdo mi odpoví na otázku: " Proč všude vypadám jako magor " , dostane zlatýho bludišťáka.
 
 

Reklama