10 things

10 věcí, který jsem se naučila v 17

19. října 2014 v 17:56 | the lizz.
1. Umělý světlo vůbec nelichotí vaší postavě. Na přímém slunečním světle to vypadá, že máte svaly. Takže večer v koupelně se na sebe radši nedívejte, pokud trpíte komplexy - počkejte si do rána.

2. Nikoho nezajímají vaše historky a trable, tedy pokud ovšem se nemáte úplně nanic. Pokud jste šťastní, každému je vaše povídání ukradený. Ale když vám někdo dá kopačky, jste na dně.. každej najednou chce s váma mluvit. Ale stejně ty lidi jen těší, že se máte hůř než vy.

3. Je blbost hrát takový ty hry typu "napsala jsem včera, dneska je na řadě on" nebo "nepodívám se na něj, ještě by poznal, že se mu líbím". K čemu vám to je lidi, jako vážně, kdo má v dnešní době čas uvažovat, kdo psal první? Když chcete klukovi napsat, pište. (Ale zase na 24 hodin denně, všeho s mírou.)

4. Nikdy se nezavděčíte všem. Takže je zbytečné dělat první poslední proto, aby vás měli všichni rádi. Vždycky se najde někdo, kdo vás bude nesnášet, musíte se s tím prostě smířit.

5. Minulost je minulost. Tečka. Nesnažte se obnovit něco, co už je ukončený. A ano, myslím tim vztahy. A nebo děravý oblečení. A přírodní barvu vlasů.

6. Musíte se smířit s tím, že když si vaše nejlepší kamarádka najde kluka, nebo vás nej bfff kaámoš holku, budete na druhé koleji a NIC s tím neuděláte. Můžete jim říkat, jak jsou blbí, že spolu tráví každej den 12 hodin, ale jen uškodíte sami sobě. Jediná možnost je zkousnout to a čekat, až i vám se poštěstí!

7. Čím víc chce být zadané, tím víc se vám vyhýbají kluci. Přesně v moment, kdy si řeknete, že kluka nechcete a DOOPRAVDY v to věříte, nikoho nehledáte, přesně v tu chvíli se objeví Pan Božský. Takže holky, nebuďte zoufalé a stay classy!

8. Je blbost dělat něco jen proto, že to dělají VŠICHNI. Všichni mají ombré a já to nesnáším? Dám si ho taky, ať jsem cool! Všichni mají UGG? Koupím si je taky, i když si připadám jak ruský mužík na Sibiři! Je to v pohodě, pokud se vám to líbí, pak oukej, ALE dělat něco jen proto, abyste byli in?! C'mon.

9. Nikdy. Nesnižujte. Své. Nároky. NIKDY. Chcete kluka, kterej je chytrej, ale chce vás jen ten blbeček, co nedokončil střední? Jen kvůli strachu být sám se spokojit s něčím, co je hoooooodně pod vaší úroveň je prostě BLBOST. Jak říkám, neberte všechno, co se nabízí, přece taky neberete první lepší boty, jen protože jsou o 20% levnější..ne?!

10. Nic není zadarmo. (Teď nemyslím oblečení). Když něco chceme, asi těžko se to stane JEN TAK. Jednčku z matiky? No, samo se to asi nevypočítá. Školu v zahraničí? No, angličtina vám za den do hlavy nenapadne. Úspěšnej život? Hm, každej den plný alkoholu vám nepomůže. Dream it. Do it!

Twitter : iac0na

A dnes na téma proč je lepší být single a NAVÍC tři romantický rady, jak se pomstít ex.

1. května 2014 v 9:32 | the lizz. (král jelimán)
Jelikož je dnes prvního pátý, tj. první máj, lásky čas, dáme si dnes téma "Proč je lepší být single" a také jako bonus tři rady, jak se pomstít bývalému!

1) Tak na začátek, nemusíte vždy vypadat krásně. Nevytrhaný obočí a oholený nohy nikoho štvát nebudou - tedy nikoho, kromě vašich rodinných příslušníků, kteří se ta tu hrůzu budou muset koukat.

2) Můžete si psát s kým chcete, jak dlouho chcete bez následující zpovědi "KDO JE TEN KLUK a proč ti píše ČAU, jen já ti můžu psát čau!!!" A nebo věty "Proč tomu klukovi jako čumíš na jeho vypracovaný břicho? To se ti nelíbí můj pupek?!!"

3) Neomezené množství česnekačky, cibulačky, pálivých papriček a nulová spotřeba žvýkaček! A to se vyplatí.

4) Nemusíte furt do kolečka odpovídat na otázku "Co se stalo?" "Nic", přičemž vaše myšlenky jsou "nic? tys nepoznal že smrdíš jako prase a nepochválil si mi nový vlasy?!?! jeden mililimetr jsem si ustřihla a ty to nevidíš?"

5) Můžete si dávat v KFC takový ty jídla pro dva a sežrat je samy. Ták.

6) A výčitky, že budete tlusté? (viz bod 5.) To přece nikoho nezajímá, protože se svlíkáte jen před vaši kočkou/psem a ti už viděli mnohem horší věci.. Vás na záchodě... nebo třeba po ránu.

7) V baru můžete flirtovat s každým podivným individuem (jenom kvůli vidiny Morgena zadarmo a taky kvůli nahnání ega) a NIKOHO to nezajímá! (Možná jen doporučení, zamaskovat dech po česnečce a trošku si vytrhat obočí a trošku pudru.. Aby ten lov měl nějakej účinek a nemusely jste platit samy.)

8) Žárlivost? Jediný pocit žárlivosti zažijete, když vaše kámoška vypadá v tom triku lépe než vy. Protože má větší kozy.

9) Nemusíte se stresovat, že zapomenete na jeho narozky nebo že mu koupíte špatnej dárek. Všechny peníze, který by teoreticky padly za dárky k výročí, svátku, Vánocům a narozkám můžete utratit za smyslupnější věci. Třeba jídlo.

10) A hlavě, žádný návštěvy jeho rodičů. "A vařit umíš?" "A jsi panna?" "A vzít si ho chceš?" "A pět dětí minimálně, co říkáš?" "A budete bydlet u nás na vesnici? Vždyť do nejbližšího města to je 25 km a autobus sem jezdí každých 8 hodin!"


A jak se tedy pomstít bývalému?
1) Jednoduše choďte s jeho nejlepším kamarádem. I kdyby byl odporný. A hlavně se přesvědčte, že váš nový objev říká vašemu ex všechny ty pikatnosti, co spolu provádíte. (A kdybyste neprováděli, tak ho donuťte, aby si je vymyslel.)

2) Trošku hardcore, trošku složitější - nechte těhotnou kámošku, nebo známou počůrat těhotenskej test a pošlete mu to poštou s vašim jménem a sladkým vzkazem. Myslím, že jeho výraz by byl k nezaplacení.

3) Počkejte tak rok, až to přebolí. Za tu dobu cvičte a staňte se MEGASUPEREXTRA SEXY a pak s ním navažte kontakt, omotejte si ho kolem prstu, hrajte si s ním a až bude žadonit o druhou šanci (protože kluci takoví prostě jsou), pořád si s ním hrajte a až bude v úplný depresi na pokraji zhroucení, řekněte mu NE a zlomte mu srdce stejně, jako ho on zlomil vám. Protože žádný kluk si nezaslouží druhou šanci, když vám ublížil.


Mějte se fajn. Vážně mega fajn. A pokud máte nějaký depky.. Kašlete na to, fakt vám to za to nestojí. :-)

Deset důvodů, proč je lepší být holkou.

16. března 2014 v 17:26 | the lizz. (král jelimán)
1) Každý ráno si můžete namalovat novej ksicht, takže můžete vypadat jako Bieber nebo Megan Fox (s trochou zručnosti).
2) Pokud máte a) velká prsa b) skvělej zadek, můžete tyto přednosti (zadnosti?) využít u zkoušení - výstřih nebo legíny a máte jedničku jak vyšitou. (Pokud nemáte ani jedno, tak nezbývá nic jiného, než se to našrotit.)
3) Jestliže jste krásná, nemusíte se učit, jelikož si můžete vzít milionáře a máte budoucnost zajištěnou. ( Pokud ale krásná nejste, aplikujte bod č. 1 a na ksicht si namalujte nějakou slavnou herečku. V tom případě ale doporučuju se už nikdy neodlíčit.)
4) Najíte se zadarmo, protože za vás kluci všechno zaplatěj.
5) Pokud jste krásná (když ne, opět viz bod 1), nemusíte hnout ani prstem. Společnost očekává, že vše udělá muž. (Pokud není homosexuál.)

6) Můžete brečet u Titanicu, Medvídka Pú, Večerníčku, Barbie a Labutího jezera, Drahý Johne, Poslední písně a nikdo to řešit nebude (jen bacha, aby se nerozmazal make-up!!!)
7) Můžete využívat svých psí očí (popř. jiných očí, když na to příjde,..), pokud vám něco nejde (třeba otevřít láhev nebo roztrhnout obal čokolády) a nebo jste jen líné to udělat samy.
8) Pokud hrajete LoL, NFS, GTA, WoW, Fifu nebo NHL, budete nošeni v náručí, opečovávané, nazýváný bohyněmi, nikoliv "trapným tlustým nerdem, co furt hraje střílečky tyvole, žádnej život, sluneční světlo neviděl, fakt vodporný"
9) V případě, že jste velice přítulné, kluci budou stát řady a vy si budete moci vybírat, nenastane situace, že o vás někdo řekne, že jste "perverzní úchyl co myslí jen na to jedno".
10) Dokážete dělat více věcí najednou. Psát na blog o zdravém životním stylu a jíst čokoládu s Oreo , chatovat na facebooku a trhat si obočí, mluvit s klukem, co vypadá, že se teleportoval z pravěku a myslet na toho hokejistu, kterej s váma nikdy chodit nebude, poslouchat výčitky vaše kluka a přitom přemýšlet nad úkolem z matiky. Prostě paráda.

Opět další článek ze série "10 věcí". Tohle je tak nabitý ironií, že to snad víc nejde. Tak to vemte v potaz. (Za diskriminaci kluků se omlouvám, ovšem nemám pocit, že bych jich tu moc bylo. Kdyby snad ano, tak jaký výhody maj kluci?)

Jakých "10 důvodů/věcí/apod" mám napsat příště?
 
 

Reklama