Únor 2015

In life you are either a passenger or a pilot - it's your choice.

18. února 2015 v 18:04 | the lizz.
Tak nějak mě zkolila převelice zákeřná nemoc (aka rýmička), tak jsem si řekla, že udělám něco produktivního a vzhledem k tomu, že k učení se fakt nedokopu - rozhodla jsem se vás zase po dlouhý době obohatit o nějaké průlomové myšlenky.

No dobrá, kecám. V poslední době je můj mozek (zda-li mohu hmotu v mé lebeční dutině takto nazývat) lehce indisponován. Pokud bych byla postavičkou v animovaném seriálu, tak bych měla místo očí srdíčka a pořád zpívala otravné písničky. V praxi to znamená asi toto: mám pocit, že všechno je děsně krásný a růžový a tak.
A vyjímečně všechny mé myšlenky a city nesměřují k arašídovýmu máslu, kešu máslu, waflím nebo lívancům - ale k člověku.
(Tomu nejméně pravděpodobnému na světě. Jako vážně. Má o půl roku mladší verze by řekla jasné a jednoznačné "takový kluk? NIKDY!")

No. Najdou se teda i chvíle, kdy musím svůj lovelife odložit do postranní a soustředit se na školu. (Závidím vám všem, co máte teď prázdniny!) Trochu mě štve, že příští rok maturuju (když to píšu, zní to fakt strašně) a furt nevím, čím chcí být. A nemůžu spoléhat na to, že si vezmu bohatýho chlapa, žejo. Jak jste na tom vy?

Nezbývá mi nic jiného, než vědomě ignorovat fakt, že už teda moc času na rozhodování o mé budoucnosti fakticky nemám a doufat, že se všecko vyřeší.. samo. (Zázraky se dějí, určitě, žejo?!
kushandwizdom: Good vibes here