Leden 2015

2 O 1 4

1. ledna 2015 v 17:54 | the lizz. |  MYŠLENKY
2014 nebyl zas tak dobrej rok. Neříkám, že byl vyloženě na nic, ale nebyl tak skvělej, jako 2013.
Nicméně první čtyři měsíce tohoto roku jsem byla jak chodící cukrová vata - ne tak tlustá, nicméně přeslazená. Všechno bylo boží, každej musel tolerovat moje nekončící štěstí a poslouchat děsně otravný kecy zamilovaný puberťačky. Pak se to však změnilo. Cítila jsem se spíš jak kupa hnoje a nesnášela všechno spojený s láskou. Tak nějak mě asi poznamenal rozchod.
(Když se na to dívám zpětně, nafackovala bych si. Jestli jsem se něco z tohoto ponaučila - fakt to nestojí za to, trápit se kvůli nějakýmu čulibrkovi.)

Mezi jasný světlý chvilky tohoto roku patřila Anglie, kde jsem jela s pár spolužákama, taky dovolená. Prázdniny byly plné překvapení, navíc mi došlo, že mám fakt ty nejlepší kámoše, který si člověk může přát. I když jsou děsně urýpaní a dělaj si ze mě srandu.. to je vlastně takovej důkaz kamarádský lásky, ne?!

Nastoupila jsem do třeťáku (humus), jela na turisťák (ještě že to, co se stalo tam, už je dávno zapomenutý) a začala chodit na TRX (objevila jsem svaly, které jsem myslela, že neexistují). Všecko bylo fajn a tak, jenže stejně jsem chtěla změnu, nějaký vzrůšo, chápem.

A taky že jsem se dočkala! Sice těsně před koncem roku, ale i to se počítá, ne? Mám takovej pocit, že se ze mě stane cukrová vata. A je mi to jedno. Protože jsem zase šťastná!
(Jak na Novej rok, tak po celej rok, žejo?)

2015.
Jakej byl váš rok?