Říjen 2014

10 věcí, který jsem se naučila v 17

19. října 2014 v 17:56 | the lizz. |  10 things
1. Umělý světlo vůbec nelichotí vaší postavě. Na přímém slunečním světle to vypadá, že máte svaly. Takže večer v koupelně se na sebe radši nedívejte, pokud trpíte komplexy - počkejte si do rána.

2. Nikoho nezajímají vaše historky a trable, tedy pokud ovšem se nemáte úplně nanic. Pokud jste šťastní, každému je vaše povídání ukradený. Ale když vám někdo dá kopačky, jste na dně.. každej najednou chce s váma mluvit. Ale stejně ty lidi jen těší, že se máte hůř než vy.

3. Je blbost hrát takový ty hry typu "napsala jsem včera, dneska je na řadě on" nebo "nepodívám se na něj, ještě by poznal, že se mu líbím". K čemu vám to je lidi, jako vážně, kdo má v dnešní době čas uvažovat, kdo psal první? Když chcete klukovi napsat, pište. (Ale zase na 24 hodin denně, všeho s mírou.)

4. Nikdy se nezavděčíte všem. Takže je zbytečné dělat první poslední proto, aby vás měli všichni rádi. Vždycky se najde někdo, kdo vás bude nesnášet, musíte se s tím prostě smířit.

5. Minulost je minulost. Tečka. Nesnažte se obnovit něco, co už je ukončený. A ano, myslím tim vztahy. A nebo děravý oblečení. A přírodní barvu vlasů.

6. Musíte se smířit s tím, že když si vaše nejlepší kamarádka najde kluka, nebo vás nej bfff kaámoš holku, budete na druhé koleji a NIC s tím neuděláte. Můžete jim říkat, jak jsou blbí, že spolu tráví každej den 12 hodin, ale jen uškodíte sami sobě. Jediná možnost je zkousnout to a čekat, až i vám se poštěstí!

7. Čím víc chce být zadané, tím víc se vám vyhýbají kluci. Přesně v moment, kdy si řeknete, že kluka nechcete a DOOPRAVDY v to věříte, nikoho nehledáte, přesně v tu chvíli se objeví Pan Božský. Takže holky, nebuďte zoufalé a stay classy!

8. Je blbost dělat něco jen proto, že to dělají VŠICHNI. Všichni mají ombré a já to nesnáším? Dám si ho taky, ať jsem cool! Všichni mají UGG? Koupím si je taky, i když si připadám jak ruský mužík na Sibiři! Je to v pohodě, pokud se vám to líbí, pak oukej, ALE dělat něco jen proto, abyste byli in?! C'mon.

9. Nikdy. Nesnižujte. Své. Nároky. NIKDY. Chcete kluka, kterej je chytrej, ale chce vás jen ten blbeček, co nedokončil střední? Jen kvůli strachu být sám se spokojit s něčím, co je hoooooodně pod vaší úroveň je prostě BLBOST. Jak říkám, neberte všechno, co se nabízí, přece taky neberete první lepší boty, jen protože jsou o 20% levnější..ne?!

10. Nic není zadarmo. (Teď nemyslím oblečení). Když něco chceme, asi těžko se to stane JEN TAK. Jednčku z matiky? No, samo se to asi nevypočítá. Školu v zahraničí? No, angličtina vám za den do hlavy nenapadne. Úspěšnej život? Hm, každej den plný alkoholu vám nepomůže. Dream it. Do it!

Twitter : iac0na