Září 2014

Řízky, sekaná a Ektor aneb Turisťák 2014

20. září 2014 v 16:49 | the lizz. |  MYŠLENKY
Vrátila jsem se z turistického kurzu v Tatrách a můžu říct - BYLO TO SUPER. Mám skvělou třídu, skvělé kamarády a díky tomu jsem zažila neskutečný týden !

První den, první řízek, první túra, první zážitky! Odpoledne jsme dorazili do Žiaru, kde jsme se ubytovali a dělali různý blbosti. Dalšího dne jsme zase šli na Teryho chatu (ha! s kámoškou jsme tam došly/ doplazily se první) a ten výhled byl úchvatný (kdo však čte mé články ví, že já jsem již zkušený horský kamzík a na týhle chatě jsem byla už potřetí..). Nicméně kámoš si dal tu nejhnusnější česnekačku za tři éčka a já kofolu za dva a půl (a řízek číslo dvě.) Takže úspěšnej den.
(S holkama jsme pak kecaly do dvou ráno na pokoji. A možná jsme byly lehce hlučné, protože pak z toho další ráno učitelka udělala třetí světovou, džízs.)
Taky jsme měli další túru - Žiarská chata, Smutné sedlo, Plačlivý, Žiarské sedlo a zpět dom. Jakože v určitých chvílích mé nožky silně protestovaly a já si říkala stojí mi to za to?!?!?! ale STÁLO, výhled byl nejvíc boží.

Zážitků spousta, jako památka pavučina na iPhonu, bolest nohou, ale i přes to musím říct, že to byl boží týden :-) Naši třídu jsem měla ráda vždy, ale teď ji mám ještě radši ! Nejlepší na ní je, že tam jsou ještě větší pošuci než já a to už je co říct.
A přikládám krátké, dvouminutové video od mého skvělého, talentovaného spolužáka ! :-D (Můžete mě tam zahlédnout celkem často.. zpívání, jezení, focení!)