Srpen 2014

SUMMER 2014

31. srpna 2014 v 16:27 | the lizz. |  MYŠLENKY
Až do dnešního dne jsem naivně doufala, že se zastaví čas, objeví na ebayi stroj času nebo nebo někdo vyhlásí ještě jeden měsíc prázdnin. Nestalo se. Nezbývá nic jiného, než ze sebe po dlouhých dvou měsících udělat člověka, umýt si vlasy a najít oblečení jiné než kraťasy a tílko s flekem od kávy.
Oukej, to kecám, nejsem asociál a kávu nepiju, takže vlasy si mýt musím, když nechci vystrašit potenciální nápadníky.
(Kteří jsou nejspíš někde na Bahamách, protože kde nic, tu nic.)

I když oukej, zase kecám, za tyhle prázdniny se pár víceméně ne-tak-tajných ctitelů našlo. A protože každý miluje summer love stories, tak já vám to nastíním!
Když si to tak shrnem, nejvíc lidí jsem poznala na akcích (kde jinde se dnešní mládež seznamuje?!). Po pár dnech psaní na facebooku mi došlo, že z toho láska na život a na smrt nebude (Veroniko, Veroniko, přece je jasné, že ten napitej kluk nebude nijak inteligentní...) Ponaučení číslo jedna: HEZKÉ A BLBÉ NEBRAT! (Za tyto prázdniny jsem řekla frázi "Promiň, já ven nemůžu, pracuju..." tak 785678x.)
A taky jedna perlička, kterou vyprávím jako story na zasmání. Jak jsem již zmínila, měla jsem brigošku, kde si jeden zákazník kromě housky odnesl i mé telefonní číslo. A pak jsme šli ven. (Protože charismatický lidi, jó, ty já můžu!)
Jenže pak jsem zjistila, že jeho věk je PONĚKUD vyšší. Dámy, pánové, jemu bylo prosímpěkně 32. TŘICETDVA.
(V tu chvíli už jsem se viděla znásilněná, rozčtvrcená v igelitce.) Ponaučení číslo dva: LIDI VYPADAJÍCÍ STAŘE STARÝMI JSOU!
A tak, i když jsem se mohla stát něčí princeznou, láskou a zlatíčkem.. Radši se spokojím s Hugem (plyšák), protože můj vkus je - vždy chci to nejlepší, a mít kluka, na kterýho se ráda podívám, ale zas každé jeho slovo mě bude nutit bít hlavou do zdi, ne děkuji. (Někdo má úchylku na vyrýsovaný lýtka, já na inteligenci!)

Jinak mé léto bylo: super, fajn, mega, good, překvapivé. Našla jsem si dalšího nejlepšího kamaráda (yaay!), zkusila poprvé pár věcí (třeba jsem poprvý byla v Ikei! Jo, vážně), přestěhovala se, ujela poprvý v životě 55 km na kole za jeden den, zkusila práci s lidma, konečně se smířila s určitýma věcma, byla venku s kamarádem, kterýho jsem vídávala jen na soutěžích, narostl mi maličký bicáčecečeček A prostě UŽILA SI CELÉ DVA MĚSÍCE!:-)

Co vaše prázdniny?!? (Taky nějaké letní lásky? Podělte se!)Enjoy every moment in life, don't wait until something will happen, make it happen.

16. srpna 2014 v 9:56 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Tak jsem dnes při zjištění, že je půlka srpna pryč, málem upustila hrnek s čajem. Ne, vážně. Představa, že se zase vrátím do lavic je..prostě..nepředstavitelná. (Miluju to, že nemusím ani UVAŽOVAT o učení a testech!)

Prázdniny utíkají a stalo se pár unexpected věcí. Třeba jak jsem vám psala, že jeden z mých nejlepších kamarádů odjel na dva měsíce pryč, tak se nečekaně vrátil a když se ukázal, byla jsem fakt děsně happy. (Moje nohy už méně, přeci jen, 50 km na kole do KOPCŮ pro někoho jako jsem já bylo prostě..no.. k pláči. (Nebrečela jsem. Na venek. Vnitřně ano.)
Taky jsem měla nejlepší wafle na světě! Ve městě máme restauraci kolem který chodím ROK a ještě jsem v ní nebyla, až teď. A vím, že kdybych chtěla vypadat jako kulička, určitě tam jsem každej den!
 
Jo a chodím na brigádu. Prodavačka. Eh. (Což není jen prodávání, ale i zvedaní přepravek s bramborama (= cítím se jak maníci s 100 kg činkou v posilce) a doplňování zboží (to zase cítím má záda! a hlavu, když mi na ni chipsy padaj..)
Jakože chtěla jsem makat, tak to mám. (Vstávání v 5:40? A nebo naopak příchod domů v 18:50? Juchů!!)
Ale tak... platěj mě i za flirtování s sexysexy zákazníkama, kteří občas řeknou "9 Kč? To je dobrý, to si nechte!"

Užijte si poslední dva týdny děcka!!!!!!!!!!!