Červen 2014

ADIOS !

14. června 2014 v 14:04 | the lizz. (král jelimán)

Uhuhuuuu! Ode dneška až do příští neděle se flákám v Řecku! :-D
Tákže si užívejte poslední učící dny ve škole, nepodělejte si známky aaaaaaaaa nazdááááááárek :-)2009-2014 ♥ five wonderful years

1. června 2014 v 15:15 | the lizz. (král jelimán)
Před pěti lety mi bylo 11 a poprvý jsem se "zabouchla" (berte to s rezervou, však známe ty dětský lásky), taky jsem si myslela, že smajlík XDD je cool (což jak jsem zjistila o pár let později, není) a taky jsem založila blog, kde jsem chtěla psát o mý výše zmíněné neštastné lásce. Ano. Založila jsem TENTO blog, z čehož logicky vyplývá, že dnes slaví výročí!
No, pět let není krátká doba, fakt ne.

Strašně to tu mám ráda a ještě radši mám vás, kteří sem chodíte a každým komentářem mi zvednete náladu, protože ač si to možná neuvědomujete, vaše milá slova fakt jsou balzám na duši :-)
Upřímně doufám, že sem ještě nějakej pár let psát budu. Protože i přesto, že píšu jednou za sto let, nedokážu si představit, že bych už neměla žádný místo, kde se můžu vypsat.

Takžee... pět let.. pět let jsem s vámi a doufám že ještě dlouho budu! :-)
(
A protože je to významná událost, tak vám slibuju, ŽE BUDU UŽ PSÁT ČASTĚJI! Mám milion nezveřejnených fotek z Anglie a dalších článků, ach, STAY TUNED!))