Duben 2014

Life's not a movie, so don't wait around for someone else to write you a happy ending.

4. dubna 2014 v 18:33 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Ehm, cože? Neozvala jsem se, tři týdny? No jo, no jo, zasloužím si přinejmenším sto hodin veřejných prací, bičování atd., atd., chápu. Typicky bych se mohla vymluvit na čas - jakože ono fakt je času málo - ale k tomu všemu jsem líná, což je asi příčinou, proč se zde práší na můj poslední článek.

Nicméně. Je vtipné, jak všechno utíká. Za měsíc (JO, UŽ JEN MĚSÍC!) se budu procházet po londýnských uličkách. Furt nemůžu uvěřit tomu, že se mi splní můj sen, být v Anglii! Jakože jasně, Švýcarsko a Austrálie mě táhnou víc, ale.. jsem skromná, žejoo. (TŘEBA v naší rodině bude peknej anglickej kluk s britským přízvukem a vzhledem alá Joseph Morgan a já vlastně nebudu mít vůbec důvod se vracet domů, jelikož svého manžela bych vlastně už našla..)

A mám se vážně děsně fajn. Na velikonoční prázky se těším jak cigáni na dávky (nejsem žádnej rasista - možná trochu - joke, chápem). A vlastně se těším úplně na všechno. (Teda krom čtvrtletní práce z matiky.. já nechápu, proč jsem se nemohla postavit do řady, kdy se předávaly logické schopnosti..) Ale co, ne každýmu jde všecko, žejo! (Otázkou je, co mi vlastně jde...Kromě ironických poznámek v ničem nevynikám, oh damn.)

Taky vás tak naštvalo finále HIMYM? Devět let čekám na konec a teď... I'm really pissed off. (Yeah, v sobotu pretesty na FCE, supr no, umím velký ho..eee..nothing. A to jsem se chtěla učit no... chtěla.... ehm.)


(Usmívejte se na náhodné lidi, nikdy nevíte, komu zlepšíte den..:-)