Leden 2014

I always find myself caught between saying too much and not saying enough.

18. ledna 2014 v 17:20 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Když si tak zrhnu ty dva tejdny, co jsem tu nebyla tak se stalo asi tohle: 1) málem jsem se zbláznila, když se učitelé rohodli si napsat všechny písemky najednou, 2) zamilovala si posilovnu, 3) viděla dva strašně krásný filmy a 4) došla k závěru, že komunikace je klíčem k úspěchu.

Když mám na někoho vztek, tak si při volejbalu představuju, že míč je hlava daný osoby, kterou nesnáším. A hned mě učitel chválí, že mám dobrej smeč. To samý jsem začala praktikovat při cvičení a v posilovně - prostě si vybíjím zlost tím, že nadávám, potím se jako prase a ano uznávám, vypadám jako kříženec pneumatiky a lachtana, ale ten pocit, který mám po docvičení, je naprosto nepopsatelný (nemyslím tu bolest každýho milimetru mýho těla, ale tu vnitřní radost).

Když v sobě všechno dusím, tak to není dobrý. Mám věčně blbou náladu a chodím jak feťák bez koksu. Ale pak jsem si řekla, a dost. Přeci si nebudu kazit tak krásnou zimu (bez sněhu! bez sněhu! jo!) tím, že budu chodit zamračená a přidělávat si vrásky, takže jsem dotyčnýmu člověku řekla bez omáčky všechno, co mě štvalo. A jo, cítím se podstatně líp (všechno se vyřešilo, já mám klidný spaní, vrásky odložený na dobu neurčitou). Takže jsem si z toho vzala ponaučení, že příště nebudu naivně čekat, až se všechno magicky zlepší samo, protože v 80% případů to tak nefunguje. Když něco chci, tak si za tím musím jít, a ne čekat, že nějaká dobrá víla mávne hůlkou a vše bude najednou v pořádku.
Likes | Tumblr
A k těm filmům - Vlk z Wall Street a Lásky čas. První film doporučuju všem fanynkám diCapria, protože uvidíte jeho sladkej ksichtík celý tři hodiny a taky jeho zadek ve full HD (ale bohužel jen minutu). Pro pány je tam spousta nahejch prostitutek. A hodně koksu! Druhej film je pro všechny romantiky a nebo lidi, co maj romantický já hluboko pod vrstvou tuku jako má maličkost. Ovšem i já jsem uronila slzičku, něco je špatně.

Užívejte si poslední tejden před uzavřením známek, teď nastává ta nejlepší část pololetí, hra s názvem " Jak si pokazit známky na poslední chvíli ! " Enjoy.
(Btw. chtěli byste, abyhc přidávala třeba nějaký "photo randomy" ? :-)

Do what is right, no what is easy.

4. ledna 2014 v 15:42 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
No, prázdniny jsou u konce. (Wow, nikdo to nevěděl!) A já nevím, jestli mám brečet nebo si rvát vlasy nebo bušit hlavou do zdi. Dobře, jsem optimista, ale i přesto musím uznat, že leden bude náročnej. (Ach ty písemky, jak já se těším, hned fyzičku, biolu, a matematiku jako bonus ne?)
donotfeedthewhores: ♡♡♡
Nicméně, těch 16+1 dnů bylo tak neskutečně božích, že ani na stupnici božosti se nedá vyjádřit, jak boží byly. A dokonce jsem zhubla dva kila! Přes Vánoce! (Možná když žeru tuny cukroví, tak mé tělo hubne. Zajímavý poznatek.)
Dny strávené v čajovně (tam bych mohla sedět celý dny. škoda, že po pěti hodinách se ten pán tvářil.. no, ne moc nadšeně), na brusláku (umím brzdit! umím přešlapovat! někdy se vyplatí mít kluka, co hrál hokej) a samozřejmě výlet do Mekáče, protože cukroví je málo, my chcem McFlurry! (a hranolky! a mekbůček! a půl litru coly!)

Fakt jsem si oblíbila chození spát v půl pátý ráno (fajn, jeden z důvodů byl dokument o masových vrazích a kanibalech, nevermore..) a vstávání na oběd (člověk ušetří, nemusí se namáhat s přípravou snídaně a následně mýt nádobí), prostě, mám prázdninovej režim a představa, že další delší volno je až někdy v .. BŘEZNU?!, mi na radosti nepřidává.

Ale fajn, najdu si nějaký pozitiva na škole. (hledám..hledám..)
Jaký jste měli prázdniny vy? A prosímvás, neříkejte mi, že jste se VŠICHNI ožrali jak hovada na Silvestra?!2014 wishes

2. ledna 2014 v 14:04 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
2014 (džízs, než si zvyknu na tu čtyřku, bude tam zas pětka) je tu. Hihiphuráá. (Kdo cítí lehký nádech ironie - you've got the point).
Říkám si, že je zbytečné dávat si předsevzetí stejně je nedodržím. Ale něco jinýho je vypsat si seznam přání, které chci, aby se splnily! (Samy, bez mé pomoci nejlépe. Ale já nejsem naivní, vím, jak to chodí, bez práce nejsou koláče,..)

Takže here we go:
1) Doufám, fakt doufám, že už si neprojdu tím slavným "boy-drama" jako kaaaždičkej rok, protože už mě fakt unavuje řešit blbosti. Proto doufám, že zůstanu s tím, s kým jsem (protože proč hledat desítku, když mám jedenáctku,..?)
2) Složit zkoušku FCE (ono se to zdá, ale já se nikdy nenaučím ty pitomý fráze!)
3) Najít svůj styl ve focení. (Jasně, fotím pořád, ale příjde mi, že všechno je tak nějak na stejný brdo, chce to prostě najít sebe sama.)
4) Neskutečně si užít Anglii. (Yeah, v květnu jedu do Anglie, bitches!)
5) Být na lidi hodnější. (To by se šiklo, protože hýřím ironií a lidi to občas furt nechápou.)
6) Naučit se vyjádřit své emoce. (Jo, jsem tak trochu posránek co se týče vylívání si srdíčka, mám vééélkej problém někomu říct, že ho mám ráda/je fajn; i když si to myslím.)
7) A konečně se naučit vracet lidem to, co pro mě dělaj, protože nemůžu bejt malej sobeček furt, přece jen, koho by bavilo jen dávat a nic nedostat za odměnu? Takže jo, méně sobectví a více oplácení dobrých skutků. (Což zahrnuje uklízení, hmm, hmmm..)
V roce 2013 jsem konečně žila naplno. S kamarády, rodiči. Zažila jsem toho spoustu a ani jeden jedinej den jsem nestrávila tak, že bych litovala sama sebe a naříkala, jak mám děsnej život, to fakt ne. Taky jsem vydržela fotit 365 days challenge; CELEJ ROK, všech 365 dnů mám vyfocenejch a je to to nejlepší, co jsem mohla udělat; tolik vzpomínek na jednom místě.
(Tento rok pokračuju, nevím, jestli to zas vydržím - odkaz je v menu btw.)

Lidi, mějte se dobře, usmívejte se, bavte se, milujte svůj život. Sami vidíte, jak rychle dny plynou, je zbytečný sedět ve starých sračkách (sorry za výraz) alá minulost, fakt že jo. Pokud se odpoutáte od pesimistickejch myšlenek, sami uvidíte, jak krásnej život je.