Listopad 2013

I am stronger than I look but not as strong as I act.

24. listopadu 2013 v 14:29 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Dva týdny uběhly jako voda (ani po šestnácti letech mého života nechápu, jak by mohla voda běžet, voda snad teče ne..?) a já jsem zde, připravena napsat další veledílo. (V tomto okamžiku zavírám Google Chrome a jdu se kouknout na další díl HIMYM, v naději, že mě snad popadne tvořivá nálada..)

Během těchto čtrnácti dní, co jsem zde nenapsala ani písmenko, se událo spoustu věcí.
Zaprvé, šla jsem do divadla. A viděla jsem Vojtu Kotka. Ano, KOTKA. Ve skutečnosti je ještě hezčí, než v televizi. A jo, má chlupatou hruď a pár hodin ve fitku by mu neuškodilo, ale koho to zajímá, když má tvář tak pěknou, že bych se na ni dokázala koukat hodiny..?!
Zadruhé, všichni víme, že Charlie Straight se rozpadli. (Minutu ticha prosím.) Taky víme, že jsou z Třince. (Stejně jako já.) A že Albert Černý chodil na stejný gympl, jako já. (Stejně jako Klus. Jak tak přemýšlím, samý hvězdy, co já tam jen dělám..?)
A protože gympl slavil výročí, uspořádali nám překvápko a jo, ALBERT nám ZAZPÍVAL, a jo, MÁM S NÍM FOTKU, a jo DOTKL SE MĚ, a jo, kdybych byla kluk, tak z toho mám aspoň tejden mokrý sny.
i n f i n i t Y
Mimojiné: viděla jsem CATCHING FIRE, musím říct, že je to skvělý film, málem se mi i chtělo brečet při některých scénách, prostě, dojalo mě to (až na chvíle, kdy můj nejlepší kámoš měl pitomý poznámky nebo na celý kino řval místo "Haymitch" - HEJ BIČ).

Také se chystám na záverečnou nejlepšího kamaráda (už za dvě hodiny, absolutně nestíhám, oh my god); těším se (partyyyyyyyyyyyyyyy..ehm, zítra je škola, ale i tak, partyyyyyyyyyyy!)
BTW: Novej design. Nesnáším zimu, ale ta fotka mě uchvátila.
BTW2: Už je skoro konec listopadu?
BTW3: Mám už šaty na mou záverečnou, láska na první pohled!!

Far too many people are looking for the right person, instead of trying to be the right person.

11. listopadu 2013 v 16:34 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Tak jsem zjistila, že se vdám jedině za předpokladu, že můj manžel bude slepý. Jelikož jsem se předevčírem viděla po ránu v zrcadle a upřímně musím říct, že Samara je podle mě teda kočka.
(Po devíti až třinácti minutách v koupelně je zase vše v pořádku, jen ten počáteční šok není moc dobrej pro mý srdce.)
(Ano, už oficiálně přiznávám, že z mýho šutru se opět stalo prokrvený fungující srdce.)

A taky jsem byla osvícená. (Nebo to je těma vločkama k snídani? A nebo tím, že mi narostl zub moudrosti? Nebo mi někdo strčil do prdele žárovku?) Musím se tedy pochlubit i vám! Z fyziky mám samé jedničky! No nekecám, šest známek, šest jedniček! Třeba jsem podědila geny po Einsteinovi. (Nebo taky ne..). Každopádně jsem ráda, protože mě čeká maturita z fyziky (eh), příjímačky na VŠ z fyziky (eh eh) a prakticky celej život budu používat fyziku (eh eh eh).
Se spolužákem už plánujem pááárty v Praze, tedy, studium, chtěla jsem říct studium.
Mimojiné jsem po měsíci přilepila písmeno O do klávesnice (ale odlepuje se mi Z), odešla mi nabíječka do iPhonu (takže jsem prakticky bez ruky) a koupila jsem si božskej kabát, ve kterým jsem nepřehlédnutelná.
Tož to by bylo všecko.
(Taky mě začíná pěkně štvát, když vidím kamarádky a kamarády, jak jsou nešťastně zamilovaní a pak příjdu já, úsměv od ucha k uchu a nejradši bych jim povyprávěla, jak neskutečně šťastná jsem, ale prostě nemůžu, protože mám nějaký city a vím, že kdybych kámoškám vyprávěla, jak nám to dobře klape, tak by 1) zabily mně nebo 2) spáchaly sebevraždu. Achjo. Proč nemůžou být VŠICHNI šťastní?)

OCTOBER

3. listopadu 2013 v 12:57 | the lizz. (král jelimán) |  month in photos

Tak fajn, říjen už je taky v čudu. Musím uznat, že bylo fakt luxusní počasí (Tak jako já!) a celkově se říjen povedl. Prodloužená, úúúúžasný podzimní prázdniny.. Fakt si nemám na co stěžovat. Příjde mi neuvěřitelný, že posledních..pff, 6 měsíců, je všechno perfektní!:)
Ach
Už jen dva měsíce a jsou Vánoce!

A co váš říjen ? :) Doufám, že byl skvělej!!!