Říjen 2013

Sometimes it’s better when things aren’t perfect - at least that way, you know it’s real.

27. října 2013 v 12:20 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Milí čtenáři a čtenářky (v neposlední řadě transsexuální bytosti):
1. Proč mi nikdo neřekl, že je obrovská blbost tančit 5 hodin v kuse na podpatcích a pak ještě se štrachat 3 km pěšky domů? (Mé prsty u nohou necítím dodnes. Možná je to tím, ze nemají city.)
2. Chcete-li lepší známku ze zkoušení, usmívejte se na zkoušející(ho). Platí pouze v případě, že daná osoba chrlící nesmyslné otázky je opačného pohlaví. Nebo homosexuální.
3. Neposlouchejte své kamarádky, když říkaj "..bude to sranda." Ona to zpočátku sranda je, ale poté se může stát, že z té "srandy" vznikne docela trapas, a vaše jediný štěstí je, že nejste Bartošová, aby vás dávali na hlavní stránku každejch novin.

Jinými slovy, tento týden byl vážně skvělej. No, hlavně ona prodloužená, o který už jsem psala. Čekala jsem, že budu hodně tančit , psychicky - a hlavně fyzicky - jsem se na to připravovala tejden předem, ale ani to nestačilo. Mé nohy křičely, přímo řvaly, ale já je ignorovala a tančila celou noc dál. (Už umím polku!!! Prosím, standing ovation.) Taky mě můj boyfriend (jak mu říká mamka) naučil pokročilej waltz, ale ehm, na nohu jsem mu šlápla jen jednou, to se ještě celkem dá, ne?! Do sadry si ji da až po zaverecne.
Druhej den byla prodloužená kamaráda, to se taky celkem dalo, ale jak jsem již zmínila výše, větu "bude sranda" už dlouho nechci slyšet. (Ale tak, YOLO ne?! Ne, nesnáším to slovo, prostě už dlouho jsem si neudělala trapásek, jednou to přijít muselo. Jak vidíte na fotce niž, malém mi spadly šaty, ale muj boyfriend se díval jinam ... Ono ostatne ani neni na co se dívat.)


Jsou prázdniny (jasně, nikdo z vás to neví, že) - od začátku roku uběhlo už 300 dní, v obchodech jsou už Mikulášové a já už teď nadávám, že zas nevím, co koupit k Vánocům. (Stejně to zas nechám na poslední chvíli, znám se.)
Jo a děkuji za nominace v tom řetězáku, Liebster blog award, slibuji, že ho vyplním, jen chvíli strpení! :-D

Užívejte si prázdnin :-) /krátkejch, ale přece lepší, než plesnivět v tý škole ne?!/

Fall in love with someone who makes you laugh or you’re gonna be really fuckin bored when you’re 80 years old, with a broken hip, and sex is impossible.

18. října 2013 v 16:49 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Konečně, KONEČNĚ, je pátek. Tento týden byl snad nekonečný! Mé pocity byly asi chci spát, chci domů, umírám, nechci se učit, nezajímáš mě Čelakovský, chci spát. A tak pořád dokola.
Hledala jsem proto nějaký důvody, proč každý den vstávat.
1. Ovesná kaše. Mohla bych ji jíst pořád (čokoládovou, banánovou, kokosovou) a s třemi dvěma lžícema arašídovýho másla to je to nejlepší, co mý chuťový buňky okusily.
2. Velká přestávka. (Rohlík z bufetu, kterej je to nejlepší na naší škole - samozřejmě až po mým blonďákovi, kterýho potkávám cestou do již zmíněného bufetu.)
3. Když vstanu a přežiju dalších 16 hodin, tak můžu zase spát! (Navíc, písnička Blurred lines jako budík mě vždycky vyžene z postele.)
Ve čtvrtek jsem pocítila krizi, když se mi zdálo o exponenciální funkci a její definici. V tu chvíli jsem pochopila, že jsem právě dosáhla dna.
relateforteens: Personal blog that you will love!
Čeká mě vstkutku náročný víkend. Jelikož jako druhačka chodím do tanečních, tak mě čeká prodloužená lekce. Oh.My.God. Jasně, mám skvělýho tanečního partnera, ovšem občas se nám stane, že se zakecáme a prostě vypadnem z rytmu nebo zapomenem kroky, otočky apod. JEŽÍŠI. Upřímně doufám, že to nějak zvládnem, odtančíme a pak propaříme celou noc budeme diskutovat na téma voleb. (Haha.. joke?!)
Držte mi, prosimvas, palce. Cha-chu si jedem jako největší borci, Jive si střiháme líp jak ve Stardance, ovšem polka.. No, nebudu to radši rozebírat. (Mám pěkný šaty, z podpatků mi asi upadnou nohy, absolutně nevím, co s vlasama, ale už se těším!!!!!)


(přišly mi fotky, koonečně jsem updatovala mou nástěnku!)

Taky už se tak těšíte na podzimní prázdniny?!?!

20 (weird) facts about meeeee

12. října 2013 v 17:51 | the lizz. (král jelimán) |  ZAUJALO MĚ
Dlouho jsem uvažovala, jakej článek přidat. On je to samej deník a tak, tak by to chtělo něčím ozvláštnit, ne? (Ale nebojte se, zase napíšu něco z mý telenovely, ehm, života, dočkejte času, jako chleba plísně..)
U hodně mých oblíbených blogerek jsem viděla články "20 weird facts", tak mě napadlo, že budu děsně originální (ironie) a udělám to taky.

1. Nikdy nepíšu první klukovi, co se mi líbí. Nikdy neudělám první krok.
2. Z celýho srdce nenávidím rozinky.
3. Neumím vyjadřovat city. Takže každej říká, že jsem bezcitná (což vůbec není pravda.)
4. Když se mi někdo líbí, většinou mě to do dvou měsíců omrzí. (Musí to být někdo vyjímečnej, aby mě to nepřešlo.)
5. Nikdy jsem neměla nejlepší kamarádku, až teď na střední. Teď jsem boss třídy.
6. Nikdy nevydržím u nějakýho koníčku dlouho. Kromě focení a blogování.
7. Chtěla bych žít v Austrálii.
8. Na klukovi si nejprve všimnu očí a zadku.
9. Každej se mě ptá, jestli si barvím vlasy - ne, nebarvím.
10. Na jedno oko vidím o trochu víc barevněji než na to druhý. (Je to docela psycho.)
11. Největší komplexy mám z mých boků a prsou.
12. Radím všem okolo jak na kluky, ale sama se mýma radama neřídím.
13. Nejlepší nápady mám, když si čistím zuby.
14. Fakt mi absolutně nejde polka.
15. Každý večer před spaním uvažuju nad klukama. (Ach ta puberta.)
16. Mám doma přes 150 knih (a většinu jsem četla více než 2x. Můj rekord je 14x přečtená jedna kniha.)
17. Často říkám "nevím", když se mi nechce nic vysvětlovat.
18. Nesnáším bradky a kluky se srostlým obočím.
19. Mluvím strašně moc moc moc rychle.
20. Mám ráda můj život a nechtěla bych být nikým jiným.

Nevím, jestli to jsou "weird" fakta, každopádně je to zas něco, co z článku asi nevyčtete, žejo. Možná někdo dělá něco stejně jako já, to by bylo fakt fajn, vidět, že nejsem jedinej cvok na světě :-DEither you run the day or the day runs you.

6. října 2013 v 13:07 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Mým momentálním největší problémem je, že mi na klávesnici chybí písmeno O. Prostě vypadlo - samo, bez cizí, ehm, pomoci. Poslední nadějí je sekundové lepidlo, pokud ani to nezabere, tak se budu muset navždy smířit s tím, že nebudu psát slova, která obsahují toto písmeno. (A že jich je.)

V úterý jsme byli se třídou v Osvětimi (už to bylo depresivní a vstávat v 5:20?' kdo by nechtěl). Každpádně - Osvětim byla smutná (jak jinak), ale Krakow, který následoval pak, byl skvělej. A cesta autobusem dvakrát tak. Už jsem někdy zmínila, jak mám ráda mou třídu? Já jsem cvok; ale v naší třídě jsou i lidi ještě cvoklejší než já a ano, JDE TO. Hráli jsme si na angličany, fotili se se smrtkou a darovali jídlo bezdomovci. (Pravý bezdomovec vezme i jídlo, ten co to jen hraje, vás pošle do řiti. V polštině.)

Tak ráda bych vám popsala vše - ale nevím, kde začít. Jste šťastní? Hodně lidí, kterým jsem položila tuto otázku, mi odpovědělo "Jo, ale.." Ale chci někoho, kdo mě nechce. Ale chtěla bych lepší známky. Ale mám nadváhu.
Ale, ale, ale.
Člověk nemůže být šťastný, když na všem hledá chyby. Teprve když se naučíme respektovat náš vzhled, naši povahu, to, že někdy to s kluky nevyjde, že nemůžeme mít pořád samý jedničky - v tom momentě se stáváme šťastnými. Je to těžší než se zdá. Ale stojí to za to. Věřte mi.

Taky je tu novej design (jarní, podzimní?! mindfuck) a spousta fotek, protože we are so cool! (Zas nepřehánějme.)
Což takhle najít si nějaký pozitivum na tomhle studeným počasí?! ÚŽASNÝ PODZIMNÍ BOTY!