Srpen 2013

AUGUST

31. srpna 2013 v 11:46 | the lizz. (král jelimán) |  month in photos


Okay, tak tenhle měsíc byl neskutečný. Nejprve Tomáš Klus (miluju ho! úžasný koncert; Tomáš je skvělá osobnost a strašně se mi líbí jeh smysl pro humor). Pak venky s skvělou kamarádkou J. , ona je stejný blázen jako já, tak aspoň se nikdy nenudíme:-D. Jak určitě víte, byla jsem i v Rakousku (pořád mám spoustu fotek, někdy je přidám). Po Rakousku třídní stanovačka, no ta byla.. hm, hledám vhodná slova; prostě suprduprčupr. "Lukáši, spíš?" "Hrchrhhh.." (jakže chrápání). V půl šestý ráno už jsme si řekli, že teda zalehnem ke spánku, ať se vyspíme - hm, vstávali jsme v 8:-D (Pak jsem celej den chodila jak zombie. A ten den potom taky.) A na závěr prázdnin neskutečná akce tady u nás!!!:-) Člověk si zatančí, pokecá se spolužákama, pozná nový lidi.. co může být lepší?!

Upřímně, minulej rok jsem říkala, že jsem zažila nejlepší prázdniny a že tyhle budou stát za nic. Opak byl pravdou! Tyhle prázdniny byly ještě lepší, prostě užité na maximum!!:-))
Štve mě, že končej! Fakt že jo.

A co vy a prázdniny? Užili jste si poslední dny? :)

AUSTRIA | DAY THIRD

19. srpna 2013 v 13:10 | the lizz. (král jelimán) |  RAKOUSKO 2013
Tak přidávám část dvě, aby tu předešlý článek nestrašil další tejden (jelikož v pondělí/úterý je třídní stanovačka, už se děsně těším!) .

Takže den třětí. Bylo mi oznámeno, že jdem na Kitzsteinhorn, což je druhá nejvyšší hora Rakouska. Nejprve mě vyděsili slovem jdem (jelikož v naší rodině by mě to ani nepřekvapilo), ale jak už jsem zmínila minule, DÍKY BOHU ZA LANOVKY. Takže jsme se velmi pohodlným způsobem dostali do nadmořské výšky 3029 m.n.m. a já měla pocit, že jsem v ráji. Pokud jsem milovala Alpy zespod, vidět je z hora .. to bylo něco. Cítila jsem motýlky v břiše (možná to bylo tou výškou a mým strachem z výškem, who knows.)
Jenže to by nebyl taťka, aby se nerozhodl, že chce ještě VÝŠ, takže na samotný vrchol jsem se musela skoro vyškrábat po čtyřech, prostě kupa šterku a šutrů. ALE ZVLÁDLA JSEM TO! Takže 3203 m.n.m. a .. mrak. Takže jsem viděla jen část, ale i tak, ÚŽASNÝ. (Co úžasný nebylo, byla zpáteční cesta z vrcholu. Málem jsem umřela strachy.)
Odměnou ale byl naprosto božskej chlap, co vypadal jako kopie Iana Somerhaldera a dokonce jsem mu pujčila foťák, aby nám udělal rodinnou fotku! Mého foťáku se dotkl nejbožejší chlap! (Kterýho jsem si vyfotila. A je mi jedno, že by mohl být můj otec.)

Když nás tedy Kitzsteinhorn omrzel, šli jsme kouknout na jezero Zell am See, což bylo taky hodně pěkný. A nakonec do nějakýh pidi městečka, u kterýho už fakticky nevím název, ale prostě - pěkný domky, fontány, no prostě jako všude - a taky tam byl vinařskej festival!! Ha. Samý víno. Samí důchodci s vínem.

Pro mně to byl nejlepší den celý "dovolený" , strašně se mi líbil ten pocit, být tak vysoko!!! :-D Tatry se můžou schovat.


Pohled z předposlední stanice lanovky , celkem pěkná kupa šutrů ne? :-D

AUSTRIA | DAY FIRST & SECOND

16. srpna 2013 v 16:05 | the lizz. (král jelimán) |  RAKOUSKO 2013
Jsem zpět doma, nohy už nebolej, vyspaná už taky jsem, takže nadešel čas vše sepsat na blog! :-D
Fotek mám tak strašně moc, že jsem se rozhodla to rozdělit na více částí, protože by se to prostě do jednoho článku nevešlo:-D Snad vám to nebude vadit.

Nicméně - odjezd v pátek, takže 11 hodin v autě; Třinec - Bratislava - Rakousko - Německo - Rakousko (Reutte) , ubytovali jsme se a já padla do postele, úplně KO :-D Každopádě pršelo, takže jsem ani neměla výčitky, že jsem celou cestu prospala a nevnímala okolí.

Druhý den rodiče rozhodli, že se vydáme na hrad Děsněpitomýjméno aneb Neuschwanstein. Jakože jo, fakt krásný, ale hlavně ty výhledy! Zamilovala jsem se do Alp na první pohled a cítím, že to je láska a celý život. (A jako bonus, všude jsou lanovky, takže se nemusím namáhat s chozením.)
Odpoledne jsme se prošli kolem nějakýho jezera, skočili do Fussenu (strašně pěkný městečko a ÚŽASNÁ pizza); pak následovaly 3 hodiny cesty do Kaprunu, kde jsme měli objednanej hotel.
(A TO BYLO NĚCO! Příjezd ke Kaprunu a já jen čuměla s otevřenou pusou, protože TY HORY, říkám vám, TY HORY byly úžasný!)

Hlavně to byl nezvyk; všude čisto, uklizeno, milí lidé, prostě naprostý opak České republiky :-D Což je dost smutné.
Ale teda němčina mi lezla krkem asi po deseti sekundách, co jsem ji slyšela, je to prostě hnusný jazyk!!! (No offense.)
A teď fotky! ( Na který určitě netrpělivě čekáte. Haha. Good joke. Celkově jsem jich vyfotila 2000, ale smiluju se, a hodím vám sem jen 50.)AWAY AGAIN

8. srpna 2013 v 12:59 | the lizz. (král jelimán)
Ježíš, proč mi připadá, že den uteče rychleji než jedna sekunda? Těžko říct. Každopádně i když se toho děje moc, opět vás neobohatím o mé trapné zážitky jelikož jedu pryč,

9.8 - 16.8 RAKOUSKO


takže, nebudu tady, omlouvám se moc moc moc, ale pak vám to vynahradím tisícem fotek!:-)

JULY

2. srpna 2013 v 14:52 | the lizz. (král jelimán) |  month in photos

Měsíc prádnin je za námi a já si nemůžu stěžovat. Fakt je všecko parádní!!
Kéžby prázdniny nikdy neskončily:) (Nestíhám prostě už skoro!! Děje se toho moc:D)

A co vaše prázdniny? :)