Červenec 2013

SWEEEET SIXTEEEEN! :)

27. července 2013 v 10:23 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY

Už je mi 16, no chápete! (Tedy přesněji až v 15:15, ale nebudeme perfekcionisti).
Tento blog jsem založila v 11 letech, takže tohle jsou už pátý narozky tady! Téda. To je, jak bych tak řekla, hardcore.

No ale. Můžu si přát VŠECHNO NEJLEPŠÍ sama sobě? Možná že jo. Snad. Tak Happy birthday.
(Ještě dva roky a budu mít řidičák! Dva roky a budu moct volit!)
Ani nevím, co bych si měla přát. To co vždycky možná, abych prostě byla šťastná, to je moje největší přání:-)Ale jinak jsem se vůbec nezměnila. (Byla jsem skoro blondýna!!! Jakto?)
(To tričko mám doteď. Když ta Hello Kitty je děsně pěknáá..)
A ano, také se stydím za tuto "peace" fotku, ale jinou - použitelnou - na srovnání nemám (byste se lekli).


Best way to not get your heart broken is pretend you don't have one.

25. července 2013 v 19:47 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Jak si jistě mnozí z vás všimli, je tu novej design (už mi ty mraky lezly krkem). Dva dny (DVA) jsem chodila jak tělo bez duše a přemejšlela, co vytvořit. Ne že by výsledek byl nějak slavnej, ale nechtěla jsem riskovat, že se mi o tom i začne zdát.

Nedávno (včera) jsem z nudy našla na jednu stránku, interpals , zaregistrovala se, a začla si psát s pár lidma. Australani, Američani, Britové (och bože, jak jsou všichni krásní!) a je to fajn. Jsou milí, procvičím si Yngliš (angličtinu) a aspoň zabiju půl hoďky před snídaní. Fakt tu stránku doporučuju , pokud si chcete pokecat s někým o vás, České republice nebo o jejich zemi. (Píšete si takhle s někým z cizí země??)

(Když mě někdo někdy vytáhne na kolo, tak to stojí za to!! :)

Tak jsme s kámoškou uvažovaly (samozřejmě jako největší filozofové), proč jsou kluci tak hyperaktivní. To jsou pořád brusle, kolo, skok padákem, bungee-jumping.. Ne, ty dva poslední ne ( i když u některejch bych se ani nedivila), ale chápete. Je teplo jako prase a co je lepší než se opalovat pěkně u vody? KOLO! (Samozřejmě IRONIE) Ale zas mě nechápejte špatně, já miluju brusle a sporty, ale nesnáším když vypadám jako velký spocený růžový (spíš rudý) udýchaný slon. Co si budem nalhávat, moc sexy to není.

Co víc říct? Zamilovala jsem se. Strašně moc. Dlouho jsem odolávala, každý mi sice říkal, že se nakonec zabouchnu, ale já jim nevěřila. Ale víte co? Měli pravdu. Je to to nejlepší, co mě kdy v životě mohlo potkat.
Arašídové máslo.
Mohla bych ho jíst POŘÁD, samotné, s lívancema, s toastem, jsem úchyl?! Bože, to je TAK DOBRÉ. ( Máte to někdo stejně??? PROSÍM, že nejsem sama!)
(Všichni kdo si mysleli, že jsem zamilovaná do někoho kdo má játru a plíce: Těsně vedle.)

Tak já se loučím, užívejte tepla a opalujte lýtka (NEJHORŠÍ místo, snad nemožné na opálení, vždycky se mi opálí jen předek ale ne boky!!!!)

And I fell in love the way you fall asleep; slowly, then all at once.

20. července 2013 v 15:21 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Už pár dnů se odhodlávám napsat smysluplný článek, ale zatím to vždycky dopadlo katastrofálně. (A když říkám katastrofálně, tak tím myslím, že by to nečetla ani žížala, kdyby uměla číst.)
Já fakt nevím čím to je, asi se mi mozkový buňky odstěhovaly do království za sedmero horama a řekama a už je nikdy neuvidim. Taky fajn.
Nicméně, prázdniny pokračují a já si nemůžu stěžovat. Taky na co? Chápejte, důležitý je pozitivní myšlení. Když něco nevychází, vždycky je tu plán B, C, D, E, F a nebo můžete sedět doma na zadku a sledovat Pretty Little Liars. (Ten poslední díl, WTF?! Chudák Emily. A Hanna.) Kde jsem to skončila? Jo, pozitivní myšlení. Fakt nechápu lidi, co sedí celý dny na zadku a jen se litujou a užíraj se. Jakože, tím se nic nevyřeší, ne? Jasně, někdy plány nevycházej, kluci jsou hajzli, apod. ale - léto! Tolik možností! Tolik kluků! (= bez trička; jeden z důvodů, proč jsem ochotna vlézt na koupaliště. 2 ze 3 kluku mají vánočku a já mám Vánoce).

Máte nějaký "přání", který si chcete splnit do konce prázdnin? Jestli jo, jaký? Já jsem nad tím uvažovala a mám 3. A doufám, že alespoň některý vyjdou! (Kdyby jo, tak by to bylo úplně awesome!)


A nejlepší na tom všem je, že rodiče jsou v Tatrách a já mám volnej barák. Dva dny.
Ten pocit bych přirovnala jako když jsem vyhrála ve sportce. Kecám, nikdy jsem sportku nevyhrála. Ale dokážu si to představit.
(Titulek je z naprosto božskýsupersmutnýachjoumřupročtenkonec knihy; Hvězdy nám nepřály; normálně nebrečím, ale u této knihy se to prostě nedalo, tečka. Doporučuje 12 trpaslíků z 10.)

Life's not a movie, so don't wait around for someone else to write you a happy ending.

11. července 2013 v 15:10 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Já prostě miluju prázdniny. A když říkám miluju, tak fakt miluju. Stejně jako zmrzlinu nebo meloun. Nebo možná ještě víc.
Můžu si vstávat v kolik chci, můžu tančit a skákat při dělání snídaně a taky mluvit nahlas a nikdo se mi nesměje. (Tak jo, ne že bych to dělala často. Ale při životně důležitých rozhodnutích, jako například čaj nebo kakao, musím vše nahlas zhodnotit.)

takhle jednou na bruslích :)

A také mě neomezuje učení, takže můžu lítat venku kdy chci a s kým chci. Okej, kdybych mohla lítat, tak by to bylo megasuprkůl. Já bohužel lítat neumim (ale to je jen otázku času, než se můj vnitřní anděl projeví i křídly na zádech) a proto se musim spokojit s bruslema nebo co hůř, s kolem. Ono se to nezdá, ale za posledních 5 dnů jsm ujela asi tak 50 km a mé nohy, kdyby měly slzné kanálky, tak brečí. Ale ony je nemaj, a proto jen cítím takovou tu bolest při každým pokusu o sednutí. Ale jo, budu mít dobrej zadek, koukám na to optimisticky!

No, co dále mám na srdci. Upřímně doufám, že si prázdniny užíváte alespoň na 147896%! Máte v plánu nějaký dovolený? Jen se pochlubte, já vám budu závidět jen trošku. (Mé opálení se už loupe, přivádí mě to do deprese.)

(nechápu jak jsem mohla žít bez iPhonu. jeho foťák mě nepřestává udivovat)

TURECKO 2013

6. července 2013 v 16:00 | the lizz. (král jelimán) |  TURECKO 2013
Konečně jsem se dočkala dovolený. Odlítali jsme 22.6 večer, takže jsem celej den odpočítavala sekundy, než jsme konečně sedli do auta a vydali se směr Bratislava. Tam jsme se dozvěděli, že náš let má zpoždění, tak jsem si dala jahodovej cheescake na uklidnění, protože pochopte, TAK STRAŠNĚ JSEM SE TĚŠILA. Když už jsem konečně seděla v letadle, nemohla jsem uvěřit tomu, že to je tady, že jedenáct dní si budu válet šunky v Turecku. Na hotel jsme se dostali nějak kolem třetí ráno, takže dost masakr.

Ale další dny byly perfektní. Hotel byl krásný, velký, bydleli jsme v takovém "domečku", prostě paráda:-) Pláž byla krásná, celkem velká a moře naprosto šíleně čisté! No fakt, připadala jsem si jak v ráji. Hned první den jsem se tak přežrala, že jsem to snad trávila celou dovolenou. Bylo tam všecko možné a já nevěděla co dříív, no.

Byli tam i dost pěkní kluci vám povím. A dost jsem se divila, když jsem zjistila, že ti nejhezčí jsou Češi! (Prej buzny, mamka říkala. Ne, nevěřím tomu.) Takže jsem měla každý den koho pozorovat. Samozřejmě i Turci byli dost pěkní, ale to každým rokem (někdy uvažuju, jestli podmínka pro přijetí do hotelu jako číšník náhodou není bejt krasavec). Nějak si mě oblíbil pizzař (taky jsem za těch 12 dní snědla snad 10 nebo kolik pizz. Už se mi o nich i zdálo. Ale byly TAK dobrý!). Pořád mi říkal, jak jsem krásná, tvaroval mi pizzy do srdíčka, no romantika.

Zkusila jsem si i vodní lyže. (Šak co, zkusit se má všecko.) Docela sranda to byla (to že jsem se vysekala, naprala to přímo nosem do vody, zmiňovat nebudu...). Ale připadala jsem si jako boss! Prostě jen já, moře, lyže (a ten co řídil loď). Škoda, že to trvalo asi jen tak 5-10 minut (na druhou stranu, myslela jsem, že mi upadnou ruce a nohy)

Když to tak srhnu, bylo to senzační, boží, skvělý a tak dál, mohla bych napsat tisíce synonym ke slovu "perfektní" a stejně by to nevyjádřilo, jak moc super to bylo. Vrátila bych se (ale před tím bych držela tak týden hladovku). Fakt že jo, to moře mi bude neskutečně chybět. A nejen to:)

A v celým článku "pár fotek", trvalo mi asi tři hodiny, než jsem všech 3000 fotek prošla, promazala, obrátila.. :-D Strašný.