Květen 2013

Don't wait for the perfect moment , make the perfect moment.

26. května 2013 v 11:54 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Přesně za měsíc si budu užívat krásy tureckých pláží.
Přesně za tři týdny se budu radovat, jelikož mě bude čekat posledních pět dnů v prváku.
Jo, za normálních okolností bych si přála stroj času, ale teď ne. Jakože upřímně, poslední dny jsou fakt fajn. Když opomenu školu, písemky, známky apod., tak je všecko skvělý - nechci to zakřiknout, fakt ne.
Neuvěříte, ale v naší třídě jsou i takoví cvoci, jako já. (ANO, JDE TO!!!!!) Třeba J., se kterou máme pravidelné procházky po škole, což je super protože a) posilníme nohy a zadek (100 schodů) , b) zhodnotíme situaci (kluci). Dva v jednom. Celkem mě ale mrzí, že nás opustí maturanti, protože ti byli FAKT pěkní, jakože DOST - a když náááhodou zavadili omylem pohledem na moji maličkost (sekunda štěstí) hned mi to zlepšilo den. Deptá mně, že až budu ve třeťáku nebo čtvrťáku, tak nebudu mít koho očumovat Ach. Další věc, proč se netěšit. (Nepředstavujte si mě jako nějakou upištěnou fanynku starších kluků. Zachovávám za každé situace profesionální poker face a pištím jen v duchu, tak, aby to nikdo nepoznal.)
No dobře, jsou i situace, kdy vypadam trošku (víc) jako retard. Třeba když jsme kámošovi posolili pití tak moc, že když se napil, nevěděl, kam s tím. Jeho výraz? K nezaplacení. (Ne, nevěděl o tom.) I géniové mají své dny.

Včera jsem byla na Partičce. (Opět, 10°C, večer, venku.) Ale nějak jsem nevmínala, že mi odumírají končetiny. Prostě jsem se SMÁLA, smála jsem se tak moc, až se mi chtělo brečet. Bylo to úplně něco jiného, než v televizi a musím říct, že jsou fááákt hodně vtipní.

A pod perexem najdete další fotky ( z posledních dnů , nějak se to nakupilo ).

The worst feeling is when you know, that if you do anything, it is a bad choice.

11. května 2013 v 15:04 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Celý týden je krásné počasí, ale jakmile se přiblíží víkend, jako mávnutím kouzelného proutku si to přivalí tlaková níže a nás začnou obtěžovat srážky a velká oblačnost. To by bylo o zákonech schválnosti vše.

Ta volná středa je podle mě něco, co by se mělo normálně zavést. Prostě takovej odpočinek uprostřed tejdne. Dospíte svůj spánkový deficit z pondělí a úterý, celý den můžete nadávat, že by jste se měli učit, ale že vlastně nemusíte, protože je volno - jak říkám, perfektní nápad. Pokud někdo z vás bude příštím prezidentem, prosím, zkuste to navrhnout, děkuji.


(jojo borci. já jsem uprostřed, kdyby náhodou někdo nevěděl.)

Včerejší den byl fakt skvělej. Po škole jsme si s třemi spolužákami skočili na Mojito, večer jsem šla ven s klukem, kterej je machr v ironii. No fakt, jeden z mála lidí, kteří mě donutí přemejšlet nad tím, co řekl, nebo co řeknu. Každopádně jsem se zasmála fakt dost, zase jsem zapracovala na svý neexistující vánočce. A potom jsme šly s kámoškou na akci, kde na nás čekal zbytek lidí. Zatančily jsme si tak, až mě z toho začalo píchat v boku. Miluju letní akce, fakt že jo!

Tak to by bylo pro dnešek všechno, loučí se s vámi Ray Koranteng a Lucie Borhyová.

Spring has finally arrived.

4. května 2013 v 11:25 | the lizz. (král jelimán) |  FOTOGRAFIEJaro je tady a s ním i má psací krize, takže jsem se uchýlila k zoufalému kroku - házím tu své fotky z posledních dnů.
NEKOPÍROVAT, ZABIJÍM.
( Já taaaaak miluju jaro! Mohla bych fotit každou květinu i hodiny.)