Duben 2013

If it's worth the risk, then take the fall.

21. dubna 2013 v 15:19 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Je vážně boží počasí, ty bláho, normálně jako v létě skoro. Jupí! A díky tomu jsme se s spolužačkou a spolužákem rozhodli, že uděláme něco pro naše zadky, takže jsme se hecli, a jezdíme celkem často na bruslích. ( Ehm, spousta kecání, drbů, smíchů, polopádů, nadávek.) Ale je to super!

Tento týden v úterý jsem byla na okresním kole tý řečnický soutěže, vážně fajn den. Zaprvý, zjistila jsem, že nás češtinář je prostě neskutečný satan (=borec) (ty jeho zážitky, no brutální). Taky jsem po roce viděla R. (Vážně smutný je, že se vídáme jen na soutěžích.) Pokecali jsme a zjistila jsem, že je přííííííííííšerně ukecanej. A kromě toho, byla jsem druhá!!! No chápete to?!! Měla jsem fakt smutný téma. Rakovina. Ale evidentně to na paní porotkyně fungovalo.
Jo a ve čtvrtek, 18.4, to byl přesně rok, co jsem poznala L. Ehm, funny jak to utíká.

A mimochodem, zjistila jsem, jak mít zaručeně vánočku (na břiše) bez posilování. Chcete to prozradit?
Stačí chodit ven s nejlepším kamarádem. Vážně, dvě hodinky s G. a tak jsem si břišáky nenamohla ani v posilce.
(Smích. Smála jsem se POŘÁD. Jinak to s ním ani nejde - ale ono už to pak vážně bolí!)

V pondělí a úterý přijímačky! Juchů! Neučíme se. Ale samozřejmě vám, deváťákům, přeju hodně štěstí a pevné nervy. (To zvládnete!!!!)

Stop thinking of what could go wrong and start thinking of what could go right.

7. dubna 2013 v 17:17 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Příjde mi vtipný, že se v mým životě střídají tejdny, kdy se neděje nic a tejdny, kdy se toho stane tolik, že ani nestíhám dejchat (a to je celkem vážnej problém, že). Třebas za posledních pár dnů se stalo něco, co jsem opravdu nečekala.

Tak třebas, zažila jsem takovej ten pocit, kdy jen čumíte a nechápete absolutně nic, ani proč je tráva zelená. Zkrátím to: Škola. Pěknej starší kluk. Koukáte se na něj, když ho vidíte na chodbě. Na obědě. U skříněk. A pak vidíte, že vám napíše? Heart attack. Škoda jen, že už mě to tak ňák přešlo. (Kéžby to tak bylo vždycky, když se mi líbí někdo ze školy. Jo, denně potkávám spousty krásnejch kluků.)

Další pocit fajn pocit jsem zažila v pátek. Měli jsme školní kolo řečnický soutěže, šla jsem s tím, že budu poslední a udělám si trapas, ale světe div se, zázraky se dějí (viz. jednička z chemie apod.), takže jsem to (absolutně netuším jak) vyhrála a příští tejden jakože fikám na okresní kolo do Frýdku. Mám lehce deja vú z minulého roku, kdy jsem taky šla na řečnickou soutěž ( a poznala tam R. ! Funny. ) Absolutně jsem nečekala, že bych na gymplu mohla někdy v něčem první. Ale yes!

Taky vám tak šplouchá v břichu, když máte škytavku?!!!