Březen 2013

One minute of kissing burns 6,4 calories. Wanna workout ?

29. března 2013 v 15:39 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Okej, když jsem měla jarní prázky, tak jsem si říkala, že je v pohodě, že je sníh. (Protože byl únor.) Jenže teď jsou velikonoční prázdniny, a ty mám spojené s kytkama, zelenou trávou a slunkem. No, zelená tráva je leda tak tady na mým blogu. (Jo jo, konečně novej design. )


Dneska jsme měli jet s holkama do Ostravy na nákupy Hostitele (na kterýho se těším už tak 257 983 let), ale bohužel, jednu kámošku postihla .. ehm, nemoc, takže z toho sešlo. Fakticky jsem se těšila. (Tady se opět ukazuje to starý známý pravidlo v praxi - čím víc se těšíte, tím víc se to posere. Už se mi to osvědčilo tisíckrát, takže na tom něco faktiš bude.)
Ale díkybohu mám pár věcí, na který se těším (i když bych podle pravidla výše neměla) - 1. zítřejší hokej s G. (už jsme spolu nebyli 542522 let, takže už se nemůžu dočkat, jaký nový buzerace se zas vymyslel!) , taky Spring Breakers (jo, obětuju tu stovku nebo kolik a zajdu se podívat na polonahou Selenu) a taky na Lesního ducha. (Ne, nemám ty koule na to jít do kina. Vlastně, mám. Ale mý kámoši ne. Nemyslím holky, oni se i KLUCI bojej! A to jsem jim nabízela, že jim i koupím plínu. )
Co máte v plánu o prázdninách vy? :)
Jak už jsem určitě zmínila tak jednou, dvakrát, nebo vlastně každej rok - nenávidím Velikonoce. Jednou se naučím box / judo / karate / whatever a všem nakopu zadky. Do té doby jsem vděčná za velice chápavé rodiče, kteří souhlasili s mým návrhem, že prostě pojedem někam pryč. (I když vlastně musím vstávat před 7 nebo tak nějak o prázdninách, hm, to už je dost velká obět, když tak o tom přemejšlím.) Tak good luck holky, však ony ty modřiny za pár dnů zmizej.

Making someone else smile is the best feeling.

24. března 2013 v 18:25 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Sedím na posteli. Nějak nevím, do čeho píchnout. (Mám toho tolik, až se mi chce brečet, ale odkládám to na dobu neurčitou.) V tom mě napadlo, že bych mohla napsat na můj milobaný blogííííísečenek.
Jak všichni víme, je skoro konec března, tak jsem předpokládala že a) už budu nosit tenisky, b) budu nosit jarní bundu c) budu moct být venku bez nebezpečí, že mi umrzne prdel. Ale bohužel. Ani jedno zatím neriskuju (nemocná už jsem teď).Jsem neskutečně ráda, že tento týden jdem do školy jen tři dny. Samozřejmě, učitelé si nemohli odpustit písemky z mých oblíbených předmětů , jako je chemie a fyzika, ale rozhodla jsem se, že se kvůli toho nebudu nijak stresovat.
Jakože, ona je ve škole občas i sranda, ale ono to je v poměru 17:42. (17 pro srandu, 42 pro nududěstres). Všichni už se ve třídě celkem dost známe, pořád máme co drbat a učitelé jsou na pokraji psychického zhroucení, protože pozornost jim věnují jen největší šprti.


Jo, a taky mám pár.. novinek. S Objevem (jak jsem o něm psala minule), se to vyvíjí více než dobře. Což je super. Konečně zas někdo, s kým se mužu chovat jak retard a je mu to jedno. (Ne že bych se někdy chovala normálně..). Jo a taky za tejden a něco budu přednášet maximálně 10 minutový monolog ve školním kole nějaký soutěže, takže musím vymyslet nějaký krutopřísný téma. Už abych začla. (Jestli to zas nechám na poslední chvíli, tak se vyfackám, vážně.)
(Však minulej rok jsem díky různým soutěžím poznala dva kluky a s jedním jsem to i dala dokupy, takže rada pro vás: DĚLEJTE OLYMPIÁDY! )

There are so many beautiful reasons to be happy :)

10. března 2013 v 17:16 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Za ty dva tejdny se toho stalo jakože fest (hodně). A teď fakt nevím, kde začít. Usmířili jsme se s nejlepším kamarádem. Taky mám novej, ehm, objev. (No fakt! A není to jen platonický, jako s Šestnáctkou (tj. přezdívka pro jednoho strašně hezkýho kluka (= nejhezčí kluk, co znám. Vypadá jako Jack Harries) na škole. A ne, není mu 16.)
( nedělní pohodička / Ostrava )

Jo a vlastně se nám stala celkem funny story v Ostravě. (To je tak, když jedou vesničani na vejlet!)
Náš první problém byl, že jsme nevěděli, kde je zastávka. Když už jsme ji našli, tak nám ujely dvě správný tramvaje, jelikož jsme házeli dvou koruny a koruny do automatu. Teda, když už jsme měli lístky a jela tramvaj, do který jsme skočili jen tak tak, tak jsme zas zjistili, že jedem na opačnou stranu Ostravy. Okamžitě jsme tedy vystoupili a viděli, že se blíží tramvaj, akorát na další zastávku. Běželi jsme skoro jako kámoš Usain (akorát někteří (já) lehce znevýhodněni podpatkama) , sprintili po hlavní, abychom to stihli. (Nestihli jsme.) Jela teda další, do tý jsme nastoupili a mile vypadající paní, která těžce zadržovala smích nám sdělila, že jedem zase blbě. (Tak jsme místo Svinova dojeli na Hlavák, ale byl to zážitek vám povím. Svatý MHDéčko tady u nás v zapadákově!)

Když teda ve škole nepíšem tisíc písemek (mám pocit, že učitelé si vždycky vyberou týden v měsíci a naschvál do něj nacpou všechny písemky), je i sranda. Jenom už to fakticky chce jaro. (Vytáhla jsem už tenisky, ježíš, jak ony mi chyběly! To je jinačí běh teď v teniskách!)

(Zase přemýšlím, co napsat na konec. Chce to něco, no, prostě, víte co.
Tak si to domyslete.)