Únor 2013

Just because the relationship ended,doesn't mean the feelings did.

24. února 2013 v 11:24 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Prázdniny byly ... (čekejte, hledám vhodné slovo).. SKVĚŽÍ (skvělý+boží). V pondělí jsme byli v kině (Nádherné bytosti) a bylo to celkem dobrý, až na toho hlavního herce, kterej se mi prostě nelíbil. (Asi mám prostě jen blbej jinej vkus.) Jo a taky jsem upekla moje první muffiny! A nevyhořeli jsme! A dalo se to jíst!
Úterý = odpočinek. Takže jsem spala, čuměla na Přátele a provokovala ostatní lidi ve škole. Večer jsem jakože mrkla na fejsbůček a dopadlo to tak, že jsem usla ve čtyři ráno s mobilem v ruce.
girlwithdeepfeelings: missin’  the old times.. Ve středu jsem zjistila, že jsem antitalent na squash. (Možná to bylo těmi 4 hodinami spánku, kdo ví.)
Ve čtvrtek jsme se s holkama rozhodly, že si zajdem na bruslák. Sice první kroky byly.. přinejmenším vtipný (rychlost milimetr za rok), ale pak už nám to šlo. (Poláci jsou prasata. Jeden borec normálně "omylem" šáhl E. na prso, když do nás vrazil. Ježíši!) Náš skvělej vejlet jsme zakončily v kavárně/cukrárně s horkou čokoládou a waflema, mňam! Večer jsem opět šla na facebók a usla ve 4 ráno.
A pátek? Neměla jsem nic v plánu, ale nakonec jsem šla na hokej s kámošem a jeho kámošem, což bylo fajn. Celkem sranda. (Jo, odešli jsme v polovině třetí třetiny, protože to byl hnus ten hokej.) A pak se ze mě cestou domů stal smrkající rampouch, užasný. ( Zavolala jsem na pomoc kámoše Paralena, je to v cajku.)

Tak to by bylo. Závidím vám všem šťastlivcům, co je máte teď/pak/potom. Se máte.
Teď mě při životě bude udržovat vidina Velikonočních prázdnin. (Už bude teplo, yay!)

P.S. Nemáte někdo na prodej návod, "Jak se vyznat v klucích?" S radostí koupím!! Díky moc.

Just because he says things you want to hear, doesn't mean that he is the one.

17. února 2013 v 11:52 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Začátky jsou tak divný. (Myslím tím článků.) Fakt nikdy nevím, co napsat do první věty. (Ale pak už to jde samo.)
No, dnes na úvod můžu říct, že jsem se konečně po dvou týdnech závidění všem různým kámošům dočkala PRÁZDNIN. Teď jako poděkování praktikuji pozdrav Slunci a jako obět Bohům prázdnin odevzdávám banány a buvolí maso.
Ne, tu poslední větu neberte vážně. Ale jsem vážně vděčná, protože poslední dny ve škole jsem často citovala Rytmuse "Už sa to nedá, nedá.

Valentýn jsem úspěšně strávila s miláčkem večer v posteli (a to, že je chlupatej, o trošku menší já a hlavně vycpanej plyší nebo co to je, není důležité), takže nebudu šířit hejty o tom, jak Valentýn nesnáším a jak je to podivnej komerční svátek a taky ani nebudu nadávat, že v Osudnej Den vidím čokoládu za polovic, což mě prostě NUTÍ si koupit Milku ve slevě a připadám si pak jako obézní důchodce.
/ skvělej středeční hokej ; výtvarka s P. :D /
Minulé jarňáky jsem strávila v "pročjenamněnaštvanej" depce a čekovala jsem různý zamilovaný citáty na tumblru, poslouchala Listen to you heart a byla prostě totálně mimo (och, temné období minulého roku), takže těhle 5 dnů volna strávím naprosto jinak - zítra jdem do kina, pak uvidím možná supr kluka z Frýdku, půjdu si zahrát squash a další věci.
Fakt jsem ráda, že jsem na střední. Připadá mi všecko tak.. jiný. (Možná to je tím, že konečně mám ve třídě lidi, který nemusím tahat ven já, ale i oni něco vymýšlej.)
Ježíší, léto bude supr,musí bejt!

If someone tells you to change yourself, tell them to go fuck themselves.

8. února 2013 v 17:25 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Už jsem myslela, že se pátku nedočkám. Ale jo, je to tu. A dnešní den mi hned zpříjemnila škola na 9, takže jsem vstávala až ve třičtvrtě na osm, ha! Takhle bych to brala pořád. (Bohužel, paní chemikářka se příští týden vrací, takže zase teror začíná, achjo. Ne že bych jí přála nemoc, ale všichni se chápem, žejo?!)
Taky jsem vám chtěla sdělit něco strašně důležitého a zajímavého, ale prostě si nemůžu vzpomenout co. Tak vám aspoň řeknu pár mých poznatků tohoto týdne. Jako první jsem zjistila, že moje nálada se automaticky zlepší, vidím-li ve škole aspoň jednoho ze tří kluků, kteří se mi děsně líběj. ( K mý smůle, dva z nich jsou zadaní. S moc krásnejma blonckama. Achjo) Další poznatek je.. no, žádnej další není. (Asi. Všecko, co jsem chtěla napsat, jsem zapomněla.)

O jednu housku později, už vím, o čem jsem chtěla psát. Zjistila jsem, jak využít čas ve škole. Přeci jen, 45 minut, to je celkem dost. Takže jsem si vzala do školy knížku a výsledek je, že za čtyři dny mám knížku přečtenou (samozřejmě čtu jen v angličtině,ruštině,češtině,dějepisu a ZSV. Protože v jinejch předmětech se to moc stíhat nedá.) Pořád jsem si stěžovala, že nemám čas číst knihy - no, tak teď už mám. Geniální.

Tak čus fíkus. Pěstujte banány a nejezte písek.

I can’t wait for Valentines Day because I get to make cupcakes for a special someone and that special someone is me.

4. února 2013 v 16:42 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Já prostě ne.ná.vi.dím ranní vstávání. Dneska jsem opět měla sto chutí mobil rozdupat a spát dál. (Neudělala jsem to.) Potom jsem nestíhala bus (takže jsem musela jak blbeček běžet v sukni a na podpatkách, v tý hnusný břečce - no představte si to, vypadala jsem určitě vélice směšně), taky jsem si udělala trapas před asi 30 lidma (vysekala jsem se na schodech- ne úplně, ale už jsem se viděla držkou na zemi). Jediný pozitivum tohodle dne bylo to, že naše chemikářka je na nemocenský (ne, že bych jí to přála, ale ježíšmarjá, týden pohody!). Vlastně další pozitivum bylo, že jsem asi tři sekundy čuměla na jednoho strašně pěknýho Blonďáka a on na mně taky. (Jakože řekla jsem si, že blond už nikdy, ale tenhle je tak UUU! tj. citoslovce pro děsněkrásnejatyjehoočiježíšmarjádýchejzhluuboka)

Taky se už tak těšíte na jaro (léto), nebo jsem jediná?! Snad ne. Už ve svým diáři počítám dny do konce školy. ( HA! mám diář už od září! a ještě jsem ho neztratila ani jednou! No, dobře, kecám. Jednou jo. Na tři dny. Pak jsem ho našla pod skříní.) Když už jsem u toho, já furt něco ztrácím. Resp. hledám. Třeba jsem přesvědčená, že jsem si dala peněžeku do tašky ale ona tam není, tak vysypu celej bágl a NAJEDNOU tam je. Ale ten hnusnej pocit, že jsem ztratila něco důležitýho, nic příjemnýho.

Už jen 9 pracovních dnů a jsou jarní prázdniny. Závidím všem Ostravákům co je maj už teď. (Však se mi smějte. Já se budu smát pak vám!!!!!)
Ježišmarja, jdu spát. Budete tam laskaví, a probudíte mně v pátek? Díky.

If today was perfect there would be no need for tomorrow.

3. února 2013 v 11:32 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
No, všichni jsme úspěšně přežili první pololetí. Což je fajn, žejo. (Už jen 5 měsíců, johoho.) Tohle vysvědčení bylo moje první středoškolský. Jakože, jsem spokojená. Bylo to o fous (jakože fakt o VELKEJ fous), ale nakonec mám samé jedničky. Jo já vím, teďka všichni děláte megagiga facepalm, převracíte oči, atd. atd., už jsem si zvykla. No, a jaký jste měli vysvědčení vy? (Už jste ho spálili nebo jste ho hrdě ukázali babičkám a dědečkům??)
Ve čtvrtek šla polovina třídy do pizzerie. Ehm, pohledy lidí, když viděli sedět 17 lidí u jednoho stolu? K nezaplacení. Ale byla sranda jakože. To bylo ale naposledy, co nás bylo ve třídě 32. Zítra k nám příjde nová holka a jsem dost zvědavá. Přece jen, už jsme ve třídě celkem sehraní, známe se, máme svoje "skupinky" a hlavně dost zážitků. A teďka bude "ta nová" a zase nás bude lichej počet. Achjo.( O bože, vím, že tě furt o něco prosím, ale ježíši, prosímtě, ať není namyšlená, díky! )

Jo a víte co mě dost děsí? Že ke mně chodí asi 50% lidí z Třince. Což znamená, že mě čtou lidi, který můžu potkat na autobusový zastávce. Nebo v Albertu. Nebo v lékárně (ne že bych do lékarny chodila)- Džízs. To je špatný. Na stupnici špatnosti od 1 do 10 je to solidní sedmnáctka.

(Jé,první článek v únoru!)
(Taky vás tak strašně ser.. štve sníh?)
(Jo,už končím.)
(Ale vážně. Ahoj.)