Leden 2013

LYŽÁK 2013 ♥

27. ledna 2013 v 16:47 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Jsem zpátky živá a se spoustou modřin (jedna dokonce ve tvaru srdíčka!!!!!!!). Lyžák byl boží, fakt skvělej, luxusní, atd. atd. Na pokoji jsem byla s awesome holkama, prokecaly jsme celé noci (taky jsme z toho měly pěknej bordel), smály se 24 hodin, prostě skvělý. Mám asi 120875412 novejch zážitků; o některý se s váma prostě MUSIM podělit.
jjj, nejlepší spolubydlící na pět dnů
Tak například jsme kámošovi vydepilovaly nohu. Jakože jen kousek, ale i tak. Musely jsme ho držet tři holky (měl sílu jako dinosaurus) ale JO, prostě jsme mu plácly voskovej pásek pod koleno. Když jsme mu ho strhly, tak řval. A hodně. A my řvaly. Smíchy. Taky jsme s A. budily kluky, prostě jsme vlezly do pokoje a strhávaly peřiny. Jeden se tak lekl, že začal skákat po posteli a my jen utíkaly do pokoje a smály se na celej hotel. Nebo jsem se procházela po chodbě v masce Vřískota v deset v noci, zabušila jsem na dveře, vtrhla do pokoje a zařvala - ty vyděšený pohledy a pískot (kluků) ? K nezaplacení.
Ten kámoš, co jsme mu oholily tu nohu se nám pomstil a víte co udělal mojí spolubydlící ? Nachcal jí do sprchovýho mlíka (ona to nevěděla a umyla si tím ksicht.) Já se tomu směju, ale prostě .. prasata no. :-D
neskutečná společná fotka s lidma z jinejch tříd / moje maličkost a O.

Celkově to bylo boží. Seznámila jsem se s novýma lidma , zase poznala některý spolužáky více a tak. Máme fakt super třídu, nelituju, že jsem šla na gympl. Mám ráda naše kluky a dokonce i holky - nikdy jsem si s holkama nerozuměla, ale teď je to jiný.. Prostě, na tenhle lyžák nezapomenu.
♥ ♥ ♥

If I could teleport that would solve like 90% percent of my problems.

20. ledna 2013 v 13:26 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Už toho mám vážně dost. Jo, jsou to dva tejdny , co jsem psala naposledy. Ale tyhle dva tejdny.. to byl hnus. Děs. Jelikož jsme museli mít známky uzavřený už 18.1, tak se naši milí,hodní a soucitní učitelé (kdo nepoznal ironii, měl by se nad sebou zamyslet) dali asi tak 14856487 písemek. Psali jsme prostě ze všeho, ááájdhgv. Poslední šance si opravit známky, takže je jasný, že jsem na blog neměla náladu a čas už vůbec. Ale teď je všecko uzavřený a já mám naprosto skvělou náladu.

A příčina? ZÍTRA JEDU NA LYŽÁK! Ještě nemám ani sbaleno a vůbec mi nepříjde, že zítra v 7:00 budu sedět v buse a těšit se na 5 (snad) svělejch dnů. Na pokoji jsem se čtyřma supr holkama, vedle nás kluci (myslím) a další super holky, no prostě doufám, že to bude legendární. (Už máme vymyšlenou skvělou kanadu, muhehehe). Až přijedu, čekejte 785412 fotek, kilometrovej článek atd., však mě znáte.

Jinak kromě písemek je ve škole celkem pohoda. V hodinách s K. paříme Poua nebo drbeme všecko co se hejbe nebo si "nenápadně" radíme při písemkách. A taky myslím, že jeden můj spolužák se nedožije matury konce prváku. V hodině fyziky se v pátek přihlásil 26x. A když mluví anglicky, chce se mi brečet a pak řvát. (A asi nenosí trenky. Jinak fakt netuším, proč vidím celou jeho prdel v FULL HD obrazu.)

Okey, držte mi palce, ať se na lyžáku nezabiju, díkec.

The awkward moment when you shout the wrong answer in class with confidence.

6. ledna 2013 v 16:09 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Á, já vlastně mám blog. Ano, slibovala jsem, že budu psát častěji. (Sliby chyby.) Jenomže... pochopte! Je před pololetím. A to znamená co? Poslední šance si opravit známky. (Jo, klasická já - všecko na poslední chvíli. Achjo.) Takže až bude po vysvědčení, po lyžáku, tak zase se budu snažit psát články na normální úrovni. Možná. (Však mě znáte.)

Ve škole jsem byla jen dva dny, ale i tak bych nejradši prázdniny. (Už dlouho žádný nebyly.) Jak jsem předpokládala, mám naprosto rozhozenej režim (přes den spím, v noci full of energy - lol, nejsem já upír?) a ranní vstávání je pro mě horší jak hodina chemie. No, nebo to je na stejné úrovni. Ale chápete, co tím chci říct. Takže každý ráno se po baráku plížím jak zombie a jsem ráda, že mamka už je v práci a taťka chrápe, jinak by se mě pravděpodobně lekli.
Ale už jen 10 pracovních dnů a je lyžák! Bože, jak já se těším! Pět dnů s těma božíma lidma, to bude pecka!

A ještě co novýho? NO! To vám hned povím. Jako jedno soukromý předsevzetí jsem si dala, že minulej rok je minulej rok a některý lidi jsou už pro mně uzavřená kapitola. ALE! Ten dotyčný jako by to vycítil a dělá přesnej opak. Tj. kdysi jsme si psali jednou týdně. Teď? Mi píše i čtyřkrát týdně. Tak bych typla, že tady funguje něco jako zákon schválnosti.

(Hm.. víte jak mám zajímavou stěnu? Oranžovou...Taková byla vždycky? A týjo, ty světýlka..to je fascinující.. Jo, chápete správně, čeká mě tuna učení, ale najednou je všecko tak..zajímavý...ach bože, měla jsem si dát předsevzetí, že nebudu líná.)

2013 wishes

1. ledna 2013 v 14:33 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Tak jo. Už je to taková skoro tradice psát předsevzetí atd. Ale! Tentokrát to udělám jinak. Napíšu tady spíše takové "přání" a věci, které bych chtěla, aby se splnili. Je mi jasné, že hodně z nich asi ne.. Ale i tak; budu doufat, a příští rok se aspoň podívám, co se mi povedlo.

1. Pořád se bavit s mými kamarády a zároveň poznat nové lidi.
2. Poznat kluka, který mě naprosto okouzlí a já s ním budu šťastná.
3. Úspěšně ukončit prvák s skvělýma známkama. (No, to bych se musela začít učit..)
4. Jet k moři.
5. Pořád se věnovat focení a psát články tady na blog.
6. Udržet nebo zlepšit svojí postavu - trošku zpevnění by bodlo. (Říkám to furt a stejně se na to vždycky vykašlu.)
7. Zažít úžasné letní prázdniny!! (Už aby byly.)
8. Naučit se hrát na kytaru.
9. Vidět Londýn/Řím/Švýcarsko/jakkoukoliv jinou zajímavou zemi.
10. Být méně povrchní a sobecká.
11. Nezklamat své rodiče.
12. Být pořád optimistická a usměvavá. (Drogyyy!:-DD)
13. Zažít boží lyžák! (20 dní!!)
14. Nezklamat se v nikom; taky nezklamat žádného člověka na kterém mi záleží. ( To hlavně.)
15. Zkusit něco nového - cokoliv.
16. Naučit se naslouchat.
17. Přestat se starat o to, co si myslí jiní.
18. Jít si zatím, co chci, nevzdávat věci těsně před cílem.
19. Nedělat vše na poslední chvíli.
20. ŽÍT NAPLNO!!!!!

Tak to jsem upřímně uvědavá. No, uvidíme!


Hey guys! First of all, Happy new year! It’s Rachel and Kat over here (makeawishfor2012)! It’s finally 2013, so like we promised, we’ve changed the blog to a 2013 things to do for this new year! We’ve deleted all our previous 2012 posts and everything from our previous inbox so it’s all new wishes now. It’s a new year, which means new plans! Whether it’s things to want to do, want to see or want to experience, we’ll be your very own 2013 things to do blog. So what do you plan to do this 2013? Hurry up and message us (http://2013thingstodo.tumblr.com/ask) your thingstodo plans and wishes for 2013! xx
Všem dodatečně všechno nejlepší do Novýho roku, ať se vám splní vše co chcete. :)
A jaké máte přání nebo předsevzetí vy?