Prosinec 2012

the best of 2O12 ♥ ..

31. prosince 2012 v 14:15 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Já vím, že to všichni víte. Ale i tak to musím zmínit. 2012 je u konce. Fňuk. Takže bych čistě teoreticky mohla udělat nějaké shrnutí, žejo? Jelikož to byl velmi náročný rok. Táááákže jdu na to. (je to delší, takže popcorn s sebou!)
květen-listopad-prosinec (furt jsem stejná,achjo)

Začneme lednem. To byl fajn měsíc; měli jsme na základce ples. (Hráli jsme Pravdu a úkol. Bože.) Předtím mi P. (= kluk, kterej se mi líbil celou osmou třídu) řekl, že se do mně zamiloval. (A já mu to věřila!) Ale jako naschvál se mi líbil jeho nejlepší kámoš. Zamrzí, bro. ( Ale stejně jsem chodila spát o půl páté ráno, protože jsme webkovali - no, ono se s ním dalo stejně mluvit jen na netu, v reálu jen čuměl protože jak s oblibou říkal: vypínal mu mozek. Bullshit.)
Logicky následoval únor. Nechala jsem se zblbnout a celej měsíc jsem strášně chtěla P. Ale jelikož jsme se pohádali, tak jsem měla smůlu. Taky jsem byla na soutěži Demosthenes, kde se mi děsně zalíbil jeden kluk. Neznala jsem ale jméno.
Březen - měla jsem menší dilema (když říkám menší, myslím tím OBŘÍ) koho vlastně chci. Jestli P., nebo G. No prostě typická puberťačka a kdybych se uměla vrátit v čase, dám si facku. Na konci března byla olympiáda z fyziky - okres - a já jsem tam potkala toho kluka z Demosthena. Náhoda? Možná. Každopádně mi to nedalo spát, nažhavila jsem Google a hledala jak Sherlock. A našla jsem! Dvakrát jsem se nadechla a přidala si ho na Facebooku. Píšem si dodnes, btw.
Duben. Ráda o tomhlenctom měsíci mluvím jako o Měsíci Zlomu. Zaprvé jsem zjistila, že P. je debil. (A že mi to trvalo!). zadruhé, dostala jsem se do krajskýho kola fyziky. (Dodnes nechápu a ani se o to nesnažím.) Tam za mnou přišel ňákej blonďák a chtěl můj Facebook. Dala jsem mu ho. Přidal si mně a začali jsme si psát - a to jakože hodně.
Květen začal celkem hezky. Přijel za mnou ten bloňdák, L., a šli jsme "ven". Minigolf, řeka, atd. A jelikož bylo prvního máje, já měla asi úžeh nebo co, tak jsme stáli pod třešní a.. a.. domyslete si sami. Prostě jsme to dali dohromady.
Akorát to se nelíbilo mému nejlepšímu kamarádovi G. ( nedivím se, ale to je long story) a smazal si mě z FB a ze života. Na chvíli. Zapojila jsem všechen svůj šarm (hahahaha...vtip) a nakonec jsme se usmířili. A tak všecko bylo zase super.
Červen byl asi nejlepší měsíc tohoto roku. S L. jsme byli skoro pořád spolu, blbli, smáli se, no prostě typičtí puberťáci. Jo a taky mi dal kytky. Dvě. A koukali jsme na hvězdy. A další kýčovitý věci co rajcujou romantiky. Letěla jsem do Turecka, kde jsem očumovala Turky a oni na oplátku mi nosili jídlo a výjimečně mi i krmili. (Asi vypadám jako mimino.)
Čeervenec, prázdniny. Slunko, slunko, L., L., opět Turecko (kde mi animátor dal pusu na tvář a já se málem složila), pohodička, známe to všichni, žejo.
V srpnu už to tak nějak začalo mezi mnou a L. skřípat. Jakože jasně, on pořád pokračoval ve vyznávání lásky, ale já byla naštvaná častěji a častěji. Přemejšlela jsem, jestli ho mám ještě ráda.
Dost jsem se bála září. Protože proč? Prvák! Nervy na pochodu. Ale dopadlo do skvěle. Třída perfektní, adapťák na jedničku a já byla děsně spokojená. Hokejista mi řek, že se mu líbím. Nojo. ( Trošku mi lichotilo, že HOKEJISTA má zájem, he.) Na L. jsem byla naštvaná permanentně a prakticky jsem se už ani nevídali.
Říjen? Ve škole to klapalo skvěle. Skoro (veeeeliký skoro, asi tak velký jak Rusko) jsem se i těšila do školy. Jo a taky jsem to definitivně ukončila s L. a nijak mě to netrápilo. V mozku jsem měla Hokejistu (kterej, k mý smůle, už zájem asi neměl.)
Á listopad. To se vlastně nestalo asi nic moc závažnýho. I když, vlastně se párkrát ozval L. - aby mi vynadal, něco mi vyčetl, jak to má ve zvyku. Já jen vždycky nad jeho zprávami obrátila oči v sloup a radši se uklidnila konverzací s Lenochem. (kterej je mimochodem něco jako nejlepší kamarád číslo dvě, hned po G.).
Poslední měsíc, prosinec, tak celkem stereotyp. Škola super, každej tejden čajka s holkama, pohodička. Taky jsem viděla na živo hokejisty a mám s nima fotku (jo, budu frajeřit, protože hokej je prostě boží, a ještě jednou boží!).

2012 ve fotkách ♥

Kdybych měla tento rok zhodnotit jedním slovem, tak byl prostě:
boží, dokonalý, užasný, nejlepší, nezapomenutelný, legend- ; aha, já zapomněla, jedním slovem. Prostě, jak říkám, stalo se toho hodně i když se to z toho článku nezdá - je to hodně moc zkrácená verze a dost toho chybí (protože kdybych psala všecko, je to na 30 A4 - a ne, nekecám; psala jsem všecko podrobně do wordu a je to 16 000 slov).

A JAKÝ BYL ROK 2012 PRO VÁS, POCHLUBTE SE! TĚŠÍTE SE NA DALŠÍ ROK?!
(Saakra, je to dlouhý. To jsem neplánovala. A to už jsem psala jen to nejdůležitější! Sorráááááááč.)

Men fall in love with their eyes. Women fall in love with their ears.

29. prosince 2012 v 12:36 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Na začátek bych vám fakticky chtěla říct upřímný dík za všechy pochvaly na mou osobu. Ani nevíte, jak neskutečně roste moje ego chuť psát články, když vím, že je čtete rádi nebo fotit fotky. S rukou na srdci (resp. na klávesnici) vám oznamuju, že si toho fakticky cením (a že se budu v novým roce psát o něco častěji než jednou za dva tejdny.)

Už týden jsou prázdniny a já si naprosto zvykla na prázdninovej režim. Nechodím spát dřív jak v jednu a vstát před obědem je pro mou maličkost utrpení. Fakt nechci vidět vstávání do školy. I když vím, že to bude utrpení, neudělám nic proto, aby to bylo lepší - normální rozumnej člověk by šel spát dřív a vstával taky dřív. Oukej, tady je ten problém - já normální nejsem.
Tento tejden to je samá oslava sem, oslava tam, no superbombakůl. Opravdu mě neberou rozhovory rodičů (ono to je beztak každej rok o tom samým). I když , už dlouho jsem neslyšela "Jéé, Verunkoo, tys nám ale vyrostla." (protože zcela evidentně do výšky už rok nerostu, maximálně do šířky, a myslím, že lidé v mé rodině mají dostatek taktu neupozorňovat mě na to.) Dokonce ani věta "A co kluci?" už není tak častá. Ano vážení, už i blízcí rodinní příslušníci vědí, jak bídně na tom jsem. (Oni si gratulují, otvíraj šampus atd. atd., jelikož to je snad poprvé za celej tento rok, kdy neposlouchají "ach, babi/dědo/mami/tati/další rodinný příslušníku/, ten X je takovej blbec a Z se dneska na mně usmál, heč!). Smutné. Opravdu.

Za chvíli je Silvestr. Uvažuju, jestli se mám vůbec pokoušet přemlouvat rodiče, aby mně pustili někam pryč. Zásadní otázka je: Jak dlouho musím uklízet a kolik snídaní musím připravit, aby o tom vůbec uvažovali?!
A otázkou dne je: Co máte v plánu na Silvestra vy?

RANDOM PHOTOS

28. prosince 2012 v 15:17 | the lizz. (král jelimán) |  FOTOGRAFIE
Jelikož v anketě vyhrály fotky (překvapivě..) , tak je sem házím. Je to takový mix tohoto roku , tak to berte , prosím , s rezervou .
Tatry (krásné , když koukám ze zdola a nemusím nikam lézt)

Nejsem žádný profík , focení mě prostě baví , miluju ho , odreaguju se při pohledu přes objektiv . Nemám nijak supr fotky a ani mě to netíží - doufám , že se postupem času zlepším .
PROSÍM , NEKOPÍROVAT !!!
A děkuju za případné názory :))

Och čtenáři spanilí , potřebuji poradit !

28. prosince 2012 v 11:47 | the lizz. (král jelimán) |  otherz.
Jelikož mám dobrou náladu, tak jsem se rozhodla, že byste mi mohli pomoct s rozhodováním. Jelikož celej rok píšu jen deník (a to jsou někdy fakt nehorázné blbiny) tak mě napadlo , že bych to tu oživila . Nečekejte žádné beauty ani módní tipy, to mě fakt nebere, ale napadlo mě pár věcí , tak jsem to hodila do ankety a je to na vás , takže hlasujte ! Však ty články čtete vy , ne já, takže to je pro vás. (ach jak vás mám ráda! - možné stopy ironie nehledejte)

Jo a ještě, hodila jsem tenhle blog na BLOGLOVIN, takže kdokoliv ho máte, nestyďte se followovat ! A kdo ho nemáte, tak vřele doporučuji. Hodíte si tam oblíbený blogy a pak vám jen skáčou upozornění , když někdo napíše článek, takže vám nic neujde !
Follow on Bloglovin
( Ta paní mě děsí )

No matter how much you tell yourself you’re over someone, your heart knows the truth.

27. prosince 2012 v 11:15 | the lizz. (král jelimán) |  MYŠLENKY
Jojo. Píšu opožděně, já vím. Ale mám hned tři velice závažné důvody! Tak zaprvé, je doba po Vánocích, takže to jsou pořád nějaké návštěvy. A samozřejmě , k rodinnejm srazíkům patří i jídlo. Spousta jídla. Divím se, že se mi ještě o kaprech a cukroví nezdá. Ale co není, může být. (Určitě lepší než ty moje horrorové sny. Fuj.)
Další důvod je ten, že celej včerejšek jsem skoro prospala a odpoledne jsem byla na hokeji s G. Někdy přemýšlím, jak dlouho ještě vydržím ho nezabít. Jakože vážně. (A je mi teď jasné, že kdyby náhodou zmizel, policie bude podezírat mě. No nevadí.)
A třetí důvod je... Noo.. Dostala jsem hoooodně knih a jelikož celej rok jsem neměla čas číst (minulej rok jsem přečetla asi 100 knih, tento rok s bídou 20) - tak si to vynahrazuju teď. A řeknu vám - chybělo mi to. Už jsem zapomněla, jak skvělý je začíst se do nějaký knihy a nechat se pohltit příběhem.
Jinak kromě knih jsem na Vánoce dostala oblečení (jaké překvapení), voňavku , hoodně náušnic atd. Jsem maximálně spokojená! To oblečení je totálně a úplně boží! (Však jsem si ho taky před několika týdny vybrala, žejo.) A abych nebyla sobec - Copak jste dostali Vy ? Jste spokojeni?
Moje zeď s kterou jsem se piplala dost dlouho. Ale jakože líbí se mi. Sice mě stála dost nervů, ale tak co už.

Jo a ještě poslední informace pro nevidomé - změnila jsem design. Je fakt jednoduchej a všecko - přesně jak jsem slibovala. Ale já myslím, že jste si už zvykli.
Okej, to je všecko, co jsem měla na srdci (prozatím). Táákže.. užívejte si prázdnin!

ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

24. prosince 2012 v 10:35 | the lizz. (král jelimán) |  some news about me :D
Neskutečné. Neuvěřitelné. Nemožné.
Ale je to tak. Opravdu jsem zasedla k notebooku a udělala NOVÝ DESIGN! A ano, dokonce jsem použila Photoshop. Prostě jsem se hecla a zase zkusila..grafičit. A závěr?
Děkuji, stačilo.
Ale né, prostě dělání takovejhle designů mi akorát zkracuje život, jelikož se pořád nervuju a tak.
Ale MEGAN! ♥ (A nebojte se, bude tu strašit jen den, dva. Pak se zase vrátím do starejch dobrejch dů-it-ízy kolejí. Opravdu se nechystám udělat z tohohle blogu grafickej ráj, fakt ne.)

No a děcka. Co máte dneska v plánu? Pohádky? Sezení? Pomáhání ? Fejsbukaření?
Těšíte se na večer?
Co jste si přáli?
Máte kapra?

A CHTĚLA BYCH VÁM POPŘÁT ŠŤASTNÉ A VESELÉ !! :) AŤ SE VÁM VŠECKO SPLNÍ:-**


I wonder how many 11 year olds are getting Iphones this Christmas.

21. prosince 2012 v 14:25 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Konečně je to tadyy! Zasloužené (skoro) dvoutýdenní prázdniny (a prosím Slováky, neprovokovat). Já se tak těším! Jídlo. Jídlo. Jídlo. Atmosféra. Jídlo. Jídlo. Spánek. Jídlo. Mi příjde strašně divné, že už jsou zase Vánoce. Prostě.. tento rok utekl přímo neskutečně! Nevim jak pro vás, ale pro mě byl "zlomovej", ale o tom pozdějš..(Pokud nebudu líná jako vepř.)
Včerejšek byl skvělej. Nebo vlastně suprskvělej. Odpoledne jsme zašli s spolužákama (tradičně) do čajky, kde jsme nasáčkování každý týden ( bolí to mou peněženku, och ano - ale já výčitky nemám, a mé břicho si též nestěžuje). Pokaždý se fakt zasmějem a jen čekám, kdy nás ten chlapík vyrazí , protože jsme lehce hluční no . ( Ty téma co se řeší snad ani nemůžu psát, aby mě nezavřeli za pohoršování dětí. Tak sorry. )
(za mnou Hrubec ♥ , vedle něj Orsava ! miluju hokej(isty):DDDD)
No a poté (jak vznešený výraz, všímáte si??) jsme šly s třema kámoškama na autogramiádu hokejistů . Och ano, mé srdce začalo bít o něco (málo) rychleji , když jsem spatřila Óchúžasnýhokrásnýhomňam Hrubce (brankář) a Orsavu alias Strašněpěknejfaktděsněksežrání , cítíla jsem jak mi vysychá v puse a dělá se mi na omdlení. (Možná za to mohl ten smog.) Ale nechovala jsem se jako blbá puberťačka a nasadila velice dospěláckej ksicht. (čti: oči vyvalený, pusa mírně pootevřená) Dokonce jsem se jich zeptala na otázku (trapas) a všechny čtyři jsme se vyfotili ještě s Polanským a Zíbem. Mám pocit , že to triko už nebudu prát. (haha, dělám si srandu, zas takový prase nejsem!)

Takže skvělý dny a teď mne omluvte , dámy a pánové , jdu dělat něco velmi produktivního.
LEŽET A CPÁT SE!!!
(VÍTEJTE KILA NAVÍC! Už jsem vás dlouho neviděla, ale jsem fakt nadšená, že jste zpět. Asi se vám u mě líbí, co?)

Sometimes you don't miss the person, but the memories .

10. prosince 2012 v 17:26 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Přesné dva týdny do Vánoc. A já nemám ani jeden, ANI JEDEN dárek. Chce se mi brečet, skákat, bušit do zdi, atd . atd. Ne, teď to byl samozřejmě humor. Ale chápete to ? KAŽDÝ rok sháním dárky na poslední chvíli a vždycky si říkám něco ve smyslu " joo, příští rok nakoupím dárky MĚSÍC dopředu. " Samozřejmě je jasné, jak to každej rok dopadá.
Radši nechám tohoto tématu, poněvadž z něj mám depresi a naprostou nechuť pokračovat v dělání čehokoliv.
[pozn. autora - Můžete připojit komentář s věcma, co jste koupili vy. Snaha bude oceněna.]

Z jiného soudku. Už dloooooooooouho jsem vám tu nenapsala nic o klucích. MEGADIVNÝ. Ale jsem teď úplně jiný člověk. Věřte mi. No dobře , trochu kecám; půlku září a října jsem byla totálně hotová z Hokejisty, ale to mě už dávno - díkybohu - přešlo. Taky se mi líbí pár starších borců ze školy, ale to je jen takové to Ach při procházení po chodbě. Ale žádný konkrétní týpek, fakt ne. Nebojte se, tohle mi dlouho nevydrží. Ale jak říkám, po tom busy půl roce (L.) si dávám trošku oddych, víteco. (Mojí oblíbenou aktivitou při stěhování do učeben je pozorování kluků a následné bodování.)

A ten sníh je prostě hnusnej. Dneska mi do oka vlítla přímo OBROVSKÁ vločka, prostě takový dinosaurus mezi vločkama, fakt supr, studilo to jako prase, a ani zahřát jsem si oko nemohla protože - jak se asi hřeje oko? Grr.
Z toho všeho sněhu mám chuť na horkou čokoládu. Achjo. Jenže jak se znám, tak jsem schopná spálit i mlíko.

Sometimes what you want isnt always what you get but in the end what you get is so much better then what you wanted.

1. prosince 2012 v 14:00 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Dneska jsem se probudila neskutečně dobře naladěná , plná energie.
Takže jsem se rozhodla , že toho využiju.
Normálně jsem se hecla a naučila se trošku čeják (jakože Verilia, a další strašně zajímavý týpky, co psali strašně zajímavý eposy nebo spisy) , mám v plánu se i podívat na fyziku (protože mi připomíná hebrejštinu a jakože vůbec se v ní nevyznám) , potom jsem udělala design (jak jste si mohli všimnout, pokud nemáte deset dioptrií a brýle v opravně) a mám ještě v plánu vyzdobit si stěnu a cvičit. Jakože sice mě bolí celé tělo po čtvrtečním tělocviku, ale JÁ TO ZVLÁDNU! Mám už cíl a dokud to nezvládnu, tak se prostě budu muset nutit hejbat. Hmm.
Jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží.
Tumblr_mecn2tnnuv1rbr13jo1_500_large
A dneska je prosinec. A to znamená co? Že musím začít přemýšlet nad dárky. (Mám zatím dárků přesně nula.) A taky že brzy příjde sníh. (Takže kozačky, zimní bunda, ve který vypadám jak lachtan a čepka, co jen ničí účes. JUPÍÍ!) Na jednu stranu jsem ráda, těším se na Vánoce a tu atmošku, ale SNÍH FUJ , nenávidím bílý hnus, a navíc nechci aby skončil tento skvělej rok. Vy už jste rádi, že je prosinec??Máte už nějaký dárky??
Sledujete někdo TVD? Co říkáte na ten novej díl?
Yes, tři a čtvrt sezóny čekám na tohle. A pak to Caroline podělá její pitomou teorií.
Každopádně jsem se při té poslední scéně usmívala jak měsíček na hnoji. (Srsly? Proč se říká " měsíček na hnoji?" mě to příjde spíš nechutné.)

Čágobeloadios! (Haha, vidíte, takový pozdrav jsem ještě nepoužila!)