Listopad 2012

Love is possible after friendship, but friendship is not possible after love. That's just because medicines can work before death, but not possible after death.

26. listopadu 2012 v 17:00 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Příjde mi, že všecko neskutečně utíká. Jako fakt, tento rok má snad rychlost větší než je rychlost světla.
V sobotu to byl přesně měsíc, co jsem to ukončila s L. Jakože nejprv jsem se cítila úplně super, pak nic moc a teď zas fajn . Jakože.. po půl roce jsem si musela zvyknout na to, že už si nebudem psát sms a že už KONEČNĚ nebudu muset řešit 484545x stejnej bullshit again and again. Prostě je smutný, že už se nebavíme, ale asi to tak má bejt. Já věřím , že když někdo odejde z našeho života , je to proto , aby přišel někdo nový, lepší .

Taky vám musím říct jednu zásadní věc, která mě už trápí pár let, ale ještě nikdy jsem to nepřiznala veřejně. Je to takové moje tajemství , o kterém ví jen nejbližší rodina.
Prostě, už to v sobě nebudu dál dusit.
NENÁVIDÍM rozinky ve vánočce ( a všude jinde) , je to naprosto nechutné, hnusné, FUJ a nechápu PROČ a z jakýho důvodu je tam cpou????? Aby mě nutili je vyhrábávat prstem a pak mít ten humus pod nehtama?!!!! DÍKY MOC!

Zajímalo by mně, z PROČ se mi vždycky, VŽDYCKY, musí líbit někdo , koho mít nemůžu? Už to je fakt TRAPNÝ.
Možná ještě trapnější než .. než .. než .. (musím zapřemýšlet, protože mě fakt nenapadá nic trapějšího).
Jo. Je to možnná ještě trapnější než ponožky v žabkách. (Divili byste se, co jsou lidi schopní obléct na sebe.)
AchjajouvejWHY?
Hmm. Tak jo.
Ten awakward moment , když nevíte, jak ukončit článek.
Hlavně
nená
pad
..
.

I have hopeless crush on someone I have no chance with.

16. listopadu 2012 v 15:42 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Neskutečné. Už ani nevím, jak se vám omluvit. Snad vám jako dostatečná omluva bude stačit článek!)

Kdybych měla napsat vše co se stalo, tak to je několikadílná kniha. Už asi ani nepamatuju, kdy jsem psala naposledy, takže napíšu jen to nejhlavnější , prostě to , co mi příjde na mozek .
Tento týden jsem byla na hokeji, Třinec vs Kladno, takže jsem viděla Jágra na vlastní oči. Jjooo, musím uznat, že je to borec a všecko, ale .. chápete. Prostě OCELÁŘI jsou nejnejenejjjjjlepší!
A ve čtvrtek - Rozbřeeesk ! Já a osm lidí ze třídy jsme se taak děsně těšili, že jsme šli hned na premiéru tady u nás v zapadákově. Musím říct - SUPR! Fakt doporučuju všem jít co nejdříve, strašně se mi to líbilo . Nevím , která část byla lepší , ale prostě bylo to skvělý, skvělý,skvělý! Jacob je tak aááách<33 (málem mi ukápla slina no) ! A pár scén mě fakt pobavilo a Bella je krásná:')
Včerejšek byl všeobecně supr ! Teda až na to, že holkám ujely autobusy , protože jsme ještě šli do čajky a tak , ale chápete ! Těším se , až zase budou hrát nějakou komedii , to bude supr. ( PREJ půjdou i ostatní, ale známe známe. To říkaj furt. Ale to je furt něco jako " horory néé" "upííry néé" a na Bonda mě nikdo nedostane prostě. A myslím, že většinu holek taky ne.)

A dostala jsem jedničku z čtvrtletky z matiky, heeeeeč! Nechápu jak a proč, ale prostě, je to taam ! Neskutečné , vychází mi jedničky i z matiky, fyziky i chemie , nechápu :-DD [teď jsem zjistila, že už je čtvrtletí! jak jste na tom vy?]

MĚJTE SE SKVĚLE! (víte jak mě bolí ruka????? jsem byla hrát squash, auauau) .
Nezlobte se na mně, že píšu jednou za stodeset let. Slibuju, že do konce listopadu ještě napíšu! :-D
ČÁÁÁÁOS!