Říjen 2012

Lásku si nelze vynutit ani vyloudit lichotkami, přichází sama, nehledaná, nečekaná, nežádaná.

25. října 2012 v 14:10 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Opět se ozvývám! ( To bude tím, že jsou PRÁZDNINY. ) - Jak krásný pocit , který už skoro neznám týjo .
Fakt to bodne prospat se do večeře(nebo alespoň oběda) a nemuset se stresovat, jestli vám neujede bus.
No whatever.

Zjistila jsem, že středy jsou osudné. Ne ale fakt - když se nad tím zamyslím, tak VŽDYCKY se stane něco ve středu. Ať už středa s G. (to nepochopíte, ale celkem dobrej den), nebo středa 18.4 (kdy jsem se seznámila s L. - už jsem o něm dlouho nepsala, co? teď už ani nemusím) a nebo včerejší středa. (samozřejmě jich bylo více, ale tyhle jsou ty nejdůležitější snad).
Včera se stalo něco HODNĚ důležitýho. (resp. já jsem udělala velkej krok pro lidstvo a malej pro mně. Ne vlastně, to má bejt naopak.)
Takže to vidím tak, že mého budoucího manžela potkám ve středu, budu mít svatbu ve středu a rodit taky budu ve středu.
Ne, to kecám, já už mého manžela znám.
Ian Harding už na mně čekáá
Včeraaa byl fakt supr den. Třebaa jsme já a ještě dva spolužáci skákali do kupy listí (anooo, jako malé děti:-D) a nebo jsem se doost smála, když spolužák se v hodině přihlásil a řekl : " Dneska vám to sluší paní učitelko! " A abyste to chápali - ta ženská je dost .. no, neumí učit, je stará a má smích jak Sheldon (nekecám, uplně!!)
Nahoře celá třída / Dole elitaa :-D (vtip)
Já jsem ta v tom modrým s úsměvem větším než billboardy na volbu prezidenta (musím se naučit smát) , vedle mě Hokejista a vedle něj Okatej. (Z levý strany odemě K., spolusedící!:-D)


A co máte v plánu na prázdniny?)
Já jdu dneska do kina na PA4 (a semnou dalších deset lidí ze třídy) , v neděli nakupovat ( do Ostravy - nechce nějakej hodnej Ostravák jít semnou? :-DDD stejně tam budu samaa) a v pátek venvenven,prej.
Tak uvidíme! (Hlavně se nebudu učit. Což bych měla, protože po prázkách píšu snad z každýho předmětu, co existuje. Achjaj. Však to říkám furt, že se učitelé domluvili.)

Co maj společnýho kluci a matika? To je lehký. Ani jedno v životě nepochopím, i když se snažím sebevíc.

22. října 2012 v 17:21 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Nee, už mě to fakt nebaví se pořád omlouvat, že nepíšu :-D Není moc čas (a nemyslete si že kecám,jo!)
Ze školy už mi začíná mírně hrabat (ehm, mírně.. spíše HODNĚ) a učení mám už taky po krk. Já se prostě nedonutím otevřít sešit nebo si vypočítat nějaké příklady , to mě ani nehne . Ta lenost se mi jednou vymstí . ( a prosím všechny aby pak neříkali - JÁ JSEM TI TO ŘÍKALA! :-D)

Dneska jsem (opět) přemejšlela, jaký by to bylo, kdyby se sny plnily. A došla jsem na to , že fajn. NĚKDY. Ehm. Dnes se mi zdálo, že jsem dostala čtyři čtyřky - tak tohlenc by zrovna bylo né-moc-fajn. ALE ZASE! Někdy mám takový suprdupr sny, kdy se mi FAKT nechce probouzet, protože ten sen je tak ách a óch a ten dotyčný v tom snu je tak ách a óch na druhou. No nic.)

(Krásní jsme:-D a ten v bílé košili NENÍ učitel, to je Pavlík:-D A další tři kluci - nejvyšíí P., pak Hokejista a pak Okatej. Zbytek třídy nepřišel v košilích, tohle je jen polovina třídy.)

A TAKY! Vám musím říct strašně důležitou věc.
Dneska na zastávce semnou na bus čekal STRAŠNĚ krásnej kluk, takovej Vojta Dyk junior, nenápadně (čti: VELMI nápadně) jsem ho obhlídla, a říkám vám, BŮH! Snažila jsem se zjistit jméno (kouknout na čipovou kartu) - ale marně. Můžu jen doufat, že se tento záhadný krasavec objeví na zastávce ještě zítra a opět mi zlepší den. Ale dámy a (homosexuální) pánové, naděje je velmi malá.
ACHJO.
(A taky v bufetu za mnou stál jeden borec, FAKTICKY pěknej.
Seriously, měla bych se jít léčit.)

Měla bych se podívat na "kámoše" intervaly, ale tak myslím, že je nechám v tašce. Rande jsme měli už ve škole a vůbec se mi nelíbilo, tak jsem se rozhodla, že s nima omezím styk.
Bohužel, zítra nich prej píšem, tak nevím , jak se mi to omezování povede.

Nemůžete mít vše , co chcete . Musíte se s tím prostě smířit . . .

6. října 2012 v 11:20 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Došla mi děsná věc! Já jsem nenapsala asi dva tejdny. Ježíší, to je katastrofa. Ač to možná zní ironicky, není tomu tak.
Musím to okamžitě napravit. ( Takže na přání už asi pěti lidí, píšu. )
"Co ve škole?" je klasická otázka mých rodičů/prarodičů/sestřenek/kamarádů/lidí co neznám, prostě VŠECH. Takže už klasicky odpovídám " hgjjjjjjhh..." což v překladů znamná dobrý-ale-nechce-se-mi-to-vše-popisovat.
Kecám. Vás takhle stručně fakt neodbydu.
Tak se usaďte a dejte si třeba popcorn.
Všechno je fajn a dobrý. Když odečtu ty písemky, dám do závorky zkoušení a známky a všecko to dám do absolutní hodnoty, jo, je to super. Už jsem si i dokonce zvykla na chození do schodů (to udělali naschvál, že máme třídu v posledním patře, že?) Za chvíli budu mít namakané nohy jak prase. (Teď si představte vypracované prase.)
Ve čtvrtek jsme byli na bowlingu (místo tělocviku). Bylo to moc vtipný, kupodivu jsem nikoho nesejmula, takže jo, super. Narozdíl od pondělí, kdy jsme běželi na stadion, tam pětstovku a zpět do školy. Jsem cítila, jak se mi plíce slévají do jedné, no jak říkám, bylo to strašné,děsné,fuj.

S D. na bowlingu / .. snaha byla:-D

No, včera jsem tak seděla v dějepise , koukala na učitele jak předvádí nějakou sochu faraóna nebo co, a přemejšlela, že vlastně už jsem si na tu třídu zvykla. Samozřejmě, nejsme ještě tak sehraní, jako na základce, ale .. to se vsákne časem. Ale jsme děsně tišší ! Jako, ehm, je fakt , že mě už ruštinářka zná ("Veroniko otoč se! Nebo ti toho Lukáše přesadím!" ) , ale jinak je zbytek děsně hodnej a slušnej. (Nezvyk oproti základce.)
Takže sečteno podtrženo, yessss! jak se daří, tak se daří.D a doufám, že to tak zůstane.. :)
A co vyyyy? Details please! (slibuju, že zase napíšu dříve než za dva tejdny)
(Změnila jsem design, jelikož nová etapa života, novej design , nová JÁ - jsut kiddng. Furt stejnej blázen, jako jsem byla. )