Září 2012

Je lepší bejt sám, než být s někým , s kým se necítíte .. šťastně .

21. září 2012 v 15:08 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Já tu vůbec nepíšu! Měla bych se stydět.
Když ono to je pořád to stejný.
Vstanu. Běžím na bus. Jsem ve škole. Směju se. Hodně se směju. Nudím se. Jdu domů. Píšu si s některejma večer na FB. Jdu spát. Vstanu.
Prostě jak říkám, stereotyp.
Nevadí mi to! To mě zas nechápejte špatně. Škola mi vadí mnohem méně, než na základce. Tam jsem někdy vstávala s nechutí, kdyžto teď.. mám jen chuť hodit mobilem o stěnu, nebo si z něj udělat pomazánku na chleba, prostě cokoliv, jen abych neslyšela ten hnusnej vysokej pípavej zvuk.
Ale když překonám tento problém, už je to lepší. Každý ráno si najdu alespoň jeden důvod, proč bych se měla obtěžovat jít do školy - smutné je, že ten důvod je vždy stejný - spolužáci. Mám fakt ráda naší třídu. Jasně, ještě nejsme nějak extra sehraní nebo se neznáme úplně navzájem, ale řekla bych, že je to fakt banda fajn lidí.
Hlavně někteří - teď nechci přímo jmenovat. Ale slibovala jsem vám něco o Lenochovi, tak to je pro pořádek můj .. kamarád. Hooooodně dobrý kamarád. (Kterýho doučuju angličtinu, ehm no.)

A pak taky ještě jeden další, který stojí za zmínku. Ano , mám na mysli Hokejistu. To je .. další kamarád. S ním to je složtější. Prostěě, jak jsme měli adapťák, tak jsme měli psát různé "vzkazy" ostatním. A on mi do vzkazu napsal, že se mu jakože líbím a tak.
Já jsem to brala jako blbej vtip, dokud to nedali kluci do třídní skupiny na FB.
A dokud jsem si s ním nezačala psát. A jakože celkem dost - každej den, už tak tejden a půl. Taky někdy spolu jdem ze školy, když mám doučko a kecáme a tak.
Je fajn a milej. Jenom je děsně neukecanej ( teda, pardon, mluví ale prostě MÁLO, já jsem zvyklá na kluky , co pořád něco melou) . Ale půjčil mi permanentku na hokej !! Hahaháá, je dobrý mít známosti :-D
Prostě jsem zvědavá jak to všecko se vyvine (ale samozřejmě to myslím je na kamarádkým levelu,žjo)
A vím co vás všecky zajímá - Joo , je dooost pěknej ! ( Tak ještě aby ne. Hokejisti nejsou ... nepěkní .)

Tak já fičím na hokej za chvíli , tak čus bus prďani !
A užívejte víkendu!)

Awesome days with even more awesome people .

14. září 2012 v 15:08 | the lizz. ✯ |  FOTOGRAFIE
Konečně mám fotky z adapťáku !) Jak jsem slíbila , tak tady jsou . Vybrala jsem jen některé teda)


Áááno, Verča s kytarou !


vlevo Okatej , uprostřed Vojta s Domčou , vpravo Hokejista

jsme museli minutu takhle stát no! ( poker face btw.:DDDDDDD)

Jáá jako Santa na sobovi ( Lenoch ) !

Gynekolog & sestřička

Jáá , D. a Okatej :)

Myslím, že v dalších článcích se budu hodně zmiňovat o Lenochovi , se kterým s píšu prakticky každej den několik hodin a je s ním strašná sranda , možná někdy o Okatým a o Hokejistovi , ehm no . ( O tom zas příště )
Mám fakt skvělou třídu ( nechci to zakřiknout !) a je váážně sranda - hlavně teda s Lenochem no .

Tři dny smíchu , bolavejch noh a ledový vody a.. smíchu .

8. září 2012 v 13:36 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Dobrýýýý dén!
Tak jsem vám přežila. A co? Adapťááák ! No, musím říct - faakt skvělé dny . I když byla kosa jak na severním pólu a druhej den netekla teplá voda - já si to fakt užila .

Na pokoji jsem byla s dalšíma devíti holkama , které jsou fakt suprsupr, dobře se s níma povídá a je s nimi sranda . Program byl úplně nabitej , a to se fakt jakože mi líbilo . Hned první den jsem se předvedla , když jsem dvakrát spadla z takového lana a všichni z toho měli srandu . Ehm. No a další hra třebas byla , že jsme ""jezdili"" na lyžích z kopce (yess, v létě, všechno je možné) , nebo jedna , která se mi strašně líbila a ta byla večer - se svíčkama , prostě jsme museli obejít určitý okruh a splnit pár úkolů , a pokud svíčka zhasla nebo ji ten.. lektor nebo jak to říct, sfoukl, museli jste zůstat na místě a čekat , až vám někdo svíčku zajde zapálit k ohni . Já zachránilo jednoho ! (Mě díkybohu svíčka nezhasla. Ale mám rifle zaprasené od vosku, achjaj. ) Mezi další super hry bylo třeba hádaní slov bez mluvení , nebo ve skupinkach plnit různé stanoviště za body . No jako já šla na "pochoutku" - princip byl asi takovej - najít klíč v kyblíku. Jenže v tom kýblu byla polívka, mlíko, knedlíky, šišky, větve, listí .. HUMUS. Jsem málem do kyblíku přispěla mým obědem jako . Alee ! Byli jsme čtvrtí , tááákže celkem spokojenost . A CO BYLO NEJHORŠÍ, museli jsme běhat jakože co nejvíce koleček v jedný hře. Áha, takže my měli s K. tak 10 km nebo kolik (nevím už) , ehm, umírááám . Jo a ve volným čase jsem jednou hrála fotbálek s klukama , málem jsem dva sejmula , ale tak klídek jakože .

Jakože máme úplně super kluky, fakt. Z jednoho (L.) si pořád dělám srandu , chudááák. ( A dluží mi modrej balónek - dlouhej příběh.) Potom taky jeden kluk fotí, což je úplně jsahjfsafkkj , aspoň mám s kým sdílet svoje nadšení (pochváálil mi fotky, muhehehe!) . S těmahle dvěma jsem kecala polovinu cesty z chaty , joo, sranda byla:-D . Joo, a taky ještě jeden hokejista , co hraje za Ocelááře ! ) Zbytek jsou taky borci !
Prostě vám to řeknu asi tak - myslím, že budem (jsme) skvělá třída . Žádná vyloženě namyšlená holka , žádnej zhulenec, prostě nic . Holky jsou všechny moc sympatické , kluci taky , noo , já jsem MAXIMÁLNĚ spokojená. (Teď. Uvidíme jak se to vyvine.)

Fotky žádný ještě nejsou a nevím jestli nějaké seženu, protože fotila učitelka , ale taaak .. Jestli budou, dodám!)
Je divný, že se těším na pondělí ?
(Dostaneme lístečky, co psali ostatní - co si o nás myslí)

Další kapitola v knize , která se jmenuje " život "

4. září 2012 v 14:52 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Nemůžu tomu uvěřit. Já už jsem fakt gymplák. No toto.
Jakože. Prakticky je předemnounu nová kapitola života. Jsem fakt napnutá jak kšandy. Ehm.
Takže vám to shrnu. Stručně.
Včera ráno jsem se málem stala vrahem, když jsem chtěla umučit budík (tj. mobil). Díkybohu se mu nic nestalo , protože já bez mobilu nevydržím, že. Pak jsem hledala hřeben, který jsem měla přímo před sebou a nakonec lozila po čtyřech , když jsem hledala náušnici.
Den pokračoval tak, že jsem se málem ztratila ve škole, protože je obří a než jsem našla třetí patro, no děs. Sedím ve druhý lavici , protože nikde jinde už místo nebylo (bohužel), ale já to přežijuu ( předemnou sedí kámošky ze základky, tak super).
Celkově musím říct , že máme (si myslím - na první pohled) fakt v pohodě třídu . Fakt doufám, že to bude v cajkcajkcaajk!
( moje maličkost )
Jo. A taky je ve třídě jeden strašně moc pěknej kluk. Jakože fakt strašně. Moc. Pěknej. Asi nejhezčí , co jsem kdy viděla. Ajjjtakrajta. (Néé vůbec mi nehrabe!). Jen je škoa, že kluků je 10 a holek 23, ehm. Ale vyběr solidní, do zase joo. A třeba i ti starší, ach, takoví třeťáci apod. Sice se na mně dívali jak na mimino, ale co už !)

Já jen doufám, že tohle fakt budou boží 4 roky. Snad.
Takže AHOJ GYMPLE! AHOJ NOVEJ ŽIVOTE!)
A jakej byl váš první školní den? (i když jste třeba maturanti, to je fuk) .
Prváci - jakou máte třídu?! Mhhhm!!