Srpen 2012

Všechno skvělý prostě končí , je to tak .

31. srpna 2012 v 16:07 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Milí drazí pozůstalí, žáci, studenti, dovolte mi, abych pronesla krátkou řeč na jejich počest.
Odešly tak rychle. Ani jsme se nenadáli, a už byly pryč. Jen tak. Zanechaly nám hodně vzpomínek, dobrých i špatných.
Už se nikdy nevrátí. Bohužel. Byly prostě legen...wait for it...
Prosím, minutu ticha.
RIP Prázdniny.

Dobře, to by bylo na začátek. Prostě je mi strašně líto, že už prázky končej. Pro mně to byly ty nejlepší prázky ever. Nebyl den, kdy bych byla doma u PC nebo se nudila. Díkybohu!
Skoro každej den venku s L. (nejlepší zážitky mám s ním - Tatralandie, golf, bazény, lanový centrum, Olešná, u řeky u nás, blbnutí atd. atd.) , a OBČAS , když si našel čas tak i "brusle" s G. (Tj. 5 minut bruslení a hodinu-dvě sezení na dřevech. Ájo! Sportem ku zdraví.. resp. já jsem schopna se i za těch 5 mintu rozsekat. No nic. Popojedem.)
Jsem ráda za tyhle prázdniny. Já na ně fakt nikdy nezapomenu. A co vy dámy (páni) ? Jaké byly vaše prázdniny ?

( Tatralandie - Turecko - narozky - Čechy - Sněžka - Tatry )

O to horší bude škola. EHM, POZORNOST PROSÍM! Chápete mi drazí, že musím jít do PRVÁKU? JÁ?!!! Už se vidím - první den příjdu, zakopnu, všichni se mi začnou smát a já budu mít "peeeefektní" první dojem. Ale o mý depce až jindy. Radši. Pořád si ještě nepřipouštím, že bude škola. Stále existuje naděje, že vynaleznu stroj času.

AMEN PRÁZDNINY!
dary... LEGENDARY. :')

Best relationship is when you two can act like lovers & best friends.

25. srpna 2012 v 12:22 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Tak už pár dní jsem doma z Tater. A ŽIJU! YES!
Bylo to fajn. I když to nerada přiznávám, výstup na Rysy (2499,6 m n m) byl hooodně fajn . Jsem to skoro vyběhla. A ten výhled byl ú-nej-žas-ktn-ný (úžasný,nejlepší,perfektní). Stálo to za to.
A další den, túra na Kopské sedlo, to už bylo horší, protože, ehm, 30°C je ideální na koupání, ne na horskou turistiku. Ale přežili jsme a TO JE HLAVNÍ. (Ale aby ste se nedivili, do Tater jezdím každej rok, takže už mi to moc zvláštní nepříjde... Příště klidně můžete jet místo mně - s sebou pevný nervy (a boty)


výhled z Rysů / Velké Bílé pleso

No. V úterý se taky vrátil L., takže hned ve středu přifrčel. Bylo to fajn, jakože vařili jsme. (Pat&Mat v akci) - ale co je překvapivější - DALO SE TO JÍST! (Ale Polreich by to vyhodil z okna a zapálil jako nukleární odpad)
Ve čtvrtek jsme se s L. viděli taky - šli jsme na přírodní koupák v Ostravě , to bylo taky fajn. Dokud nezačalo lít jako z konve a nezačalo hřmít. Ale tak poprvý jsem se koupala v bouřce - a náhodou, fajn zážitek!
Večer jsme jeli hrát golf. JO,GOLF. Né ten mini, ale takovej ten velkej na greenu a všecko. Ok, nejdřív jsem jakože měla vůbec se naučit ten míček odpalovat (jsem nebyla schopná se do míčku trefit - na začátku) a pak pozdějš jsem si i zkusila patting a čiping (whatevs, nevím jak se to píše). Ale nebojte, golfistka ze mě nebude. To mileráda přenechám L. ( teda on bude golfista, ne golfistka samozřejmě). Btw. Víte jak mě z toho bolej záda a ruce? Příšerný.

A taky novej design s Adamem Levinem, protože milujuto albíčko Overexposed od Maroon 5 a protože je tak zatraceně HOT, že si dycky poslintám klávesnici , když čekuju můj blog. Och.
Děcka, poslední prázkovej vejkend. Vočekávám, že VŠICHNI DO JEDNOHO si následující dny užijete na MAXIMUM !

In the end everyone turns out to be a person they swore they'd never become.

17. srpna 2012 v 14:20 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Ježíši. Ó bože. Aláhu.
(Nemodlím se. I když možná bych měla.) A na vaši otázku PROČ, odpovídám jedním slovíčkem, ze kterého mě rozbolí celé tělo a začnou se mi klepat svaly. TATRY. Ano dámy a pánové, je to bohužel tak, jak si myslíte. Musím do Vysokých Tater, přesněji od soboty do neděle a už teď umírám. JEŽÍŠIMARJÁ, za co ! Já vím, někdy se nechovám zrovna nejlépe. (nadávám, někdy nezdravím apod.) Ale SLIBUJU, že se změním a odedneška budu jako vyměněná - když nebudu muset do Tater. Ale bohužel, myslím, že mi ani modlitby a sliby nepomůžou. Achjo.

.( Tatry - minulej rok )
Jo ale jinak se mám fajn. Řekla bych. Chodím ven třebas ( s G. a tak), cvičím , fotím , spím apod.
Dneska se mi staly dvě vtipné příhody - 1. Málem jsem přejela policajty , když jsem jela na kole (tak jako stáli za zastávkou a já je neviděla) a 2. Jdu si takhle po městě (s mamkou navíc) a najednou slyším "čááu" . Otočím se a nějakej cizí kluk na mně čumí (asi tak o rok mladší). Tak jdu dál a on furt "počkéééj, počkéééj" . Kdyby to byl o rok starší , hnědovlasý polobůh tak se i otočím a jdu k němu , ale takovej prďola?! (Ok. Vypadal na 14. Ale i tak!)

Tak to je vše. Asi nenapíšu (Tatry), pak musím jít s hodně lidma ven (sliby no) a paaak už přijede L. z Chorvatska (yess, je tam už skoro tejden a už ani nevím jak vypadá, áchjo, píšem si třeba jen půl hoďky-hoďku)
No takže zas někdy, čuuuuuuuuuss!)
Užívejte (skoro)poslední dny prázdnin!)

BEAUTY OF NATURE

13. srpna 2012 v 14:31 | the lizz. ✯ |  FOTOGRAFIE
Jsem testovala ten novej objektiv a můžu říct asi jen jedno, MILUJU HO. Prostě naprosto a úplně.
Kdyby to někoho zajímalo, VŠE JE FOCENÉ Canonem EOS 550D + Canon 50 mm f/1.4 a fotila jsem to JÁ, takže nekopírovat, nešahat, jen dívat a případně komentovat.
Už dloooouho jsem nepřidala žádné fotky, tak to musím napravit.Dbig wishlist no 2

10. srpna 2012 v 11:15 | the lizz. ✯ |  wishlist

takjo. trošku větší wishlist po delší době.
Samozřejmě nejsem blbá a nepočítám s tím, že bych sehnala všechno. Dokonce nepočítám ani s polovinou. Budu ráda tak za 3,4,5 věcí z tohohle.
1) nejsem miliardář bohužel, a ani nevlastním ropu
2) v téhle prdeli zvaná Ček Repablik prostě některý (80%) věci nejsou (co chci) a objednávat to z Ameriky se mi nechce. A navíc teďka děsně frčí neonový tílka, že .. (nic proti, ale má to každá a já bych to na sebe nedala, ani kdyby mě nutili)

Takže dál budu jen slintat .)
(Ale proboha, ty barevný Vanksy jsou askjhjsahdjsaf a ty košile taky a všechny ty kalhtoty a tygří tílko uíííííííííííííííí!)

Memories are forever , even nothing is like it was.

7. srpna 2012 v 14:54 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Takže sepsala jsem tři články a všecny byly delší jak Bible, takže jsem se rozhodla, že musim psat častěji, a sdělovat novinky. (Ne že by jich bylo moc.)
Za tu dobu , co jsem nenapsala, se nestalo nic zásadního.
Kromě toho že:

Měli jsme slučák. Ze základky. A byla to prča. Teda hlavně díky jednomu borcovi, kterej rozdával rady, podělil se o své zážitky ohledně sexu atd. Pak jsem zůstala na chvíli sama s G., to bylo taky fajn) A protože je strašně ochotnej , tak mě dokonce odprovodil i domů (přece nechci riskovat, že mě někdo o půl noci hodí do křoví , žejo - pozn. autora - karate se chci naučit už děsně dlouho, ale zatim jsem si vystačila s kopáním, kousáním a taháním za vlasy)
Pak jsem jela do severovýchodních Čech , bylo to super. Až na to že jsem málem chcípla na Sněžce ( kdo by řekl , že mě můžou tak bolet nohy ? ALE řekla jsme si "tvaruje se ti zadek!" a hned jsem běžela jak Bolt. (Borec btw)
Taky měl L. narozeniny , tak jsme to "oslavili". (Ehm, byli jsme na Olešné , bylo to fajn a asi 5741x jsem ho utopila.) Dala jsem mu polštář s mojí/naší fotkou , líbil se mu . Plus ještě takový dárek co jsem mu "vyrobila" a má to takový zvláštní význam .

Nejhorší je, že ho teď dlooouhou dobu neuvidím. (Jede na dovolenou.) Celkem nezvyyk to bude, protože v červenci jsme se viděli skoro každý druhý,třetí den a teď ? Achichach. No a NAVÍC, nebude moct psát, takže to celkem sucks (tři měsíce = 25 000 sms + 20 000 zpráv na fb, why not)
Takže takhlenc no. V pátek asi jedu na celej víkend do Tater (oh kill me) , takže se psychicky (a fyzicky) připravuju už teď.
(Ještě dva moje nejlepší dárky k narozkám)
Můj novej miláček ♥ (objektívek) Canon 50 mm f/1.4 (!!) . Asi určitě ho miluju a jednou se vezmem.
A taky řetízek od L. Na světle mění barvy , ale stejně nejhezčí je na slunci, modrej.

A MÁM SKROMNEJ DOTÁZEK PRO VÁS, čtenáře, CO DĚLÁTE VYY O PRÁZKÁCH, hmmm, pochlubte se !
Jakože za míň než měsíc je škola , ehm fuj . Ale ne, toto téma si nechám na konce srpna, souhlasíte ?
Tak já jdu dělat...něco. ČUSSSSSSSSSSS děcka!
(a doprčic, fakt musim psát častějš)