Červenec 2012

JULY

29. července 2012 v 9:53 | the lizz. ✯ |  month in photos


(Aleeex, to je teen, co mi kreslil na prsa, dal mi pusu a tak:-D)
Táákže, nová rubrika, MONTH IN PHOTOS, vždycky sem hodím fotky, které vystihují ten daný měsíc a tak. Tyhle všecky jsou z ČERVENCE.
Tureckooo, pár fotek s L., a tak. A ta malá holka v růžovým není moje ségra, to je ségra L. btw:-D
A kdo mi odpoví na otázku: " Proč všude vypadám jako magor " , dostane zlatýho bludišťáka.

Všechno nejlepší ! (sobecký článek btw )

27. července 2012 v 10:57 | the lizz. ✯
Nechápu . Je mi 15! Jo. MÁÁÁM NAROZKYYY.
Ale hlavně JE.MI.15!
(Necítím se jinak).
Občanku mám už asi měsíc, vypadám na ni děsně, ale co už.

Jakože nevím co bych si měla přát. Jeden kamarád mi popřál "Ať ti zmizí kdyby" (myslel tím to moje věčné " co kdybych udělala toto " a "co kdyby tamto?!" ) . Stejně jsem dostala asi 5 přání , které mě potěšily nejvíc :'))
Ale já za sebe bych si přála .. aby.. abych se konečně naučila rozhodovat , abych dostala rozum (nemožné), abych měla prostě pořád tak fajn život a vážila si více věcí / lidí.
JOA ABYCH PSALA NA BLOG, samozřejmě.

Takže odedneška vám tu píše patnáctka, jen pro vaši informaci.
MUHAHA jde se to oslavit.

Někdy si přeju číst ti myšlenky , jen abych si byla jistá , že to co říkáš , je pravda . .

20. července 2012 v 10:48 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Řekla jsem si, A DOST, přeci nemůžu mít blog a nic tu nepsat!
To by jakože nešlo.
Vzomněla jsem si, že vám dlužím ještě článek o tom, že jsem ukončila devítku. Když tak nad tím přemejšlím, o rozlučáku není co psát, protože - s učitelama byla sranda , a náš soukromej rozlučák byl taky fajn (celej jsem strávila více méně s G., spadla jsem z houpačky, brodili jsme se přes řeku , pro kámoše přijeli rodiče , zhulenej spolužák mlel kraviny a o půlnoci jsem šla s G. domů - mně doprovázel) Bylo to super, na jednu stranu mi ta třída bude chybět , ale na druhou ? Těším se na nové spolužáky a tak .
Tak jsem to trošku zkrátila no. Bylo to božích devět let. Možná se ještě něky rozepíšu.
h0esforever:
Nó, a teď k prázdninám. Je polovina za mnou a já zatím měla tak jeden volnej den :-D Jakože úplně na začátku jsem byla každej den s L., byli jsme i v Tatralandii a tak , potom bylo Turecko (poznámka autora: FOTKY, UPRAV TY FOTKY UŽ!) a o víkendu jsem byla s rodičma ( jsme se neviděli dlouho néé, radostné shledání atd atd) , potom v pondělí jsem po třinácti dnech (!!!!!!!!!!!) viděla L. ( totálně pršelo , on borec měl ještě angínu (už nebyl ale nakažlivej, díkybohu:-D) , já si jen v kraťasech , jeden deštník, why not ) . A v úterý jsme hráli minigolf i s jeho ségrou - já klasicky poslední , nevermind. Já už si zvykla . Pak se mi dostala žvejka do vlasů ( "ježíš ja mám něco ve vlasech" "se ti tam přilepila žvejka" "ježíííííííííííííš..doufám že je tvoje" (nebyla) ( jsme si zahráli na kadeřníky ) - docela humus no , taková žvejka se špatně sundává . Joa pak jsme se už jen hoodně smáli , při blbostech . Mi řek, že mně bere jako nejlepší kamarádku (nejom jako holku). Samozřejmě já jsem mu to říct nemohla , protože nejlepšího kamaráda už mám a toho mi nikdy nikdo nenahradí , že .

Vyčerpávající článek, doufám, že zas máte na chvíli co číst. Ale musím říct, že zatím jsi prázky užívám, celkem dost. Doufám, že vy takyyyyyyy.
Ale celkem utíkaj, nezdá se vám? jakože už je polovina července za náma, mm (TJ. za pár dnů mám narozeninýýýýýýýý muhahaha. Konečně!!!)
Tudududů, dejte inspiraci, co děláte přes prázky , když zrovna nemáte nic na práci ? (aneb chápejte to tak, že všichni jsou v čoudu - tábor, nebo nějaký oslavy - a já mám volno celkem)

Sladkej domóóóv

14. července 2012 v 19:02 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Jsem domaaaa :-)
Tak jakože, bylo to skvělýýýý, úúžasnýýý a nejlepší , fakt jsem si to užila, jako praséé . :-D
Nejlepší byli Turci, prostě moc mě to bavilo. Alex (animátor) byl totálně skvělej, byl vtipnej , blbli jsme spolu v bazénu, házel mě do něj, taky mi nakreslil srdíčko na tvář, stehno a prsa. Ehm.
A vyhrála jsem v šipkách první místo, ha!
To je celkem obdivuhodné na to, že jsem je hrála poprvé v životě.
Jídla tam bylo tolik, že slovo MOC to nevystihuje, moře bylo skvělý a prostě všecko bylo úžasný a nejlepší a přemejšlím, že si změním trvalý bydliště na Turecko.
Fotky dodám později , samostatně . Nebojte seee .


Taak a teď něco k prázdninám děcka. Takže zaprvé - změním design - jen nevím kdy . A taky - tento rok tu opravdu moc nebudu. Jen občas. Mě to sice mrzí , že píšu čím dál méně , ale nejsem si jistá , jestli vás ty moje kecy zajímaj .(A grafiku dělat nebudu asi vůbec no. Možná občas něco.)
Nicméně , skoro celý prázky / když budu moct / budu trávit s L. ♥ Na dovolené mi strašně chyběl , ale uvidím ho v pondělíííí , jupíjej . Už aby bylo 9:33 (Ano. To už budu v Ostravě. Vlak mi jede 8:19. VIDÍTE , JAK SE OBĚTUJU!)
L. mi taky napsal 7 A4 slohovku ( já mu 10 A4) , a bylo to to nejlepší , co mi kdy kdo napsal . Už jsem někdy říkala , jak je boží?! Ne?! No tak to ještě zopakuju . JE BOŽÍ.
A tyhle prázky budou simply AWESOME.
A co máte v plánu vyyyy, podělte se děcka !
Tak já zas fičím. Mám nějakou krizi nebo něco , nic se mi nechceeeee. (Yess, hodně potřebuju pondělí, mám absťák. )

TURKEY II. - 3.7-13.7.2012

3. července 2012 v 14:42 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Dlouho jsem nenapsala, žeee ? :-D
Noo.. měla jsem toho MOC. Od pátku do dneška jsem se každej den viděla s L. , takže nebyl časík vůbec. Rozlučák byl super, možná o něm napíšu něco .. MOŽNÁ. Někdy.

No každopáádně, dnes odjíždím do Turecka (zase) s babi a s dědou, takže opět psát nebudu . :-)
TÁÁÁÁÁÁÁKŽEEEEEEE 3.7-13.7 TURECKOOOOOOOOOOOOO!
OZVU se někdy 15-16týho, protože potom budu s rodičma+s L., takže nebude časík :P
UŽÍVEJTE PRÁZEK DĚCKAAAAAAAA!