Květen 2012

Vždy si pamatuj , že i když se cítíš naprosto zbytečně a k ničemu , jsi důvod pro něčí úsměv.

27. května 2012 v 18:23 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Tyjo, ona je zase neděle. ( ANO, beze mně byste to nevěděli.)
To je na nic.
ALE! Pozitivní je, že už jen sedm pracovních dnů jdu do školy . ( Dovolená ! ) To je supr. Fakt fakt supr . (Teď nevím, jestli to myslím ironicky , nebo ne. Whatevs .)
Víkend byl v pohodě. Fakt v pohodě. V pátek přijel L., zase to bylo skvělý , v sobotu jsem se byla koukat na zápas G. a večer jsme byli na bruslích .. ale jó , bylo to super. ( Nebudu tu radši říkat detaily , zase bych nad tím začala přemýšlet a to už se mi nechce . )
A dneska jsem dělala přesně toto - nic . Ležela jsem na slunku , četla , psala sms . Nic jinýho . ( A taky zabíjela mravence . Jsem trojnásobný vrah .. ano, je to smutné, ale je to tak .)
Jakej jste měli víkend vy ?

Musim sem hodit pár fotek z naší třídy, abyste popřípadně souhlasili, že nejsme normální.
Když tak přemejšlím, poslední dva květny jsou celkem divný - spíš, hm, no prostě , vždycky se stalo něco zajímavýho . Květen 2O11 - P. mi řek , že se mu líbím ( kecal , ale šlo o princip - beztak jsme spolu na pár dní ""chodili"" - všimněte si těch velkých uvozovek :-DD No ehm, dneska už se jen směju. )
Květen 2O12 - Začala jsem chodit s L. Hm, že by něco na tom " Máj Lásky čas bylo ?" Včeličky to dělaj . Motýlci to dělaj . Všichni to dělaj. Jenom my ne.
A proč?
Protože neumím lítat. ( Slabší , já vím, ale tak , snaha se cení . )
A 1.6 je vyjímečný den. Double-vyjímečný. Více ale napíšu až .. no, 1.6 :-D

Pokus o normální společnou fotku. Neúspěšný. (Proč vypadám jak zhulená,džízs?!)

Když jsme se potkali , nevěřila jsem , že mi převrátíš život vzhůru nohama .

21. května 2012 v 16:02 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Napsala jsem už x.(y)2 článků , ale vždycky jsem je jen šoupla do rozepsanejch, protože jsem nestíhala je zveřejnit .
Tak to napravím jakože.
Přeskočím celý minulý týden ( i když byl super ! ve škole jsem se bavila s G., no prostě pohodička) a rovnou popíšu ( ve zkratce) víkend .
Takže v sobotu přijel L. , jeli jsme na kola , potom k řece , no prostě .. bylo to fajn :') Jelikož jeho rodiče jeli kousek na výlet , tak se stavili k nám na "kafe". A to "kafe" se trošku protáhlo , takžee maximální spokojenost. ( Večer. Hvězdy. Kluk. Uíí. Jsem si připadala jako ve filmu :') - to že z hospody za řekou hrála hudba vůbec už nezmiňuju )
V neděli šli moji rodiče do CInestaru , takže mě hodili do Ostravy . Jak jinak . Takže tři hoďky strávený s L. ( jsme měli menší vejlet) - a JO, dokonce se mnou byl ve Futuru na chvíli - chápete? kluk? obchody? Štípněte mně.
Ale co mě dojalo nejvíc .. byla jeho 7OOO smska:') Nebudu ji tady psát , ale jestli to myslí fakt tak , jak to napsal , tak to úplně uááo :') [ Je fakt super mít někoho , komu se můžete vykecat , blbnout spolu , smát se spolu .. prostě .. Jde to semnou z kopce ] ( Já? Co měla místo srdce šutr?! Že bych nějaký city měla ? :-DD Za tou ironickou a namyšlenou maskou , že bych fakt byla obyčejná holka?! No way. To je jak ňáký sci-fi!) Nechápu , jak někdo může říct , že je namachrovanej . ( Když není .) A nebo nechápu lidi , co maj pindy, že bydlí 5O km daleko a že je to " láska z FB " . Aha . Škoda , že toho člověka už nezajímá , že se s L. vídáme třebas dvakrát tejdně nebo tak :-) A jakože na to , že bydlí až v Ostravě , si myslim, že je to dobrý ,
Prostě.. abych to shrnula.. někteří lidi jsou závistiví až to bolí a některým se zas nikdo nezavděčí , protože si myslej, že jenom oni jsou nejlepší , žejo:-)
Jsem pako. Ale štastný pako. Doufám, že se to zas nepodělá . .

Ještě krátce k hokeji: Škoda , že naši neporazili Slováky , ale zase... Slovákům to přeju , ať si tu medaili užijou:-) ( FB spor ČR vs. SR radši nekomentuju .. )
No, můžu říct asi to, že se těším na víkend ( hlavně na neděli ) :-)
A za pár dnů dovolená , yahooooo ! :-D A po dovči už jen dva tejdny a konec základky. Smutný.
Škoda, že mi bude chybět jen tak 5-6-7 lidí , zbytek mi je upřímně u prdele a u některejch jsem ráda , že už je v životě neuvidím :-)
BTW. Dneska jsme měli zase sexuální výchovu v občance.. Funny celkem. Konečně něco normálního .. Né šutry nebo třebas místopis ČR.
Adios zas někdy v budoucnosti. ( pokud chcete článek dřív, pořidte si stroj času )

Nikdy neztrácej naději .

11. května 2012 v 15:00 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Včerejšek byl dost dobrej. Megadobrej.
Dopoledne/odpoledne byla celkem nuda , ale večer ? Pecka. ( Nemyslete zas na blbosti, džízs.)
Prostě večer jsem přišla z venku , v puse rajče a mozzarelu , když v tom vidím dvě nový zprávy . No dobrý , ta jedna ignor ale ta druhá ... yess, ta byla boží .
Takže abych to shrnula - prostě JOO, můj nejlepší kamarád se semnou zase baví ! ( 'Baví') . Teda dává mi to pěkně vyžrat, ale to je pochopitelné. (Stejně je jen otázkou času, kdy ho za to jeho " Tak určitě" hodím do hluboký vody nebo ho nenápadně shodím z mostu . ) Ale ne, seriously - nejlepší věc, co se tento týden stala.
( Btw. 3,5 řádku ! - jak jsem ti slíbila)

Dnešek byl taky fajn . Vůbec jsme se neučili ( krom ruštiny - už mi pěkně leze krkem ) , takže skvělej den . Fotili jsme se; já jen upřímně doufám , že na těch fotkách budu vypadat jakž takž .
Ale jelikož jsme deváťaci, tak budem mít takový " tablo " prostě . A měli jsme nápad na fotku . Nojo, jenže kdo z naší třídy má zrcadlovku , žejo!
Aha. Já vlastně. Takže jsem miláčka ( Canona) dotáhla do školy a fotila jsem spolužáky . Celkem .. funny:-D Určitě vám ty nejpovedenější fotky ukážu , se musím pochlubit ne. (A taky uvidíte naší "dokonalou"třídu.) (( A ano, dělala jsem to naprosto zadarmo. Pche. ))

Taky máme napsat úvahu na téma " mobil a já " , což je celkem vtipný , protože za cca tři a půl týdne jsem napsala kolem 4500 smsek . . (mám je zadarmo btw.) To bude zajímavá úvaha:-D
To je tak všecko co jsem vám chtěla říct. Mám se fajn , všecko je v pohodě + je víkend. Co víc si přát !
A jak se máte vy, hmm? Co máte v plánu?
MUHAHAHAHÁÁÁ!
Jsem haappy jak tři grepyyy !

Nejlepší pocit na světě je , když máte vedle sebe někoho , u koho víte , že mu na vás vážně záleží .

7. května 2012 v 13:10 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Taaak zase píšu . Po dlouhý době. ( Zas tak dlouhý ne.)
Ale já se bojím psát , protože stejně bych celej článek , jak se znám, napsala o L.
Nee, ale fakt , mám se skvěle. ( Nic není dokonalé; s tím kámošem to je .. no, špatný, dost, si myslím, ale tak co teď už udělám? nic )


No ale zpět k tomu - mám se skvěle . Džíízs , tenhle víkend byl fakticky boží .
Pátek byl dobrej. Milí a úžasní rodičové (ne, nemyslím to ironicky) jeli do divadla do Ostravy , a já jsem ihned využila situaci a domluvila se s nima (a s L.) , že mě vezmou s sebou a já budu na tři hodiny s L.
Nejvíc mě dostali jeho rodiče - jsou boží ! Jeho táta je fakt borec a mamka taky (- borkyně?) a ségra je milá .
Takže skvělý 3 hodiny , a potom domů. ( Bohužel.)
Sobota celkem lačez , prostě klasika doma , kniha , smskování , focení .
Ale neděle !! Ta byla na stupnici od 1-10 taak.. dejme tomu 57846465! Jeli jsme do Ostravy (chtěla jsem boty...) , ale tentokrát na dýl - asi tak na čtyři hoďky. (Původní plán.)
Tak teda jsem kolem půl druhý byla v Ostravě , rodiče si jeli někam do pryč a my měli celý odpoledne volný. (A taky volnej byt.)
Photo Courtesy: asdfghjkllove
Nicméně , k mému překvapení , jsme jeli na kola ! Ano děti , já , která každoročně protestuji proti jakkémukoliv pohybu na kole , jsem se nechala ukecat a jeli jsme . Kdo by řekl , že Ostrava je na jejich krajích ZELENÁ! Já totiž znám jen Karolínu , Avion a ten je zelenej maximálně v New Yorkru , když je móda všude-dáme-zelenou .
Potom jsme byli doma , koukali na film (jo, koukali , na co zas myslíte?! ) a bylo to fajn .
Kolem šesti došli jeho rodiče , moji si pro mně přišli a .... ti moji byli pozváni na kafe. Ehm. Kafe.
Nevím co si představujete pod pojmem kafe, ale já tak hodinový pokec. Nakonec jsme tam skejsli ještě dalších pár hodin (dospělí si vyměnovali názory, drbali nás mladé , jeho ségra nám pouštěla čimpanky a my se bili bagetama - tak jako! Si ze mně dělal srandu, tak se musím bránit:-D )
A zítra přijede zas ! Jupíííček .

Mám se fakt fajn . Doufám .. že to tak rychle neskončí.. ( ikdyž bydlí 54 km daleko - stejně se vídáme dost často - díkybohu) , protože si myslím , že je to fakt dokonalej kluk - a co je největší paradox , od mala říkám - Fuj blonďáci , miluju hnědovlasé a hnědooké ! - No a vidíte , teďka mám naprostýho blonďáka a je pro mně ten nejhezčí na světě:-) (A jedinej. Jenom kdyby náhodou někdo měl kecy .)
(Já vam říkala, že to bude článek na nic. Kdyyž mě se splnil sen - a OSUD je sakra dobrá věc. Miluju fyziku - nejlepší na světě ! Protože , kdo by řekl , že na fyzikální olympiádě potkám někoho takového? )

Vím , že vše se děje z nějakého důvodu . Jenom bych si přála , jaký důvod je to tentokrát ..

2. května 2012 v 18:38 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
V posledních dnech jsem se naučila pár věcí. Třeba, že koupání v bílejch kaťasech není moc supr.
Ale co je důležitější - prostě nikdy se nezavděčíte všem , ať uděláte cokoliv.
Ale byly prázdniny. Fajn, fajn prázdniny.

Takže v sobotu návštěva sestřenky, to bylo faajn . Jo.
V neděli jsem jen tak grilovala..sama sebe, samozřejmě jsem se spálila. Pořádně. A nos. Spálila jsem si nos/ramena/ruce/nohy. Takže prakticky všecko, pecka.
V pondělí jsem den strávila u vody s G., marně jsem se ho snažila shodit do řeky, ale tak co už, když má nědo bez dvaceti cenťáků dva metry .. Whatevs. Byla sranda.
A v úterý... Hm. To byl taky (dost) fajn den; přijel mě navštívit L. Měla jsem celkem nervy, jsem si říkala " Ježííšmarjáá to bude trapas, já a kluci, hahahaha, však já vůbec nevím o čem s nima mluvit " ( až na vyjímky - třeba takovej G.) , se ztrapním a tak.

Takže když dojel vlak, už vím, jakej pocit mají lidi před infarktem . Ale nakonec to bylo v pohoděěěě. Hráli jsme minigolf ( vyhrál on, i když jsme se snažila...:-D) , potom jsme byli u řeky ( vůbec mě do ní nehodil v oblečení, nene:-) , taky jsme u nás grilovali , tak si pokecal s našima a celkově to bylo fáájn . Potom musel už o půl sedmý jet domů , tak jsem ho šla doprovodit na nádraží . ( Ááá , já nevím , ale prostě když vám kluk pochválí skoro všecko to je pak těžký :-D Jsem asi hodně naivní no , když mi stačí pár sladkejch keciček.. Dejte mi dacku.)
Zjistila jsem , že je mnohem lepší , než když si píšeme - přece jenom ono to psaní není tak super , jako když ho můžu hodit do vody/smát se mu/nebo tak. (If you know what I mean) ( Ještě dodatek - s klukama vážně melu kraviny :-D , ale byla srandaa , prodloužila jsem si život zas na chvíli:-)
Takže mě potom překvapil otázkou , co mezi náma je. Sakra, dlouho jsem přemejšlela . Co vlastně ?
Přemejšlela jsem nad vším , co se stalo v posledních tejdnech. Věděla jsem prostě , že ať udělám cokoliv , bude to špatně . ( Když se mám rozhodnout, vždycky se rozhodnu blbě;)

Napsala jsem mu , že asi něco určitě jo . Ňák jsme to vyřešili a skončilo to tím .. Yess , chodíme spolu !
Jo , jsem happy , ale každá mince má dvě strany . A takhle druhá strana je dost blbá . Ono v posledních dnech/tejdnech se toho stalo moc , a joo , možná(určitě)jsem udělala pár blbejch rozhodnutí , ale pořád si říkám , že jsme mladí jen jednou , žejo.
Jenom mě mrzí to , že mě (zase) ignoruje nejlepší kamarád. Mrzí mě to hodně a vůbec nechci vědět , co si o mně myslí..
Ale YEES! Chápete to ? Já to nechápu . Tenhle rok je taaaaak divnej ! ( V dobrým.)
Si připadám jak zhulená .
Nevím proč. A musím se furt smát. Proboha , co to semnou je. Divnej to pocit.
Dodatek: Je to v prdeli. VŠECKO je v prdeli. Právě jsem ztratila nejlepšího kamaráda. Mám naprosto nahovno náladu. Dík.