Duben 2012

Přijímací zkoušky jsou ZLO. :-D

25. dubna 2012 v 13:37 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Nejhorší dva dny tohoto roku, které mě starší už od začátku devítky , jsou KONEČNĚ zamnou.
Byly to nervy, to teda jo.
Pondělí jsem teda dopajdala na gympl u nás ve městě, sedla si do třídy a modlila se, ať to není moc těžký.
Pod nos jsem dostala záznamovej arch , papíry s čejákem a bylo nám řečeno ve smyslu " Hodně štěstí."
Hm. Čekala jsem čeják upřímně lehčí; ale tak jo, nějak jsem to dala. Potom přestávka , a matika. Jakože.. Moje první reakce byla WTF, co mám dělat ? Proletěla jsem příklady ve stylu " to nevím , to neumím , to se mi nechce dělat " a zjistila jsem , že vlastně neumim skoro nic. Ale jako abyste si nemysleli , že jsem uplně blbá, to ne , nakonec jsem vypočítala všecko . Někdy jsem to tipla ; ale co .
Potom s pocitem , že jsem to .. no, neudělala moc dobře jsem šla domů psychicky se připravit na druhej den.
Je divné , že v úterý jsem byla naprosto v klidu a v pohodě a říkala jsem si , že to bude lehký . Aha. Tak to byl omyl - ta matika byla ještě těžší než v pondělí . Takže u některech příkladů jsem si říkala něco jako " tady dám A, tady B, a tady asi E" , u některejch mi trvalo asi půl století než mi cvaklo jak se to počítá , ale aspoň něco ..
Výsledek ? Nervy jak prase ale nakonec

jsem přijata ♥ !

Na obě školy nakonec . Uplně happy jak tři grepy , těším se celkem na střední:-) Doufám , že chytnu dobrou třídu , ale tak v pondělí mi všichni připadali fajn a tak :-)) Jupíííííííček ! Děcka ani nevíte , jak jsem štastná ! :-D
A CO VYYY OSTATNÍ , CO JSTĚ DĚLALI PŘIJÍMAČKY ? :-) Pochlubte se, těžké/lehké ? Dostali jste se? :))

YESSSSSSSSS! Těš se gymple:-D! Moc zvědavááá jsem)

Přijde takhle Volta do baru a v místnosti najednou zavládne napětí .

22. dubna 2012 v 16:47 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Na začátek - VŠEM DEVÁŤÁKŮM BYCH CHTĚLA POPŘÁT HODNĚ ŠTĚSTÍ U PŘÍJÍMAČEK ! VY TO DÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁTE !
No. To jsem chtěla říct.
Zítra a pozítří je pro většinou deváťáků velkej den - přijímačky. Byla jsem klidná až do včerejška , kdy jsem si zkoušela něco počítat a zjistila jsem , že nic neumím. ( Klasika . ) Jsem fakt zvědavá na ty příklady a tak .
Kam se hlásíte ? Já na gymply ( i když ještě v prosinci jsem říkala, že na žádnej gympl nepudu , i kdyby mi někdo dal miliardu. Po zvážení , že sestřička nebudu ( zavrhla jsem zdrávku ) , ani učitelka ( ped. lyceum ) , a čísla nemůžu ani cítit ( obchodka) , mi bohužel zbyl jen gympl , protože v týhle díře není skoro nic normálního , a dojíždět někam do prčic nehodlám :-)
Takže tak. Držím vám všem palce - a držte mi je taky :-DD !
Potom vám napíšu , jak to dopadlo , hm .
Celej tejden jsem nepsala , já vím, omluvuju se . Ale ! Ve středu jsem byla na tom krajským kole fyzikální olympiády . Děcka , řeknu vám, H N U S. Jsem dostala ty papíry a jen jsem čuměla a říkala si .. Hm, tak co budu dělat teď ? Něco jako potenciometr mi nic neříkalo , nějaký trubky taky ne , k tomu ještě auta s kolonou .. No prostě jsem si říkala , že to je beznadějný , ale nakonec jsem vypočítala 2 celý příklady a pa k něco málo ze zbytku ( spíš takový pokus a omyl).
Ale co bylo nejvíc WTF, tak prostě : představte si to . Praská vám močák, tři hodiny se moříte nad příkladama.
Tak jsem si řekla , že si dám přestávku a šla jsem jakože na chodbu směr wc. Vyjdu si a takhle a slyším " .. zrovna na tebe jsem čekal." Nevěnovala jsem tomu pozornost , šla jsem si dál . A ten hlas šel za mnou . " .. dáš mi tvuj facebook?" Je jen málo chvílí , kdy ztratím řeč. A tohle byla jedna z nich. Lituju ho, musela jsem vypadat jako naprostá trubka . Ale whatevs , facebook jsem mu dala , rozloučili jsme se a já se vrátila do třídy.
Prostě stalo se mi poprvé , že by po mě chtěl úplně cizí kluk facebook . A náhodou , je fajn .

V pátek jsem byla fotit s K. a V., byla mega sranda , přinesla jsem si domů asi pět set fotek a menší suvenýr - dva klíšťata. NESNÁŠÍM KLÍŠŤATA, a ony se svině přisajou hned dva .
No už jsem pryč a ponaučení pro příště : Kdykoliv pudu ven, použiju repelent .

Tak to je všecko , já fičíím, a ještě jednou HODNĚ ŠTĚSTÍ NA PŘIJÍMAČKÁCH !3 cvičební programy pro postavu snů ! aneb Sexy do plavek

15. dubna 2012 v 10:37 | the lizz. ✯ |  ZAUJALO MĚ
Léto se pooomalu ale jistě blíží a všechny se budem muset ukazovat na koupáku nebo u moře v plavkách . Vsadím se, že hodně z vás holek už naříká , že má jeden špíček tady nebo druhej tam , a že musí cvičit , zhubnout , nejíst apod.
Jenže nevíte co cvičit , nemáte čas , nebo se vám prostě nechce , tak skončíte jen u toho stěžování si.
Ale pro ty z vás , které chcou vážně mít postavu jedna báseň - zpevňěnou a prostě vážně namakanou - tak právě pro vás je tento článek.
Určitě je vašim snem mít ploché břicho , pevné stehna a pěkný , pevný zadek. Mám to pro vás řešení - a hned několik. Na internetu je teďka hodně známá Jillian Michaels a její cvičební programy .
Uvedu vám tady tři nejznámější programy a je jen na vás , který si vyberete .

Všechno tohle už začíná bejt pěkně nudné .

13. dubna 2012 v 14:42 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Jaké slovo začíná na P a končí na átek? Anooo,pátek!
Nevěřila jsem , že se ho dočkám, ale YEES!
Je pátek třináctýho. Ne že by se stalo něco špatnýho nebo dobrýho , ale tak ... Nevermind. Nejsem pověrčivá , takže mi dnešní den přišel celkem v pohodě.
Stejně jako celej tento týden. V pondělí byly Velikonoce, a jak jsem říkala , ranní probuzení ve studený vodě mě neminulo.
Potom teen samej stereotyp každej den , vstávání , nadávání , cesta do školy , nadávání , spaní , řev , nadávání , smích , smích , řev .. Už je to celkem nuda no , ňáký to vzrůůůšo by mohlo být!:-DD Třeba výbuch školy atd., ale to je jen názornej příklad.

I když jak tak přemejšlím , vlastně se něco stalo . Něco NEUVĚŘITELNÝHO. Ve čtvrtek. Představte si to. Probudím se ( to , že mi nějak cvaklo v mozku vynechám ) , jdu do školy , a tam se dozvím .. no. Kdysi jsem vám psala o tom, že jsem byla na fyzikální olympiádě v okresu , a teď prostě nějakým nedopatřením, nevímproč jsem se dostala do kraje . To je uplně WTFFFF, protože já a fyzika... ha ha ha ha hahahahahaha ha. To bude T R A P A S. A když říkám trapas, myslím tím trapas s velkým..T.

Tak to jsou mý týdenní novinky. Nic moc, já vím,vím,vím. Ale někdy prostě nemaj některý věci cenu. Protože víte, že by to pravděpodobně asi možná nevyšlo. No to už zase mluvím o něčem jiným:-D Teďka se rozmýšlím , co budu dělat dál.. Asi takovej neutrál:-DD (Jó,miluju,když nikdo neví o čem to melu:-D)
Nééé, je pááááátek, jupí ! Máte nějaké plány na víkend??

wishlist - spring&summer

9. dubna 2012 v 14:31 | the lizz. ✯ |  wishlist


Ňák jsem neměla co na práci , tak jsem se rozhodla , že si udělám takovej menší wishlist . Jakože chápete , věci co chci ( teda ty, který se daj koupit..haha).
Není to všechno , ale zase je to to hlavní .
Tam , kde je zelená hvězdička , tak to už mám . ( Bílý kraťase , trikosvetr a náušnice ) .
Strašně, ale strašně bych chtěla ty vesmíro-šaty , ale zase TADY? V takovým prdelově ? ( Myslím Česko ) . A na netu stojej strašný prachy , takže si můžu nechat jedině zajít chuť .
Taky vím , conversky má každej , ale já prostě zase chci červenou klasiku , jo , fialový jsou supr , ale červená je červená.
A HLAVNĚ takový ty svítící plavky ! Ty jsou božíííí , z minulo roku mám dvoje boží ( leopardový a růžový ) , ale tyhle jsou uplně uáááááo . A zbytek je takovej spíš .. no prostě tílka ( klasika ) , jarní boty , sukně ( Doufám , že budu úspěšná v lovu a tak v květnu už si budu moct většinu odškrtnout .

Bájdwej, přibyly tu nový rubriky . Tak deník moc často nepíšu , tak aby tu bylo aspoň něco . JOA užívejte Velikonoc , dyž je tak pěkně ( sice kosa jako prase ) .

Jestli toto čteš , gratuluju , jsi živej . A jestli toto není důvod k tomu se smát .. tak už nevím co jiného by to mělo být .

8. dubna 2012 v 11:28 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Dejme tomu, že exstuje zákon schválnosti. Ale ne,fakt. Je to normální? Prázdniny = je hnusně. Škola = dvacet stupňů a sluníčko. Fakt pecka. Někdo má fakt zvrácený humor.

No ale díky bohu, v kině neprší, takže včera to kino vyšlo. I když to byly celkem nervy , protože to vypadalo , že půjdem jen tři, ale nakonec nás šlo všech pět . ( G. P. K. V. a jáá ) Nevím jak ostatním , ale mě se to fakt doost líbilo . Už v úvodních pěti minutách jsem se smála jako cvok . ( I když tak se směju furt,žejo) Stlifer je prostě klasik:-D Né, vážně, prodloužila jsem si život na .. no, dejme tomu , o pár století . ( Fakt doporučuju se na to kouknout)
A plus popcorn ( miluju popcorn) takže suuupr . Suprrrr večer !

Dneska se jdu koukat na to play-off, už se strašně těším, až se budu moct G. vysmívat , že to prohráli . ( No pokud vyhrajou , tak to bude ovšem hodně nepříjemné .. Ale jaká je pravděpodobnost ? 3 ku 48845786516398456521 )
Zítra jsou Velikonoce ( Jako byste to nevěděli .....good luck holky ) , už se stráááááášně moc těším , protože jako tradičně ráno začne tím , že mě tatin hodí do vany plné studené vody nebo udělá zase jinej blbej džouk , potom každoroční tradiční rozcvička po baráku sá Chyť si mě , no úžasný . Jak Velikonoce prožíváte vy ? :-D

A potom úterý a .. no, škola . Ale víte co je pozitivní ? Už jenom 85 dní. Hm. I když , jak se to vezme . Představa , že moji třídu ( lépe řečeno , některé v ní ) uvidím už jen cca 70krát ( odečteme víkendy, prázdniny , dovolenou , chápete) , není to moc supr. ALE o to větší důvod si konec užít , žejo .

Jáá.Chci.Slunko.A.Brusle.A.Kraťasy.(Mám uplně božíííííí!!! Už se těším,až je vytáhnu)
Achjo naposledy jsem byla nakupovat minulej týden a už mám zase absťák. Měla bych se jít léčit.Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíš, že se usmíváš .

4. dubna 2012 v 18:02 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
C! CS! CAW!
Ano. Tak to jsou tři podzravy, které mi nikdy nepište, pokud nechcete , abych vám odpojila připojení k internetu.
Prostě jenom jeden z výše zmíněnejch vidím a už chytám nervy.
No nic, to jsem ae odbočila od tématu.
TENTO TÝDEN BYL BOŽÍ,ŽÍ,ŽÍ! Aha. Asi proto, že měl zatím jen tři dny, tudíž jen tři dny buzerace. I KDYŽ, nebylo to tak děsné, žejo. Celkem jsem se zasmála , když náš dějepisář řekl moc pěknou větu a ta zněla asi takto : " Bieber ? Jen pubertální trouba. " :-DD Jo no, dost jsem se zasmála. ( Je mu přes 40 btw, ale je to nejvíc borec. Dobrej den!)

ALE ! Tejden ještě nekončíí a prázky jsou před náma . Co budete dělat vy? (Zatím přemýšlejte nad odpovědí.)
Zítra, což je čtvrtek, mám volnej den . Zatím. ( Přijímám návrhy ! )
Pozítří, což je pátek , máme - bé - oslavu . ( Moje láska k oslavám je asi stejná jako láska k matematice. Díkybohu, že máme malou rodinu. )
Popozítří , což je sobota , jdem do kina , jupíček ! Už od ledna se těším jak malé děcko na Prcičky 4 ( Já vím, bylo natočeno více dílů , ale 4,5,6 .. to se nedá počítat jako prcičky, kde není Stifler, nejsou prcičky ) . A KONEČNĚ je duben a KONEČNĚ jsem se dočkala ! Donutila jsem teda chudáky - K.,V.,P. a G. - jít semnou , teda doufám , že se na mě nevykašlou , to by bylo celkem nepříjemné :-D

Popopozítří , což je neděle , má G. nějaký play-off z florbalu ( žeprej vééélkej úúúspěch ) , tak se jdu kouknout (napůl musím, takže doufám , že to vyjde , protože jinak budu poslouchat do konce letních prázek " Nic nesplnííš ! " což teda jakože poslouchám už od konce sedmičky , ale tak co ) .
Popopopozítří, což je pondělí , nejsem doma. Ne, opravdu asi nejsem doma ( podle počasí ) , takže UF vyhnu se násilí ( tak blbej svátek ! ) . Nesnáším Velikonoční pondělí , fakt ne . Fuj . Proč nás bijou kluci ? Proč to není naopak ??
A ... jo, to je všecko .
Tak prázkám zdar, užijte si je na 120% a ... mějte se fáááájn a hlavně s úsměvem jo?!