Březen 2012

Někdy je lepší litovat toho , cos udělal , než litovat a vyčítat si , žes to neudělal .

30. března 2012 v 15:56 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Tento týden se toho stalo celkem ..dost.
Přeskočíme ale rovnou na středu. Nó, okresní kolo fyzikální olympiády. Neočekávala jsem od toho moc, protože já a fyzika, buďme upřímní , nejsme zrovna kamarádky, ale taak zkusit se má všecko + ulila jsem se ze školy.
No dojeli jsme teda busem do Frýdku a tak, bylo tam asi 548151454 lidí ( Okej, asi tak 4O.) , a samí .. já nevím, prostě mi připadali všichni takoví .. divní, no. No ale stojím si takhle a koukám po lidech , když najednou nevěřím vlastním očím !
Prostě, pamatujete jak jsem vám v lednu psala , že na tý soutěži tehdy byl takovej ten sympatickej kluk ? Jo tak přesně ten stál ve středu u dveří . Haha, dobrá náhoda no:-D ( Mám ráda náhody.)
Potom jsem teda musela čtyři hodiny potit krev nad příkladama, jóó, když jsem ten papír dostala, asi tak minutu jsem jen čuměla a přemejšlela, proč jsem tu vůbec lezla.
Nakonec dobrý , už vím výsledky , nó, hlavně , že jsem lepší než G. , to je jako uplně áááááá pocit. :-D

ÚPLNĚ LUXUSNÍ SONG ! Děěkuju Ó Velká K. , děkuji převelice.

Aha. Takže vono se toho nestalo zase tolik. Vlastně jen jedna věc.
Jinak všechno je.... Faajn . Jenom dneska jsem měla nějakou divnou náladu ( to je tím počasím, tyvole tak kde to jsme! minulej tejden bruslím jen v třičtvrťákách a dneska ráno centimetr sněhu, tak jako ) , ale už zase se mám suprdupr.

Znáte ten pocit , kdy si myslíte , že některý věci jsou fajn , ale někde vzadu v mozku se ozývá něco jako " Co si to nalháváš? " Hmm . Kéžbych uměla ten hlas vypnout . Fakt , prostě já se furt přesvědčuju o něčem, žiju si v pohodičce , ale néé , ten hnusnej hlas vzadu v mozku má furt nějaký blbý kecy . Pche . Mohl bys prosímtě mlčet , a nekomplikovat všecko ? Dík.

Úsměv a mávat .
Všichni jste boží ,ží,ží,žíí!

Možná , jenom možná , ani nevím co chci .. ( Jako vždy )

25. března 2012 v 17:08 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Tak trošku mi připadá , že už je léto . Ale jenom trošku .
Pátek byl na pohodu ( škola taky , však do 12, háhá ! Tímhle ředitelka vyčerpala dobrý skutek na milion let dopředu) , odpoledne na brusle s G. , jakože jo , jednou jsem udělala pěknej kotrmelec do trávy ( prostě představte si to jo, jedu si takhle z kopce a byl tam štěrk a... a no muselo to vypadat vtipně http://img.libimseti.cz/s/!967!.gif) .
No , potom jsme si sedli na trávu a kecali ( to se může stát jen mě toto , sednu si do mraveniště , potom málem do .. no to je jedno (radši) , prostě takovýhle věci se mi stávaj v jednom kuse , děěs ) . Ale už se těšííím až bude trošku teplejš a půůjdem k řece , haha , minulej rok se "koupal" ( pokud si pod pojmem koupal představíte pěkný vyhecování , asi půl minuty ve vodě a potom dva týdny s rýmičkou, tak jo , koupal se) už v dubnu tak ho chci vidět tento rook:-D Hlavně strašně už asi půl roku pindá , že bude mít vánočku , tak .. jsem zvědaváá:-D (Hmm.. Jestli se mu to povede .. ale prosímvás , to by musel bejt konec světa, takže já jsem naprosto v pohodě)
Později toho dne ( čti: večer) jsem se koukla na Pretty Little Liars ( konečně jsem zjistila kdo je/pomáhá - A ) Taky na to, že byl pátek, jsem šla spát uplně brzo ( no , všichni , s kterejma si ráda píšu šli spát , takže to bylo celkem na nic ) . Ale taky to mělo jinej důvod, viz odstavec sobota.

(Nedávno jsem ten film viděla .. Miluju ho .. Brečím pokaždé )

Ano, ano sobota . Tak to byl hodně nepříjemnej den. Musela jsem dělat pitomý Jarní srovnávací zkoušky ( rodiče rozhodli ) , takže jsem se 4 hodiny potila ( ne doslova, byla mi celkem kosa) nad čejákem, ospčkem a matikou . Ale upřímně , mezi náma , matika mi připadala nejlehčí . Uvidíme výsledky ! ( Až ve čtvrtek . Očekávám trapas. ) Jako odměnu jsem dostala Starbucks hrnek ( Jo já vím strašně originální ) , a taky jsme jeli do Futura . A tam mě čekalo obrovský zklamání . Takže v NY měli děsný , a tím myslím fakt děsný věci . Strašně moc barevný , divný , fuj . A oproti tomu jiný obchody ( nebudu dělat reklamu ) , to jsem si připadala jako Veronika in Wonderland , rok 19něco . Prostě já vím, že to je moderní a stýýlový a všecko ( některý kousky se mi líbí , na jinejch ) ale já mám celkově jinej vkus . Takže jsem si koupila jen dvě knížky jako cenu útěchy .
Ani ty blbé boty . Ach. Jsem fakticky doost zklamaná .

Dnešek , čili neděle , hm nic zajímavýho , nestojí za řeč . Celej den si čtu na zahradě nebo tak , takže takovej relaxík před .. mučírnou . To jest zítra .
Tak zase letím na koštěti do země nezemě , takže brzy očekávejte strhující článek o všem co se děje atd. atd.
Kecám.
Nebo ne?

Dělej to , co dělá šťastným tebe a neřeš to , co si o tobě myslí ostatní.

22. března 2012 v 17:08 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Miluju , když se stane něco nečekaného . Miluju prostě spontánní věci .
Například ten úžasný pocit když ... máte v pátek jen do 12 !!!
Prostě a jednoduše , učitelé se složili , přemohla je nemoc , takže jeden po druhým berou dovolenou . A to pro nás , nebohou mládež znamená jediné - suply = většinou sranda a taky odpadáání hodin ! Muhahaha .

Tenhle tejden se nestalo nic interesting. Beztak přestávky trávím buď s G. nebo K. a V. nebo něěkdy s D. a M. Občas bych se fakt chtěla rozčtvrtit, víte co , abych se mohla bavit s více lidma naráz . Ale to (zatím!) neumím no, škoda . Ale jako s každým je to bavení o něčem jiným , každej se skvělej v něčem , žejo.
Bohužel , škola nejniii jen o přestávkách a jsou tu i horší části dne - hodiny . Já si myslím , že jakože učitelé soutěžej o to , kdo bude mít nudnější hodinu . A gratuluju , první místo získává Žralok čili učitelka na přírodopis , za ní se o druhé místo dělí Nesmrtelná teta ( učitelka na chemii ) a Angličtinářka , gratulujeme !!!
Jo teď jsem si vzpoměla na našeho divnýho/úchylnýho třídního . Já nevím , jestli si to vůbec uvědomuje ? Prostě ty jeho hlášky ! ,, Verčo , já tě ještě využiju " ,, .. ale on to DOHONÍ pozděj .. " No comment. Nebo to vážně úchylný připadá jenom mě ??A připadááá mi , že všechno je vzhůůra nohama:-D Jakože to co se děje a tak ! To byste čuuměli , kdybych vás zasvětila do všeho , co se děje ! Na to by nestačilo ani .. no , prostě bylo by to na dlouho .
Třeba s klukama to tak trošku je komplikejtid. Taková zajímavá situace. Fakt by mě zajímalo , jak to všeeecko dopadne .
Ale tak znáte too ne , kluci .. Ti jsou stejně všichni děsně divní:-D

... tohle je už trapný , ale já fakt přemejšlela nad nějakým originálním závěrem ..
Tak necháme otevřenej konec.
(Nesnáším otevřený konce!)

you're young .. shut up and enjoy life .

18. března 2012 v 18:48 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Tak , víííkendík je za náma .
A já musím říct , že byl uuplně božíííí !
V sobotu mě probudilo slunko . Džíízs , uplně nádherné počasí , prostě jak v létě . Tomu taky odpovídala ta teplota , protože už ráno bylo kolem patnácti stupnů , žejo.
V sobotu jsem se jakože po 558742695541236974125896324785 letech viděla s mojíí .. éé, sestřenkou , která má tak dva metry ( néé, dělám si srandu , jen je o hlavu vyšší jak já:-D) . Celkem fajn vidět se po letech ( ehm , roku ) a zjistit , že je ještě drzejší než před tím . A ještě navíc mě porazila ve hře , pche. Ty mladší děcka nemaj žáden respekt z nás , starších :-D

No a dneskaa to vypadalo celkem bledě . Všichni měli plno prááce/oslavy/další věci a tak jsem si řekla , že bych jako mohla oprášit foťák a jít pofotit koně a krajinu a další věci . Naakonec ale jsem vytáhla kámoše na brusle ( ha! poprvé v tomto roce a nespadla jsem! :-D ) a bylo to faakt fajn , nó taky nám dělal společnost šestiletej kámošův ... no, někdo z rodiny , tak jsem se aspoň nasmála:-DD.

Když to tak shrnu a podtrhnu, prostě auprčuprdupr víkend . Je mi uplně líto , že musím do ško- ehm, mučírny . Cvokárny. A určitě už je matikářka zdravá , nééééééé.
Ale tak zejtra jsou takový celkem doost nudný hodiny no , tak si aspoň pospííím .

Taaak mějte se děcka !
Už se těším na pááátek:-D V sobotu pěkně do Ostravy , muhahahááá !
A tento rok bude boží léto . A navíííc , v červnu zase do Turecka , jachacháá .
Už mám cestovníí horečku .

A taková zdvořilostní otázka na závěr - Jakej byl váš víkendííík?:))

Jsme ve vztahu !! S jídlem . A je to sakra vážný .

16. března 2012 v 17:03 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Tak jo, dneska mám naprosto a úplně hyperaktivní náladu . Prooč ? Proč?? To počasí, bože, to je uplně dokonalooost ! Mám chuť já nevím , opalovat se a tak :-D Ne samozřejmě, je celkem zima ( i když !!! 15 stupňů) , ale prostě to slunko a modrá obloha, ááá boží ží ží ží.
Ať to vydrží !! Já už chci jaro a žádnu kosu , ne ne .

Áá jinak se toho stalo uplně děsně moc !!
Ne, kecám.
Staly se jen dvě zásadní věci. Byla jsem nemocná ( to už víte ) , takže jsem si udělala pětidenní prázdniny a až do středy jsem byla doma . ( A koukala na HIMYM ! Odznova . Joo , jedu to zase díl po dílu od první série . Miluju miluju Barneyho!!!! )
No a ta druhá věc co se stala je že jsem se uzdravila a zase chodím do školy. A jako seriously, proč tam vůbec lezu ?
Ale joo , dneska se stala taková vtipná historka . Prostě kámoš..no, spolužákovi " vyletěla " písemka z okna . Náhodou . Vítr foukal. Protože všichni dobře víme , že vítr fouká z místnosti ven , a ne z venku dovnitř , jojo. Ale bylo to takový funny zpestření jinak spacího dne .
Jo vlastně , ještě naše matikářka chybí , takže pohodááááá ! Upřímně doufám, že doma zůstane do konce školního roku.

Taky máte takovou chuť udělat něco šílenýho ? Hmmm.
To chce plán.
Když už jsme u toho..
Zdálo se mi o číňanovi. A že naše matikářka uměla karate/judo/kung-gu/nevímjakýjevtomrozdíl.
Poslední dobou se mi zdaj fakt psycho sny. O medvědech.


Můj nejlepší kamarád :D :D:DD
Pokud jste utrpěli psychickou či fyzickou újmu , reklamace neberu. Já vám to říkám furt , že cokoliv spojenýho semnou je na vaše vlastní nebezpečí . Kámoši by vám to potvrdili , btw.

Páááčko ! ( Ne. Ne. Ne péčko. Doporučuji kopi slabikáře nebo brejlí)
Ale už vážně -
Jo však už jdu -
Nějaký originální způsob rozloučení?

Byl jsem tu, příjdu zas !
Váš úžasnej , fantomas.

I love those nights where you can go to sleep with a smile .

10. března 2012 v 10:42 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Jupí ! Konečně volno . Má to jeden , jedinej háček .
Jsem nachcíípná , teplotka 38°a tak .
Zrovna na víkend ! Takže místo toho , abych se ulila ze školy , budu o víkendu ležet v posteli . Fááákt bombasuprkůl.
Tak snad se bacily ubytovaly jen na dva dny , na delší pobyt nemaj povolení .

Dlouho jsem nepsala , vím , vím, předstvte si dlouhej list omluv atakdále , ale jaksik mi došel ten , no , matroš . Nemyslím matroš jako matroš , ale není o čem psát . Když se děje furt to samý .
Vstanu , du do školy , vidím ksicht naší pitomý matikářky ( tím pádem se mi nálada zhorší ) , potom zase začnu chrochtat smíchy (díká kámošům) , no a tak dále každej den .
I když !!!
Ve čtvrtek jsme byli se třídou v divadle . Čekala jsem to ... zlý . A měla jsem pravdu . Prvních pár minut jsem jen seděla s otevřenou pusou a výrazem " WTF co to je " . Ale tak za tu hoďku tam byly .. no , dva vtipné momenty , to zase jo . Vlastně tři ! Hodně jsem se smála , když jedný něcojako učitelce v naprostým tichu začal zvonit telefon .
Ale tak lepší než se učit , žejoo .

A btw , zjistila jsem , že když mám teplotu , zdaj se mi úplný noční můry - a to jsem před spaním viděla Já , padouch , kterej teda není vůbec strašidelnej . Divný .

A mohl by někdo říct tomu růžovému jednorožci ať vypadne ?
Néé , to si dělám srandu . Ale fakt melu úplné kraviny . Cítím , jak mi to bublá v hlavě a mozkový buňky se stěhujou na sever .

Nepřemýšlej moc . Vytvoříš problém tam , kde není :)

2. března 2012 v 16:50 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Miluju pátky ! Ne ne, opravda, miluju pátky , jako byl ten dneska !
Boože , kdo by řekl , že dnešek bude takhle boží ? Taaak neučili jsme se ani jednu hodinu , pecička !
A taky - Mrazík v originálě je ještě větší blbost než s dabingem . Jen tak mezi náma .
No a taky jsme zpívali toho Bíbra dneska . Ehm no , řekla bych , že trapas to nebyl . A aspoň na to lidi nezapomenou , protože Juustiiin , že jo . ( Fuj. )
A taky zpívala jedna osmačka Price Tag od Jessie J. a to bylo božííí , ještě lepší jak originál . Máme fakt talenty nooo :-D

V poslední době mám nějakou uplně dobrou náladu a celkově se mám fajn . Nic se neděje , všecko je oukeeeej , takže pohodičkaa . Doufám , že to v pohodě zůstane a ne že zas se něco podělá , to bych fááákt nechtěla .
Novej měsíc ( !!!! však si uplně pamatuju Vánoce , jako by byly včera) , nový... hmm , no zrovna mě nic nenapadá .
Ale prostě doufám , že březen bude fajn a tak celkově .

Já chci číííst myšlenky ! Víte , jak by to bylo užasný ? Při testu byste slyšeli ty chytrý lidi přemejšlet nad odpovědma , to by bylo suprčupr . A taky by bylo fajn vidět lidem do mozku , protože hodně lidí to , co si myslí nahlas ani neřekne . Což je teda nic moc . ( Ale tak já mám co říkat !! Hahaha kdybych řekla aspoň 60% toho co si myslím , hmm .. No bylo by to zajímavý )
No pěkně blbý by bylo , kdyby četli myšlenky učitelé . Nevím nevím , jestli by je bavilo pořád poslouchat to co si myslíme. . ( děěs , nudda, ať už zvoníí , mám hlad ) No všecko má své pro a proti :-D
Ale i tak , pokud byste věděli o nějaké stránce , kde se čtení myšlenek dá objednat , podělte se :-D

Užíívejte si vííkend , já zítra musím vstávat uplně brzo ( mám nějakou pitomou přípravu na příjímačky ) , takže grrr .
Ale i tak , celej víkend budu míít klííídeček !
Haha, ahoj (s)mějte se ))
Btw. Musím vidět Devil Inside !!! Já vím , říkala jsem , že se na horrory koukat nebudu , ale tenhle vypadá uplně BOŽÍ ! Achjo potom se budu bát jít na záchod zas:-D Koukněte se na to se mnouuuuu někdo