Únor 2012

Úsměv a mávat hoši , úsměv a mávat .

29. února 2012 v 14:45 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Háááj , heej , helóuuu !
Taky u vás svítí slunko ? U nás joo ! A to znamená co ? Že roztál už skoro sníh ! A proto ! AHOOOJ tenisky :* Jak mě se po vás stejskalo ! Lásky moje . ( Neee vůbec nemluvím s botama , vůbec ne :-D)
Já se fakt bojím , že jednou lidem dojde , že jsem naprostý blázen a zavřou mě do Opavy :(


Tak jo, to já jen tak , abyste měli přehled , jak vypadám .. :-DD Lepší už to nebude.....
Mě připadá , že se vůbec neměním , jako , vzhledově . Jo , v první třídě jsem měla možná větší prsa než teď ( a špeky , že jste nevěděli co je ruka a co noha ) , ale jinak vypadám furt stejně . Chce to změnu .. jenom ještě nevím jakou .

Jéé , teď jsem si všimla , že je přestupnej rok . Aha. Hm nechtěla bych se narodit 29.2 - dárky jen jednou za čtyři roky!! Nééé, dělám si srandu . Ale i tak jsem ráda , že jsem se narodila v červenci . ( Já už chci 15 ! Já vím , nic se nezmění , furt budu stejnej cvok .. :-D A potom sladkejch 16 a sedmnáct a ... a... Eee , o čem tu vlastně mluvím , když za pár měsíců je konec světa?:-D )
Počkat počkat.. Smích prodlužuje život , mám pravdu , ne ? No v tom případě jsem nesmrtelná a v tom případě .. Wtf, co když to přežiju , kde potom budu bydlet??? Na Marsu ? A moji kamarádi budou zeleníí Marťani ? Jahahahaha , ta představa.

Lálalaláá, mějte se fááájn:*
Všeckýý váás šííleně míííluju :D

Ten depresivní moment když .. sníte popcorn dřív , než začne film .

27. února 2012 v 17:50 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Čáááááááááááááhóoooooozdááár.
( Už mi docházej nápady na pozdravy . Hmm . )
Tak co děcka , jak vám lítaj včely? ( Aneb Jak se máte?)
Áno. Vidím že ty , ty, i tamta za tebou se máte fajn, takže great.
Pokud by někoho z vás zajímalo , jak se mám já , tak .. Mám se dokonaleeeeeee ! (klep klep)
Jojo, taky bych se divila , bejt váma . Jasně no , je pondělí , ale i TAK se mám fajn !


Já věděla, že dnešek bude supr už hned ráno , protože jsem vyjímečně nezaspala , nenakopla si palec a dokonce jsemjakžtakž stíhala , takže jo ! Ve škole žádná změna ( učitelé furt magoři , v hodinách furt nuda, nic nového...) , i když jak tak přemejšlím , menší změna se dneska stala . Říkejme tomu osud nebo poděkujme sukni , ale po dvou týdnech se semnou konečně uráčil bavit bffffffffffffffffák:-D Né, to si dělám srandu (S tím bffffffffffffffff , pár fffffffff uberte:-D). Ale prostě JO! [ Tak tady ti napíšu speciální pozdrav , protože si jsem na 99% , že to čteš:-D AHOJ ]
Hned je všechno lepší, MUHAHAHA (ďábelský smích)
Říkám to zase, jednou z mýho života bude nekonečná telenovela. ( Ooooch Chuane , tys mě podvedl! ! Ááá Emeraldo , miluju tě !! Jojo . ) Už by měli začít točit , když mám ještě ksicht jakž takž , protože si nejsem jistá , jestli až budu děsně stará ( 25 a víc ) budu mít prachy na plastiku.

A v pátek celá naše třída zpívá před půlkou školy Džastyna Bíbra a jeho Bejby ( teda Baby od Kuby , ale to je na delší vyprávění:-D) . Jupí , trapásek ! Ta písnička mi leze krkem . Přísahám bohu , jestli mi ji někdo ještě po pátku jenom připomene , zažije tu nejkrutější smrt pod Sluncem . Ale pokud budu mít dobrou náladu , možná mu dám na výběr .

Mějte se fááááááájn, čusííček !
Nanananaannááááá:*

Ten trapnej moment mezi tvým narozením a tvou smrtí .

24. února 2012 v 17:10 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Stává se vám to často ? Že prostě víte , že máte něco udělat/napsat cokoliv , ale prostě vzpomenete si na něco jinýho a potom už nevíte , co jste mělo udělat/napsat ? Mě čím dál častějí a už vážně začínám přemejšlet , jestli to je normální .

Ale mám pro vás jednu dobrou zprávu . Jakou? Můžete hádat třikrát!
Ne. Taky ne.
Ano ! Bingo ! Je pátek a to znamená co ? Že zítra není škola ! Jupíííjéj , žádný hnusný budík ! Dneska jsem měla "úžasnej" budíček . Zapoměla jsem si mobil na stole , což je od postele celkem dlouhá cesta , samozřejmě začal píípat jako blázen tu hnusnou melodii ( kdybych měla něco milého a pěkného , tak nevstanu ) a tak už jsem se škrábala z postele . . no , nebyla bych to já , abych nezakopla o tašku a nenakopla si prst , žejo . A tohle se mi stává skoro pořád ! Grr . Co tím chceš , bože, naznačit ? Že mých deset prstů je moc a že mi má stačit jen 9 , tak si mám jeden ukopnout ?

No a ehm , ano , mám už se líp . Mnohem líp . Nechci to zakřiknout ! Ale asi jsem se jen blbě vyspala , jako, ve středu . Víte co . Rozhodla jsem se, že . . si nenechám kazit náladu klukama ! Nene . A budu lesbou . Ne, tak to zase beru zpět . :-D Ale jinak prostě , stojí mi to za to , řešit něco co nevyřeším ? :-D Přemýšlet nad něčím , co se teďka už prostě nestane ? Ne. Nestojí . Protože . . Jo, co se má stáát , stane se . :-D
Btw. věříte v osud ?? ( Neptala jsem se už ? Já už nevím . Skléroza.)

No užívejte víkendu , máte ňáký plány?
Jinak to je asi tak všecko co bych chtěla říct ( ehm, ne , toho co chci říct je mnohem víc , ale tak . . )
Mějte se famfáárově ! :-D

Úsměv je mnohem lepší než vysvětlování , co se sakra děje ,

22. února 2012 v 14:42 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Grr. To nemá cenu . Jeden den je všechno fajn a super a druhej den pěkně na hovno . Kde to jsme?

Někdy bych fakt někerý lidi vymazala ze svýho života . S radostí . Prostě zmáčkla " delete " a čau . Nesnáším lidi , co z ničeho nic začnou mlet kraviny , který jsou hlavně naprosto .. trapný , protože nejsou pravda . A co je na to ještě to horší , že tomu každej věří . Joo , všichni si myslej jak mi to je jedno , jak jsem v pohodě . Haha, nejsem . Jsem taky jen člověk a zamrzí to . ( Vlastně . . Je mi jedno co kdo říká , mě jenom mrzí že tomu věří určití lidi . )

Ale všecko zlý je pro něco dobrý . Konečně vím , na koho se můžu spolehnout a kdo si na kámoše jen hraje . Úplně mě mrzí , že jsem ignorovala ty špatné lidi a brala za nejlepší ty , kterým na mě ani nezáleželo . Jo, vlastně jo , možná trochu , když potřebovali opsat domácák , to jsem byla nejlepší no .


No , myslím , že některé fáájn věci prostě zkončit musej . Možná proto , aby se stalo něco lepšího . . Ale . . já změny ráda nemám . Radši bych vrátila čas , tak na konec letních prázdnin . ( Ááá prázdniny , Turecko , mmmm . Už se těším , tento rok zaseee ! Moře, drinky, Turci , aaaaaaaaaa )

Jsem úplně ráda , že sedím teďka s K. a předemnou je V. s Kubou , protože .. joo , je to luxusek:-D S K. pořád melem kraviny , Kubáá mi hraje na nervy , když furt zpívá Beeejby od Biebera . . Haha , on , K. a V. NIKDY nezklamou :) Sice škoda , že už nesedím s D. , ale taaak . . Co už . (Bohužel, žádný masáže for free už nebudou . )

Já si táák přeju přeskočit tohle období na nic a rovnou zase míít se fajn ! ( Jo děcka, stačí mi pátek odpoledne . )
Hej jako , prosíím , nemá někdo stroj času navíc ? Posílejte na adresu : Cvoklá 15 , Cvokcity , Cvokland , děkujiii převelice! Platím v hotovosti . ( No , mám 13 Kč , to by mělo stačit , ne ?)

Jojo je to delší , ale tak , když se teď děje nějakýý to drama , musím zapsat ne ? Za pár měsíců se budu smát , jaký blbosti jsem řešila ( teď to pro mě blbost není , ale tak whatevs ) . Stejně jako se směju teď , jak naivníí jsem byla minulej rok v květnu nebo tak:-D
Nesnáším klukyyyyyyyyyyyyyy , pořád jen něco řešit , starat se a přemejšlet kvuli niiim !! :-DD

Jsi neštastnej ? Neboj , to přejde. Jsi štastnej ? Neboj , to taky přejde.

18. února 2012 v 12:27 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Aaaa, čáu!
Pokud tento článek bude mírně ironickej , nebo něco v tom smyslu , předem se omlouvám .
No , už dlooouho jsem nepsala , co se děje v mým životě . Z jistejch důvodů . Ale na ty kašlu , džíízs , tohle je snad internetovej deník , ne ?

Hmm . Kde začít . Víte , měla jsem se fajn , poslední .. já nevím, dlouho . Tři měsíce . Ale víte jak se říká , všechno netrvá věčně ( bohužel/bohudík?) , takže se to samozřejmě muselo podělat, žejo . Budu upřímná - čekala jsem to . Ale z naprosto jinýho důvodu ! Hmm , ono když víte , co se děje a je to zlý , ale můžete s tím něco dělat , nebo si to vyčítat , whatevs. Ale když skoro nevíte vo co gou , to už je horší , protože třeba chcete spát a váš dementní mozek furt přemejšlí " Oh , co se děje?" ( Jako by mě problémy mozku zajímaly . Já chci spát. )
Nebudu si hrát na nějaký bezcitnýho člověka, jasně , že mě to mrzí , celkem dost . Ale evidentně nikomu nestojím ani za to , aby mi pár věcí řekl , nebo vysvětlil . . Shit happens.

Ale co mě fascinuje úplně nejvíc , že prostě jo , bylo všecko ok , tak před měsícem a něco , potom to všecko začalo - psaní a tak - a když teda všecko bylo při starým ( celkem) , ignor ? :-DD Hej jo fakt supr dík no . Pro tebe možná v pohodě , ale tak jasně , ty jsi kluk, žejo.

Noo nebudu vás asi už zatěžovat mejma momentálnima problémama ( Ještě by se jich našlo pár , ale to už je celkem vedlejšíííí a ty mě tak netrápí . ) Víteco , někdy se prostě musím vypsat , potom to tak jako spadne , pustím si gůůd mjůzik a je to all right ! ( Jo . Potom se na mým playlistu objeví TA písnička a zase se mi zhorší nálada , týýjo , asi bych si měla zakázat pomalý songy , aspon tak na týden , dva . )

Né ! Nechci školu ! ( Omlouvám se všem , kterým jsem se minulou neděli smála , že musí do školy . )
Too zas bude eňo ňuňo , jojo . Jenom ta představa . . blé , fuj , kyblík .

Čágo bélo !
Btw víte , že už se těším na léto? :-DD

Každý si myslí , že snem každé holky je mít dokonalého kluka . BLBOST. Jejich snem je jíst a nepřbrat .

14. února 2012 v 15:02 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Tááák lidičky, dneska je boží den :-) Se svým miláčkem oslavíme Valentýnek , pustíme si filmeček a spapáme večeři , kterou společně uvaříme . Už se strašně těším!!! Koupil mi medvídka a květiny!! Strašně ho miluju!! A dnešek bude boží, a a bůhví, co budem dělat po filmu ;) :-*

makemestfu: http://makemestfu.net/
Tak, to je přesně to, co dělat nebudu . Valentýn neřeším , je mi ukradenej , ale když vidím celou zeď zaspamovanou buď " Jéé ! Dneska s miláčkem :-* MIluju tě! Nejlepší Valentýn! " a nebo " Nesnáším Valentýn ! Sračka! " chce se mi brečet . Komu to cpete? Mě vážně nezajímá co budete dělat s miláááááááááškem a nebo jak děsně nesnášíte dnešek . Víte , lásku si máte projevovat každý den , né 14. února . A pokud jste single , proč sakra něco řešíte ? Je to svátek ZAMILOVANÝCH .. Bože ..
No budu si hrát aspoň na trochu vychovaného člověka ... Jak dnešek strávíte vy?
Venku je normální tropické počasí !! JE 1 STUPEŇ NAD NULOU! Beru plavky , opalovací krém a jdu k řece ! Ou , sakra , až na jeden detail - na řece je dost velká vrstva ledu .
No , často vídám na řece bruslit děcka , ale já mám trauma z dětsví a na řeku v bruslích bych už nevstoupila . ( Jednou jsem si takhle bruslila na řece a BUM propadla se zem .. ééé led a bylo to . Byla jsem ještě takovej malej prcek , takže jsem neuměla plavat a bylo to děsný ..
Ehm , jasně, vody bylo tak po kolena, ale i TAK !! Chápete . . výmluvu mít musím.)

Mám se fajn , až na to , že mě neskutečně zklamal "nejlepší" kamarád , od něj bych to fakticky nečekala . Ponaučení ? Věř jen sama sobě . Protože ono to je jak facka , když vás zklame někdo blízkej . ( Haha a ještě když jsem mu to řekla , měl dementní kecy a odhlásil se :-D Fakt borec. )


Nikdy si neříkej " Ještě je čas" .. Potom už taky může být pozdě .

12. února 2012 v 12:37 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Jsem škodolibá , víte to ?
NECHTĚLÁ BÝCH ZÍÍÍTRA DO ŠKOLYY.
Já si můžu spáát jak dlouho chci , dělat co chci a jít spát kdy chci , muhahaha.
A ! Žádná škola . Haha.
No ale už se vám nebudu posmívat , protože vím , že po nás budou mít zase další lidi prázky a budu jim závidět , so ..
Kdy vlastně máte prázky vy??
Tumblr_lz9q29pvbf1r87o14o1_500_large
No, včera jsem se neozvala , protože jsem nakupovala ! A , musím říct, byl to VELMI úspěšnej nákup.
Konečně mám nový rifle , legíny , svetry , trika , mikinu .. No , je toho celkem doost a jsem naprosto spokojená . Aaa , ani nevíte , jak mi po 4 hodinách chození v Avionu bodl Big Box z KFC. Aaa , miluju nezdravé jídla !!! ( Vidíte tu logiku ? Spálíte kalorie běháním po obchodech a nakonci je zase naberete . Well done . )

Neznáte ňáké dobré filmy ? Romantické , komedie ? Mám v plánu jich vidět aspon 100 . PROSÍM , hoďte tipy do komentářů ! Buďte milí , prosííím .
Tumblr_lch5m8ruso1qct4cjo1_500_large
CHCI LÉTOOOOOOOOOOOOOOO! A kraťasy . A tílka . A zmrzku . A chození ven na louku , jen tak . A brusle . A koukání na hvězdy . A.... prostě ! Už mě to nebaví , mít 3 vrstvy oblečení , aby mi náhodou neumrzly končetiny . Vím, jak se cítí lední medvědi.

432374_10150537516731247_262842176246_9137332_2073906130_n_large Úžasnej citát. Naprosto pravdivej .
Nikdy neignorujte osobu , která se o vás zajímá , miluje vás a chybíte jí , protože jednoho dne se můžete probudit a zjistit, že jste ztratili měsíc , když jste počítali hvězdy . .
Sakra, úplně mi to dochází , jaká jsem byla blbá , blbá , blbá . Proč nejde změnit minulost...?
Achjo.

Co se má stát , stane se .

4. února 2012 v 12:01 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Čáááááááááááááááo!
Já mám dneska prostě neděli . Uplný pocit , že zítra je škola .
Příjemná změna , že zítra ještě můžu spáát .. jak dlouho chci !
Brala bych to no , 3 dny víkendu a 4 dny mučírny.


Džízs. Ani nevíte , jak se mi chce spát . Je víkend a já musím vstávat brzo !! ( No dobře. V 11. Ale i tak je to brzo. )
Opravdu a upřímně mě může naštvat , když si spíím a někeří jdou po schodech stylem DUP DUP DUP zakopnutí " ÁÁÁÁÁ Doprčicautobolíííí" DUP DUP. ( Ano , tak to u nás chodí . A potom se vyspěte!!!!)
Znáte takovej ten pocit, když si večer říkáte " Tááák dneska to zabalím v 11,12?" Já jo. Moc dobře. A říkám si to každý den.
girlwithdeepfeelings: missin’  the old times.. 
Bohužel, v 99% případů to nevyjde. Ale co, když jsou lepší věci , než spánek .
No , dneska jsem šla spát tak o půl 4. Ráno. A to ještě z donucení ! A teďka vidím ty vaše šokované obličeje s otázkou " Cos tak dlouho proboha dělala?!!!" Tak já vám to povím. Psala...smála se...No prostě webka :-D Teda ta až od půlnoci.
Jooo,přesně někdo ( a navíc ještě ne holka) mě "viděl" ve TŘI ráno !! A kdybyste mi před pár měsíci řekli , kdo to bude , vysmála bych se vám .
Haha, OSUD:DD.

A taky jsem se včera pohádala s jednou ... ehm, nejsem si jístá co to bylo . Fakt mě fascinujou lidi , co si daj status typu " miluju lidi co se mě ptaj že jsem fejk " .. a přitom .. jsou . A když jim člověk slušně napíše , hned mu nadávaj do p**, ku***, zrůdiček a malých děvek . Upřímně , kde ten svět spějě? Protože takoví lidi jsou na facku .
Ach, nejlepší řešení je samozřejmě po půlhodině , kde každý viděl jak je trapná , smazat status a bloknout si mě. Opravdu geniální. Tleskám .

užijte si soboděli ( Chápete. Je Sobota. Mám Neděli. Soboděle....)
banzááááááááj

Všeechno bude nakonec dobrý:) . . Když to ještě není dobrý , tak není konec.

3. února 2012 v 16:34 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Měla jsem velký plány. Že se probudím odpoledne, sním puding a zkouknu pár filmů . Byl to dokonalý plán ale .. nevyšel.
Něco , už ani nevím co , mě probudilo UŽ v půl 10 !!!! Což je celkem hnus , když jsem šla spát asi kolem druhý ráno .
Miluju spánek ! A co je lepšího , než spát dlooouho v pátek ?
A co máte v plánu vyyyyy?
1407111-10-1328207643642_large
Když už jsme u spaní , zdaj se vám sny?? A jako sny jako sny nebo jako noční můry ? Musím říct, že mě se z 99% zdaj naprostý kraviny ( sen o zabíjení hřebíků do dřeva , ležení jen tak v posteli , atd , prostě bez smyslu kraviny ) a nebo vyjímečně boží sny o lidech , který znám . ( Např. o klucích , kámoškách , miliardách korun a obchodech .. ) Potom se ráno probudím a tak na půl minuty přemýšlím " Je to realita , nebo to zas byl - béé - jenom sen ?" Bohužel , jsou to vždycky ty sny .
Ale víte co, sny jsou od toho , aby se plnily . ( Jojo, já vím , ty miliardy nejsou asi tak pravděpodobné .. )
Btw. Nechcete se mnou někdo vykrást banku ? Podělím se s vámi od 40% . No dobře, 43%, ale výše nejdu . ( Případni zájemci , nechť se ozvou na e-mail )


Jo a ještě , vím jak všichni neradi čtete dlouhý člááány ( chápete, krátkej článek , dlouhý člán ) [ Vidíte?? A tady názorně vidíte moji retardaci v praxi . Já jen doufám, že už si lidi v mým okolí zvykli ..] tak já vám vyhovím , budu psát ve zkratce, jo?
Tumblr_lxqjuxrusi1qkou6ro1_500_large
Potřebuju nakupovat ! Naposledy jsem spatřila světlo obchodů na začátku ledna, éé.
Ach. Jarní novéé kolekce. Jarní boty.
Připadám si trochu jako feťák , akorát nákupoťák .
( Pozn. autora Slovník Lizziných Slov již brzy v prodeji za POUHÝCH 120 Kč ! Pří zavolání do 15 minut navíc ZDARMA! Ano znova opakuji naprosto zdarma žvýkačky, které normálně stojí 20 korun, ale pouze u nás je dostane jako BONUS ke slovníku za NEUVĚŘITELNÝCH 120 Kč !!!! )