Leden 2012

Všechno mi to prostě připadá jen jako ňákej velkej vtip . Že se mi směješ za zády a bavíš se na můj účet, víšco.

31. ledna 2012 v 16:56 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Čusííček , prdi . Takjo, dneska se všude rozdávaly vysvědčení , takže volnější den atd. Jelikož když už máme všichni ten kus papíru v tašce ( někteří ho možná už zapálili, věc vkusu) , můžem se na všechno vykašlat a jen deptat učitele dvakrát víc. ( Pokud to jde. Všichni si na nás stěžujou , oooooou, jsme jedna z nejhorších tříd = jenom jsme párkrát řekli svůj názor. Tyvolee, říkám to furt, Hitler v sukni no. )
Dsc_0098_185564321_large
Venku je teda zima jak na Sibiři. Já vím, víííím, vždycky si stěžuju , když je mínus pět a mě mrznou uši , ale tohle je fakt .. šílený .( Dneska ráno -18°C a včera -18,5°C) Ono po ránu, dejme tomu tak 6:30 vycházím z baráku a mám pocit, že když se přestanu hejbat, prostě zůstanu zamrzlá na místě . Nejradši bych si místo baťohu na záda uvázala radiátor . ( To mi připomíná . Když je venku +10°C tak ve třídě je jak na Sahaře, topí na 524521% ale když je mínus trilión stupňů tak netopí skoro vůbec. Klasika no . )
Taky mě napadá , že bych se mohla zahřát o někoho, nějací doprovolníci? Ne? ... Forever alone.
Áchhhhhhhh , Campioli !

Včera jsem byla na Beskydské laťce ( Jo , přesně, ona je u nás! V takový Prdeli světa ! )
Bylo to fajn. Jako vždy mám pár zážitků ( ehm , starej děda co mě skoro obejmul , potom tři naprosto užasní a dokonalí kluci , co seděli chvíli vedle nás .. a taky Zlato , kterej byl 5tej ! :* Vžycky když běžel , tak jsem říkala " Zlatoo to dááš" a von to dal!! Teda potom už se mu nechtělo no.. )
První byl teda NAPROSTO nesympatickej Uchov . A Bába třetí. ( Taky fešák. )
( Ty těla těch výškařů byly ... no, počkejte, utřu si sliny z klávesnice)

Dasvidanja malčiky :*
Nenenene, vůbec mi v poslední době nehrabe. ( Už se mě 3 lidi zeptali , jestli náhodou něco tajně nehulím. Odpověd zní NE ! Víte, pravidlo č.1 = já nemusím hulit, abych byla zhulená , takže tak)

Proč alespoň jednou , jedinkrát , nemůže bejt něco jednoduchý?!

28. ledna 2012 v 13:06 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Wtf, tenhle tejden nějak utekl, to nechápu. Vždyť včera!! bylo pondělí a dneska už sobota?!

<3333333333333333333333

Tak děcka, pochlubte se, co budete mít na vysvědčeníí? Já - myslím - samé jedničky . Haha, sice jsem měla uplné nervy z fyziky, ale nakonec všechno dobrý a teď už na všechno můžu zvysoka..ehm,víte co. ( Jo, jasně, klidně si pomyslete , že jsem děsnej šprt, ale tak znáte to, někdy pomůže taháček a někdy taky napůl fotografická pamět . Nejhorší je, že si pamatuju jaký datum nebo co mám jak podtrhnuto , ale někdy si prostě nemůžu vzpomenout co .. to mi fakt pomůže no , když vím, že bitvu u Stalingradu mám podtrnutou zelenou ... )
A víte co ? V poslední době .. prostě , štve mě, když lidi neví co chtěj . Jasně jasně, i já jsem někdy taková nerozhodná , jo , ale v zásadních věcech si vždycky udělám jasno . ( Teď nemluvím o výběru mezi těmahle a tamhletěma botama. NEJHORŠÍ rozhodování vůbec . ) Prostě když něco chci , tak si za tím jdu a nekoukám na nic , přece jen žijem jen jednou .

A je celkem pěkný počasí , jooo jasně , je sice tak mínus dvěstěřicetpět a u nosu se mi dělaj rampouchy .. ale , víteco , lepší než déšť .
Enjoy weekend bitches .


Mladej Demosthenes a jiný katastrofy

26. ledna 2012 v 14:54 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Středa.
Budík teda pípá 7:20 , házím po něm polštářem a převalím se na bok. 7:21; smska.
Otevřu opatrně jedno oko, to ale hned ho zavírám, jelikož náhlý nával denního světla mi nesvědčí .
Konečně se hecnu a vstanu z postele.
,,Nojo sakra, vona je středa! Doprkna....." A HODNĚ velkej sprint. Směr: koupelna , dráha: 60 metrů , čas: 2 sekundy + nabité koleno . V 8:14 našeho času je přistaven kočár, ehm, auto a jedem směr OSTRAVAAAAAAA! A jdem nakupovat, hahaha.
Ne. Vůbec ne. Jedem na Mladýho Demosthéna ( jak se ten cvok sakra skloňuje??) , soutěž v mluveným projevu. Když po půlhoďce bloudění KONEČNĚ najdem tu školu , nervy už mám teda pořádný . Začalo to nějak okolo půl 11 , na řadu jsem se dostala asi o půl 1 , whatevs .
Musím říct , ti lidi byli ÚŽASNÍ. Moji favoriti byl Kluk V Obleku aneb Pan Úžasnej ( taky vyhrál 1. místo , žejo) a Letuška Zamiovaná Do Erika ( haha, taky první místo) a Dramatická Smrt Kozla na ( mém ) třetím místě , stejně jako Pan Facebookovej.
Když konečně všichni odproslovovali svůj proslov , nastalo 45 nudnejch minut . Porotcové porotcovali a .. no, když si mě zavolali , byla jsem naprosto spokojená . ( Málem jsem se tam zabila na malém schůdku , ale doufám , že si toho nikdo nevšiml . ) Stejně jako já , na 4 místě , byl i ... nevímužjaksejmenoval , ale byl pěknej a celkem sympaťák a ... ehm , no ...
Lilasymons_04_large
No , byla to fajn zkušenost , ale už bych tam jít nechtěla . Za ty nervy ( a nudu ) to fakticky nestojíí .
A konečně uzavřený známky, muhahahahahahahaa!!!!!!!!


People don't change. Feelings do.

22. ledna 2012 v 14:48 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Miluju soboty.
Nesnáším neděle.
Včera jsem se jenom flákala, četla, poslouchala hudbu a koukala na filmy . Božíí. Poslední, fuu, 4 víkendy jsem měla dost narvaný, takže .. konečně volná sobota,jupí! Co jste dělali vy??
Celkem mi kazí náladu, že už je neděle a i když se v neděli nemá nic dělat, bohužel, já musím máknout. SAMOZŘEJMĚ vše nechávám na poslední chvíli .

Někdy bych fakt potřebovala někoho , komu můžu říct všecko a nebudu se muset bát , že to vykecá nebo tak . Jestli někoho takovýho máte, tak to vám celkem závidím :) Jasně, mám skvělé kamarádky , ale prostě si myslím, že je to stejně nezajímá .. a mýmu nejlepšímu kámošovi to prostě říct nemůžu , takže mi nezbejvá nic jinýho , než si vylévat srdce tady ( .. ehm, vlastně už ani tady ne..:D ) nebo do "deníčku" , kterej si pečlivě schovávám za postelí . ( A najdu ho každý půl rok, protože zapomínám, kde ho schovám. Celkem se bavím , když si čtu co jsem psala minulej rok .) Máte taky deník psanej rukou nebo prostě píšete všecko na internet?
absolute-best-gif: Click here for more Funny GIFs

A víte co ? Když teď tak sedím a přemejšlím nad tím , co se tento týden stalo .. No.. Škola není tak děsná . Když vlastně odečtu ty fuj fuj písemky a ksichty učitelů .. jo , je to tam fajn . Sedět v hodině a kreslit si do sešitu karikatury učitelů nebo koukat na kámošovy trencle předemnou ( ne, dělám si prču, tohle sranda není. Todle je hnus) , bejt drzá na učitele nebo kecat s každým nespícím člověkem kolem . ( + Píchat tužkou do spolusedícího D. ) [ Áááááá jak se mi stejská po sezení s K. .. nejlepší 3 roky mého života . Teda jako , už bych neměnila řadu ani nic , jenom bych místo D. posadila K. ]
Když už se HODNĚ nudím , tak se rozhlížím kolem a "boduju" kluky. Třeba jak se tvářej , jak vypadaj , znáte to . A věřte mi, u nás je hodně pěknejch kluků. (!! v naší řadě sedí hned dva..a půl ). Nojo, mááám se dobře, jediná holka mezi klukama :-D.

Tak já jdu zkouknout další díl TBBT , (s)mějte se a buďte božíííííííí !

I miss you , asshole .

16. ledna 2012 v 16:28 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Čáu prdi, tak co, jak vám dupou králíci?
U mě šecko dobrý, když odečtu stres kvůli škole, mám se skvěle.
Vážně, pokud přežiju tenhle týden, tak už všecko. ( Myslím, že i 21.12.2012)
Nesnáším pololetí. Ne, vlastně nesnáším pololetky ( aspoň že matika už je za náma, ufff)
Co vám vlastně vychází? Sem se ještě nezeptala, ájem sórry.

Haha,ten sníh je vtipnej.
A dám vám , děti, radu do života:
NIKDY si nekupujte ty luxusní kozačky na podpatku , jenom protože jsou prostě boží . A ještě jako bonus hladká podrážka .
Ptáte se proč? Protože vám hrozí naražení kostrče atd. atd. Taky se dostanete, ehm, do trapných situací , ale to už je vedlejší. No prostě dneska sem se rozplácla na chodníku a myslím, že to viděl snad každej , bóže . Říkejte mi magnet na trapasy nebo tak.

Ale jinak , když tu tak sedím s teplým čajem a koukám z okna, příjde mi sníh pěkný . Je takové šero , svítí lampy , do toho jemné padání vloček, ach, jde na mě romantická nálada !!! A to je sakra blbý, protože já NEJSEM romantik..možná trochu , když mám slabší chvíli no . ( Což se v poslední době děje často . WTF, co se to semnou děje! Měknu. Normálně měknu. Kdysi mě nerozhodilo naprosto nic a teď? Koukni na mě. Grrrrr. )


Co může bejt pěknějšího než toto ?!! Uááááá .
Radši zas fičím nebo vás nakazím moji divnou náladičkou, papapapá :*

ples 2O12 :))

15. ledna 2012 v 12:12 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Konečně jsme se po měsíci nacvičování dočkali a včera v sedm třicet jsme KONEČNĚ vystoupili před cca 100 lidmi , na plese naší školy .
Měsíc jsme nacvičovali ( většinou v ruštině,těláku , pracovkách ) , smáli se, blbli a štvali učitelku .
Teď je to za námi.

Přišlo mi, že jsme to odtančili děsně rychle. Prostě jsme nastoupili ( DJ nám to pokazil celkem , prostě omg ) a odtančili kroky + valčík. Možná to hodím na jůtubko , pokud to někdo točil , což asi jakože jo .


Nojo, valčík s Kubou :)

Potom, po tančení, nás zbylo asi jen 5, no tak jsme blbli. ( Já, M. , Kuba , Seboš , P. )
Hráli jsme pravdu nebo úkol . Ehm, celkem sranda:-D. Mám na každýho uplně moc tajemství, ale nemůžu to řííct, jinak by mě zabili asi. Jakože, byly to otázky na tělo, jasně no, ale sranda musí být . Lituju jen jedné pravdy co jsem řekla, která byla pravda jen z jedné poloviny, ale teď už to nezměním no .
Kolem půl 12 jsme aji zahráli jedno kolo flašky, no co jinýho že . ( Btw byly jsme 2 holky a 3 kluci)
Nebudu rozebírat detaily, prostě :-DD
Škoda , že už nebudem nacvičovat a tak, bavilo mě to.

S Kass:)

S Veru, se tu tvářím jak sjadhjashfsajf zase :-DD

S Kuboooou !! :)) Se moh aspoň usmát no:-DDD

Haha, tak když jsem vám tu kdysi furt psala o P. , tak tady ho máááte:DD
Nojo, naše jediná společná fotka!!!:D:)3 is always a bad number

7. ledna 2012 v 11:46 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Achjoooo měla jsem si dát předsevzetí,že budu psát na blog . No teď už je pozdě.
Ale poslušně hlásím, držím se. Cvičím pořád , učím se .. no, jo, vlastně taky , ale s tím uklízením to už je horší. Jestli se hecnu a vydržím do konce ledna, tak si pogratuluju .

No whatevs, jak jde život? U mě je to teď úplně jak na houpačce . Teda jako né , že bych měla depku a potom happy face , vůbec, neznám depky . Ale prostě děje se toho moc , nevím co mám dělat:) Napsala bych více , ale bojím se, že by to přečetli ti špatní lidi a mohli by si to vyložit špatně . Takže vám řeknu asi todle: Jde o kluky , ehm, a s nima je vždycky problém . Musím to nějak vyřešit a úplně nejhorší je , že nevím jak .
Tumblr_lx8oz486471r2sb6go1_500_large

A taky tento týden bude m a s a k r . Je před pololetím , a nevím jak u vás, ale u nás se všichni cvoci aka učitele asi zbláznili uplně a rozhodli se nás zničit . Takže samý písemky atd atd.

A taky mě chtěj ZASE přesadit ! Mě poser už, tak prostě se ráda bavím s každým , a nemůžu za to , že kecy těch za mnou jsou tak .. já nevím , že se musím smát a vždycky na to něco říct . No grrr. Nebylo lepší , když jsem seděla s K?? To jsem se bavila MNOHEM mín .

papapá miláčci* jdu zase řešit dilema světa:D-DD

2O12 wishes

1. ledna 2012 v 11:35 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Je to tu! Moje každoroční oblíbená činnost, PŘEDSVZETÍÍÍ!!

1. Budu se učit!!! (Hahaha, ale jak se říká, snaha se vždy cení.)
2. Budu cvičit! ( Opět,hahahaha. Nikdy mi to nevydržíí,ale ten špek je fakt děsný:( )
3. Budu milá,laskavá,upřímná na všechny okolo. ( Tak myslím,že pro dnešek už těch vtipů stačilo..)

Whatevs, každý rok stejný předsevzetí.. DÁVÁTE SI PŘEDSEVZETÍ?? ( DODRŽÍTE JE??)

A taky bych si do nový roku děsně přála, abych teda udělala přijímačky, protože todle je fakt důležitý,jou.
No a prostě.. Ať jse všecko takový, ehm, úžasný, jako to bylo.

Máte zítra volno???
Dneska se ještě možná ozvu. ))

HAPPY NEW YEAR!!

1. ledna 2012 v 0:00 | the lizz. ✯

PRVNÍ RACHEJTLE OSVÍTILY OBLOHU, PŘIPÍJÍME SI NA ZDRAVÍ , PROTOŽE PRÁVĚ ZAČAL NOVÝ ROK 2O12!
VŠEM NÁVTŠĚVNÍKŮM PŘEJU HODNĚ ZDAVÍ, ŠTĚSTÍ, LÁSKY, ÚSOĚCHU, PENĚZ A AŤ SE PROSTĚ MÁTE DOKONALE!!!
SNAD SEM BUDETE I NADÁLE CHODIT,
MILUJU VÁS:*TAAAAAAK OSLAVUJEEEEEEEEEM!!!