Červenec 2011

+ interview s ďáblovou dcerou (mnou) aneb povinně nepovinná četba

31. července 2011 v 10:15 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Zase jsem jednou dostala chuť psát článek. Chytla jsem slinu..a začala ťukat do mý čistý klávesnice. (Opravdu. Od dob co mám notebook zásadně nejím nad klávesnicí. Po minulé zkušenosti..ehm..fujky. Myslím , že bych nakrmila dva Afričany a půl Somálce.)

No , už pár dnů je mi 14. Víte, co mě nejvíce zamrzelo? Popřálo mi kolem 100 lidí , ale dvě "nejlepší kamarádky" si nevzpoměly. (Veru děkuju:* ) Víte, fakt to zamrzí. Myslíte si , že máte vážně skvělé přátele , a ono to asi není tak jak to vypadá. 80% čtrnáctek by si to zapsaly do deníčku , probrečely to, depka stres smrt atd. ale to jen přejdu .. a take it easy.
1311283907hbc_large

Četla jsem si charakteristiku Lva ( Jsem lev, jo niggas) a .. ono to totálně přesně sedí! Jo všichni víme že jsem idealista , velkorysá ( tak to je dobrej džouk, ale když se nad tím zamyslím, vždycky přemýšlím, že až vyhraju 185 milionů českých korun , milion dám na charitu) taky sebevědomá , dokážu vymyšlet velké neuskutečnitelné plány a věci nedotáhnu do konce . V lásce potřebuju být opečovávaná atd atd atd. Vycházím s Lvem a Beranem ( ahojík beránci:D) Moje štastné číslo je 666 . Jsem syn ďáblův. Teeeda dcera ďáblova >:] Tak už to víme jistě, děkuji nashledanou..
Nevěřím na horoskopy typu ,, Zítra potkáš velkou lásku a rozliješ na sebe colu na párty" .. Ale toto je přesný. Něco na tom bude. ( Kdybystě někdo chtěl TADYK to máte, ozvěte se jak jste na tom a jestli to sedí ;) ]
Tumblr_lmxryjrkxj1qcspvdo1_500_large
Jsem divná , když ráda čtu ? Jsem nudná , když ráda čtu? Jako fajn , myslete si o mě co chcete , ale každý má nějakou závislost. ( Mezi mé patří 1OO% humor nejmenovaného kamaráda, nakupování , knihy, kamarádi hm Simpsonovi atd ). Doma mam .. HODNĚ knih a nestydím se za to :) Vím , že v dnešní fejsbukovské domě je OUT číst . Ale já si nemůžu pomoct. Vůně nové knihy je lepší než vůně .. hmm teplé pizzy s šunkou , kukuřicí, žampionama a hermelínem navíc.
( Tak.. a teď je první odstavec k ničemu , poslintala jsem si písmenka)
Dost o knihách, začínají se mi třepat ruce a už se mi tu začíná špatně psát a navíc mám hrozné nutkání začít číst ty nový knihy..ne..musím se ovládnout.
Tumblr_lozf9jagw71qh81keo1_500_large
Vyčerpávající slohovka s novinkama a depkama co mě trápí je úspněšně zamnou , třeba si to rozkouskujte, napíšu zas až chytnu slinu, a to tak rychle nebude. Nejsem stroj ani spisovatel a jelikož nemám chemii , ve který se mi články plodí nejlépe, jsem lehce hendikepovaná a .. no to máte fuk, prostě až budu mět o čem psat, budu psat, tečka konec vykřičník.

[ právě jsem v Praze/někdenamístěvčechách ; neodpovídám na komentářte, čust buřt ]
[[ Teď jste mě prokoukli . OTEVŘENÁ ZPOVĚD O MĚ A MÝCH ZÁVISLOSTECH !! ]]

+ picticles ♥ miley cyrus

29. července 2011 v 10:00 | the lizz. ✯ |  picticleTak ! Vidíte ? MILEY ! Snad je někdo využije ( jako vždy, menší zdroj atd jinak sekám ruce apod.) Jsou ze starších shootu, jelikož moc nových teda nemá, a když ano, vůbec se mi tam nelíbí :D
Používejte do článků , menu , zápatí . . kde chcete.

Předsnatavenej článek*

+ design for love-chair

28. července 2011 v 10:07 | the lizz. ✯ |  layouts for you

design pro love-chair.blog.cz | nenastaven | náhled
Ježíš, ten je tak růžovej, že když jsem ho dělala, mlem cítila jsem cukrovou vatu:D Doporčuju kliknout na náhled , jelikož černobílý je... divný:D Snad se admince líbí , a sorry za tu růžovou:D

Přednastaveno*

happy birthdaaay!

27. července 2011 v 9:52 | the lizz. ✯

Juupíjou! DNESKA SLAVÍM 14TÉ NAROZENINYYYYYY!
Přesně před 14 lety se v malý nemocnici na svět podívalo malé rozkošné miminko .. a no dívejte co z něj vyrostlo!:D
No , vlastně.. cítím se ÚPLNĚ jinak než včera! (ironie, jo)

Nesobecky si přeju hodně štěstí , zdraví , kluků , kamarádek , ať se mi devítka podaří , ať tady vydržím ještě tak jedno století...
Já vím, a taky si přeju trošku skromnosti a menší ego. :D

No, a jen tak mimochodem . zítra odjíždím pryč ;( Od 28.7 - 2.8 .
Představila jsem něco , takže klíd. A je tam aj WiFi , tak po večech tu budu strašit.

TADADÁÁÁÁ , JSEM ČTRNÁÁCTKÁÁ ! :D
<3
[ Och ano ano velice smysluplný článek já vím, doufám že má genialita mě teď ve 14 neopustí ..
Ano , všichni jsme poznali že nejsem vůbec skromná atd atd ]


+ NA LOUCE

26. července 2011 v 14:09 | the lizz. ✯ |  FOTOGRAFIE

gone with the wind)VŠECHNY FOTKY JSEM FOTILA JÁ.
Zkopírujete a jste imagniráně MRTVÍ. Přísahám, odpojívám vám internet.
( nejsou nejpovedenější ale.. tak nějak se mi líbí;))

Návod jak zhubnout bez cvičení! 100% funguje

24. července 2011 v 12:16 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Víte co? Dělejte si srandu z někoho jiného.
Fajn. Včera bylo po sto letech nádherně, sluníčko atd atd. a dneska ? Zase hnusně. Lidi, já už to balím. Asi napíšu výhružný dopis správci počasí nebo co .... No nádech výdech meditace jo.
Under_the_weather_by_dynnnad_large_large
Dneska tu opět nebudu , jelikož mí milí rodičové vymysleli geniální plán, a to jest nakupování! Moje druhá nejoblíbenější činnost, hned po spaní. Pořád říkám, že by to měl být sport. Víte kolik kalorií schodíte při běhu na 100 metrů za těma botama v akci?! Říkám vám, chcete svaly? Bojujte o poslední kus trička zlevněného na 125 Korun Českých.
Tady jde krásně vidět proč modelky/herečky/zpěvačky jsou krásně štíhlé. Nevěřte těm kecům, že cvičí. Ony NAKUPUJÍ. To je ten fígl. Ha, a teď chci nobelovku za odhalení Tajmeství Krásy.
Tumblr_lfc8buqeam1qcs1tfo1_500_large
Amy Winehoouse je mrtvá. A s ní i dalších 91 Norů. Zeď mám zaspamovanou Amy. Já vím, vím. Je to strašné - já jí ráda poslouchala. Ale co je horší, 91 nevinných lidí, kteří možná nefetovali a nechlastali jako duhy. Více mě mrzí to Norsko - ten člověk je šílenec, blázen, idiot. Co se to v tom světě děje?
Tumblr_lotk745z1m1qcx3vr_large

A tak, po kratším článků bez špetky humoru a s nádechem tragédie, opouštím blogové vodstvo a jdu se najíst oběda, zasytit můj žaludek,, před vélice náročným úkolem, tj. nakupování v Ostravě. [ chtěla jsem Vám sem dát fotky co vyfotilo naše Lizzčenstvo ale .. jindy. Zítra. Těšte se , niggas]


titulek? ... :DDDDDDDDDDD
viz. 2 odstavec

A KDO JSEM PŘIŠEL KVŮLI HUBNUTÍ - tak neblbněte, jste krásné takové, jaké jste.

+ new design feat. homer simpson

23. července 2011 v 10:01 | the lizz. ✯ |  some news about me :D
Po dvou týdnech nový layout !
Už jsem měla dost těch celebrit, disney hvězdiček apod. Tak jsem si řekla NE, hecla se, a udělala vážně pestrý design s Homerem. Prdla jsem tam ty nejpoužívanější písma, trošku odlesků a tadá, po třech hodinách je layout hotovej.
Homer je král, Simpsonovy miluju, a je to originální.
Tak. Názory?
Asi tu nebude dlouho , mám nápad na další dva designy pro mě :D Nojo, najednou mám nápady..

Je hezky. Sluníčko. A to znamená co? VENEEK.
Moc se mi tu nechce trčet.
Lidi, jděte ven. Nedělejte pořád designy,grafiku.. Jsou prázdninyyyyy!

+ picticles ♥ selena gomez II.

22. července 2011 v 9:34 | the lizz. ✯ |  picticleJá vím, já vím, zase Selena, ale když ona má tak pěkné shooty! Příště už bude někdo jiný, přísahám. Nevím, jestli to někdo využije, ale dalo mi to celkem dost práce, tak bych poprosila o menší zdroj :))
Dneska budu celý den pryč (zase) tak nevím jestli stihnu udělat design.

Jo, omlouvám se že nepřidávám často, ale nemíním prosedět prázdniny u blogu.

break the rules

20. července 2011 v 9:41 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Jelikož jsem dostala oficiální žádost na napsání článku, tak tedy plním svou občanskou povinnost a... píši článek.
Spoustu z vás chytřejších si jistě všimlo , že je čevenec. Takže prázdniny.
Vím že 99% lidí vidí prázdniny jako chlast, chlast, cíga a úlety, ale jelikož já jsem vždy to 1% , moje prázdniny vypadaj asi jako postel, kámoši, válení se na dece. Teď očekávám hromadnou reakci jako ,, JAK MŮŽEŠ VŮBEC ŽÍT, holka?" Ale mě je 13 ( dobře, kecám, za pár dnů mi je 14 !) a život mám před sebou. Ožrat se můžu vždycky, žejo. A nechci si zničit moje pěkné velké plíce ( vydržím pod vodou minutu a půl! ale mezi tím se musím dvakrát nadechnout nad vodou).
Tak, teď po mě všichni házejte třeba rohlíky, aspoň se najím.
Úplně chápu vaše rozporuplné pocity.
Tento článek nedává smysl , ale sakra nechtějte po mě, abych přesně ve 23:54 napsala něco smyslupného!
A ještě k tomu o prázdninách.
Ale nebudu sobec, jak trávíte prázky vy? Dovolená, tábory, .. ?
Tumblr_llpo73qnpb1qkomd9o1_500_large

Doufám že jste všichni už viděli Harryho Pottera! Upřímně, ten malej kouzelník v divnejch brejličkách mi nikdy nebyl moc sympatický. Když mě čtyřka unudila k smrti, vzdala jsem to a myslela si, že mě to nikdy nebude bavit. Ale jelikož osud je nevyzpytatelný ( další cizí složité slovo , za chvíli bude můj bložínek obsáhlejší jak wikipedie! ) , tak mě ten Harry dokonce začal bavit. Ukápla jsem slzičku ( no dobře, možná dvě slzičky... nedívej se tak na mě! ... ok, bylo jich asi deset) nad Snapeem a zasmála se na Ronovým pupkem ( omlouvám se za spoilery)
Všimli jste si, že Harry má mít matčiny oči, ale Lily díťě má hnědé oči, Lily dospělačka má oči modré. Tak nic není dokonalé, žejo.

Tumblr_logza1noqe1qbz0rfo1_500_large
No ještě jsem chtěla říct, že designování není zas taková sranda, a že udělám tak 2 designy týdně, tak se prosím nezlobte, když některé budou později nebo tak. Nejsem robot (i když mi to hodně lidí říká).

+ design for bellafan

19. července 2011 v 9:26 | the lizz. ✯ |  layouts for you

design pro bellafan | větší náhled | animovaný

Zase jsem se piplala s animacema, no vy je neuvidíte, to bych to musela už nastavit :D A na to fakticky čas nemám. Snad se design líbí , no, snaha byla.

Jak už jsem řekla, nemám moc času. Dneska jdu na Pottera ( jo , už jsem ho sice viděla , ale.. .D)
Dokonalý film toto ♥
Tak já zas jdu dělat . . něco :D Ale fakt na grafiku nějak nemám čas :/ děsný

+ picticles ♥ selena gomez

17. července 2011 v 10:58 | the lizz. ✯ |  picticle


Picticles jsou obrázky do článků , které můžete jakkoliv použít. ( Menší zdroj by neuškodil)
Můžete si tyto obrázky dát do menu , k článku ...
Příště se budu snažit udělat nějaké se Ashley a Miley.

Pokud by někdo chtěl přímo z nějakých fotek a chtěl by určité barvy, OZVĚTE SE! Ráda vám vyhovím ;)

No a k dnešku ... vidím to na flákačku venku, možná udělám design ( aktualizovala jsem orderers v menu) nebo nějaké avatary , nevím . Uvidím jak se mi bude chtít ;)

+ design for tisdale-dream

15. července 2011 v 9:18 | the lizz. ✯ |  layouts for you


design pro tisdale-dream | náhled na blogu

Layout je animovaný, takže doporučuju kliknout na náhled . Dělala jsem ho DLOUHO. S animacema jsem celkem spokojená , zase něco .. jiného než dělám :D Menu není kompletní, dodělám ho až při nastavování Nency. Doudám, že jsi spokojená a design si ti líbí ;)

- - - -

+ OBJEDNEJ SI LAYOUT I TY!

+ design for annehathawayweb

13. července 2011 v 14:14 | the lizz. ✯ |  layouts for you


design pro annehathawayweb | nenastaven | větší náhled

Další design na přání; konečně. Dělala jsem ho asi jen 2 hodiny, což je úspěch teda. Upřímně spokojená nejsem, ale co už.
Snad se admince líbí )) Nevím jestli je teda letní, ale co už:D


Jinak právě se opaluju , mám se mooc fájn :) Je "trošku" teplo:D Na blog nějak nemám náladu, přece jen je hezky a tak:) Musím už napsat článek:/:D
Uvidíme, možná tu budu k večeru .

BF competetion .) ~ Choose

11. července 2011 v 16:37 | the lizz. ✯
Dlouho jsem se rozhodovala, koho vyberu. Vaše komentáře mě pobavily, ale zase některé mám radši a tak.
Nakonec jsem se rozhodla , že si vyberu dva blogy , a to:

LiLi ♥ z blogu eleniska.blog.cz ( = ta má nový design, takže si vezmu ještě někoho, komu to udělám dřív)
Nicole* z blogu love-chair.blog.cz

Oběma vám udělám design + cokoliv si budete přát, stačí mi dát vaše skypy :)

Strašně ráda bych si vybrala ještě jiné blogy , ale prostě vzala jsem blogy, u kterých vím, že s tím neseknou :) A znám je obě vážně dlouho .. takže :))

Jinák dneska jsem byla celý dne venku ( koupala jsem se s kámošem :'D) a teďka se zatáhlo takže asi něco grafickýho udělám a večer kouknu na Pařbu v Bankoku + možná udělám překvápko :) :D

Blog friend competetion .)

10. července 2011 v 11:12 | the lizz. ✯

♥ O CO JDE? ♥
Hodně lidí si objednává designy, popisky, obrázky do článků .. Jenom musí dlouho čekat, a ní vždcky je to tak, jak chtějí.
Ale v této minisoutěži jde o to, jen se zapsat a napsat něco o sobě, a pokud tě vyberu, splním každé tvé (grafické) přání! Design .. popisky .. obrázky do komentářů .. oddělovače.. vážně COKOLIV!

♥ PRAVIDLA ♥
Váš blog by měl být starší než 2 měsíce a měli byste přidat alespon 5 článků do měsíce.
Návštěvnost by měla být více než 50 lidí denně. (Nemusí)
Když vám udělám ten layout a všecko, prosila bych, abyste si ho nechali aspoň 14 dnů.
BERU JEN GRAFICKÉ A FANSITE BLOGY!

♥ PŘIHLÁŠKA ♥
Aby to nebylo tak jednoduchý, budu chtít něco víc než váš nick a web.

Napište .. cokoliv o blogu, sobě. Víte, že miluju humor. Za vtipný popis +1 bod :D
Třeba.. Nick, jak dlouho máte blog, kolikrát na něj chodíte, píšete komentáře, kolikrát měníte laye, proč jste si ho založili, jak dlouho na něm chcete ještě být, máte psa, vaše oblíbený blogy,..

Fantazii se meze nekladou, a podle sympatičnosti a prostě celkového dojmu si vás vyberu.