Červen 2011

Turecko 21.6 - 1.7

21. června 2011 v 8:12 | the lizz. ✯
TURECKOOOO!
Těším se moc, moc moc!
Jedu sem..
Voyage Sorgun: General View of the Hotel


Je to v Side.
BUDE TO ÚŽASNÝ!
Užívejte školy :)
ČÁO ♥

Prázdniny <3 ;D

20. června 2011 v 15:04 | the lizz. ✯
Tímto dnem mi začalo 72 dnů volna ! <3 Záviďte :PP :D
No, upřímně ( dejte mi pár facek) se moc na prázky netěším, ale myslím, že mě to přejde :D Ale ve škole je teď uplně prča!
No co, pozítří si budu válet šunky na lehátku...mmm. Už aby to bylo.
Netěším se na tu dvouhodinovou cestu letadlem, ne. Tři hodiny auto, pak dvě hodky na letišti, dvě a půl v letadle a ještě hodina v buse :x Ale pak!!!! :))))))))))
Zítra změním design na IAMAWAY layout, a napíšu info článek že tu nebudu.
A až přijedu, tendle blog se změní, a to ve velkým! :))))))) TĚŠTE SE!

Jdu balit & provokovat lidi na FB & ven. \
ČÉÉST .

Zahradní slavnost - 18.6.2011

19. června 2011 v 10:49 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Včerejšek byl dobrej, moc moc dobrej.
Ve škole jsme měli zahradní slavnost ( krycí název pro megachlastačku) . Nejprve vystupujem my, žáci celý školy ( slabší) a potom jako začala ,pařba´ :D
No tak jsem odtančili, začalo pršet tak jsem se schovali do altánu. Dali si cukrovou vatu a čekali, než přestane. Samozřejmě hráli úplný novinky - třeba Michala Davida nebo Vondráčkovou, takže jsme jen tak seděli a kecali. Kolem .. co já vím? 7? Se to začalo rozjíždět s Pichu Pichu ( písnička na přání.. od koho asi? ) a novějšíma songama.
Seznamila jsem se s dvěma fajn klukama - Martin a Michal. Je s nima prča a musím je poznat víííc!:D Beztak si mě nebudou pamatovat :D
Dobře bylo, zafařili sme a mam aspoň zas vzpomínky :-))
A v pondělí naposled do školy <33
Těším se!
a pak až za dva měsíce, luxusek :))))

( Mám celkem dost fotek z tý slavosti, ale jsem moc líná je upravovat)

Ano ano ozývám se jednou za sto let, ale nemám čas. Za chvíli do Turecka ♥ Teďka ta slavnost.. musím balit.. nemám čaaas! :D A nelekejte se laye je to dočasný. :)PRAHAAAA 9.-11.6.2011 '

16. června 2011 v 13:32 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKYNejluxusnější tři dny v mým životě? SLABÝ SLOVO.
NEJLUXUSNĚJŠÍ DNY! Chci to vrátit. Pohodlně se usaďte, je to nadýl.
ČTVRTEK .. Ve 4 jsem vstávala, abych byla o půl 5 na nádraží. Nebyla jsem ani ospalá nebo tak, prostě jsem se těšila. V kupéčku jsem byla .. fuu, s P., G., Límečkem, Farmářem a Š. :D Málem jsem je zabila když se koukali na hokej :)) Ale bylo to faaajn :) V Práglu jsme byli CIRKA v 10, a vykročili jsme do .. ehm, dne ve znamení bolesti noh. Prošli jsem Václavák ( Starbuuuuuuucks), Staroměstký námestí, Karlův most, Tančící dům, Technický muzeum a ještě určitě něco .. Bolely mě nohy jak prase! Pořád jen metrem ( ty jezdící schody mě štvou:D) a řeknu vám, jít po Praze je fakt o držku:D Ztratila bych se.
Když jsme došli v 7 do kempu, začali jsme vybalovat, chodit na jiný chatky a tak. K véči byl přesmaženej smažák s neposolenými brambory. Samozřejmě jsem to snědla celý , měla jsem hlad jak tři vlci i s Karkulkou. Po večeři jsem zasprintila k sprchám jak Usain Bolt, a jak raketa jsem zas sprintila zpět. (Ble fuj mor) Na všech chatkách bylo plno BigShocků,Monstrů a Frisc, ale já jsem měla fakt jen asi 3 loky! :DD ( A ne, byla jsem NAPROSTO v pohodě ;) )
No .. byli jsme na pokoji s P. a G. a tak:DD Pak řekli ,, Za chvíli příjdem" A celý cečer dělali bůhvíco, jen nepřišli. ( Ne že by mi to vadilo :))) :D ) Aspon jsem zas viděla Hele vole, kde mám káru. ( Sice jen kousek:/:D)
Vytuhla jsem o půl 1 . ( !!!!)


mám ji ! fotka před starbucks .. ted můžu umřít :´D


lepší už to nebude :( :D


my dva jsme ta nejlepší a nejzhulenější dvojka pod sluncem ♥ LEGENDÁRNÍ SOUSED!
miluju ty naše kecy, miluju když se urážíme, miluju HO ! :D ( jako kamaráda že :*:D)


( moc kvalita .. njn jpg:D)
MILUJU PRAHU!
V PÁTEK jsme šli na Pražskej hrad ( neměla jsem prupisku:( ) , do/na Flóru, Petřín ( romantika jak nic, nesnáším výšky) , na Piráty z Karibiku 4( to, že jsem při nich málem usla vám říkat nebudu.. )
A pak nám ujel bus, tak jsem dojeli do kempu až o půl 9. ( !) Celej večer jsme.. co sme sakra dělali? Ajo, hráli karty .. kecali .. a jeden magor po nás skákal. Jelikož se naši milí učitelé trošku napili ( když říkám trošku říkám jako MOC NA MOL) takže v půl 2 došli P a Límeček k nám. Do 4 jsem kecali ( ani nevím o čem:D Ale pak mi někdo musel polít víčka ocelí protože byly čím dál těžší..a těžší.. No ale takovýhle usínání bych si nechala líbit každej den! ( Chytřejším to docvakne :D)
Ve třídě máme pěkný kluky, viď? :D


Nejlepší kamarádka :* Řeknu jí cokoliv, pomůže a poradí .) Nevím co bych bez ní dělalaa ( štve mě, nikdy nemá čas :D ♥)


Další nejlepší kamarádka :) S ní se nikdy nenudím, vždycky rozesměje, šmudla :DD Naše čtení myšlenek je nepochopitelný :)


čekám na někoho, kdo si ode mě to srdce vezme, a nebude záležet na tom, jak těžký to bude

SOBOTA .. fňuk .. :( :D Jsme se sbalili a šli na neviditelnou výstavu ( fakt z toho nic moc nevim , moje smysly se věnovaly něčemu někomu jinýmu) .. Pak na vlak.. a DOMŮ ! Pět hodin ve vlaku. ( Z toho hoďku a půl jsem spala.. mmm :))
Ke konci už to bylo vážně fajn.


Naše třída.. Mám ji ráda. Mám ráda každýho v ní - někoho mín, někoho víc. Zbejvá nám rok .. krátkej rok. Jsem ráda že jsem vás poznala, zato, že se máme rádi a tak. I když se pomlouváme, jsme ta nejlepší třída vůbec :) ( kdo mě najde?:D)

Prostě.. já vím, že vám to nepřipadá nijak úžasný, ale smála jsem se 24 hodin v kuse, a prostě bylo to ÚŽASNÝ, a nikdo mi to nevymluví, ne. Nechápu, že už je to za mnoou?!
CHCI.TO.ZAŽÍT.CELÝ.ZNOVA! Uteklo to šííleně rychle.
A snědla jsem tunu žvejk.


Nejlepší výlet na světě. Díky Vám, Veru, Kass, P., G., a nevím kdo všechno tu ještě chodí. Chtěla bych znova! Ty noci hlavně :D <33
Takže to je můj výlet do Prahy.. Trošku slohovka - vím :D
( Je to dlouhé, ale who cares? Nejluxusnější dny - nejdelší článek. Kdo to přečet, je týpek. Ale stejně je to jen pro mě nebo tak:) A komentujte klidně jen fotky .. )


PARTY IN PRAGUE 9.6 - 11.6

9. června 2011 v 4:30 | the lizz. ✯
Právě stojím na nádraží a čekám na vlak do Prahy. Je to výlet se třídou a jedem na 3 dny.
NEBUDU TU.
Vracím se v sobotu večer, takže článek o Praze čekejte v neděli.
TĚŠÍM SE !


(Občas mě uvidíte na facebooku/skype > mám mobil.)

PRAZE ZDAR!


what happend?

7. června 2011 v 14:52 | the lizz. ✯
Asi si někteří z vás ptáte, co se děje, že. Na to je lehká odpověd - našli to tu lidi ze třídy. To, že o tomdle ví mamka, jsem přežila. Ale že to tu našla kámoška, P. , a ještě jeden kámoš.. To už je MOC :D Dobře lidi, vím že vás zajímá co o vás píšu, ale myslíte si, že je fér číst někomu deník? Ne. Todle je můj taky deník, jenom je na internetu. Je to tak těžký?!
Ale mí pravidelní čtenáři, nebojte se, budu psát dál. Jen né všecko..

POZÍTŘÍ JEDEM DO PRAHY!!!!!!!!!! HELL YEAH! Už aby to bylo, hned teď . Nemůžu spát, myslet, NIC. ( Ne že bych myslela předtím ale chápete) Ve čtvrtek 4:40 sraz na nádraží. ( 4:40. JO. NENÍ TO VTIP. To abych šla spát už teď.) Ale pak pětihodinová cesta do Práglu, nejlepšího města v ČR. Doufám že ve vlaku bude prča, a tak. ( Stejně.. já osobně si tak na 2 hodiny zdřímnu. Protože já spím nejméně 9 hodin.)
No. Jedem tam na tři dny; čtvrtek, pátek, sobota. Má prý pršet, ale .. já věřím že to někdo zařídí a bude slunko :) ( Ok, klidně at všude leje jen nad Prahou ať je hezky a tak 24 stupnů, dík.)
Koupila jsem tunu sladkost,í žvejk, rajčat a oblečení. ( V sobotu jsem nakupovala 5 hodin, a veřte mi - moje nohy AU)
Partyy haaaaard!
( Škoda že s námi jede takový .. ehm, učitel. Už ho vidím jak na Václaváku vystrčí fakáče a zařve ZAMNOOOOOU! Ale někdo k smíchu bejt musí, žee.)

Tamten týden bude horší než masakr motorovkou, veřte mi. Píšem asi miliard písemek, a to jsem na půl miliardy ještě zapoměla. Ale hlavně v květnu to bylo ,, dětičky relax" Tendle přístup mě fakt může na*rat. Když něco slíbím, tak to splním ne?
I když... ne počkejte, to by bylo blbé. ( Já sama to nedodržuju, takže.. )

Nemám o čem psát, když nemůžu napsat nic o rodičích ani o třídě. Smutný.
Jdu véén, a pak webkaa s Veru a skvěle strávený večer :)
( Věřte mi, je to super. Neptejte se na detaily.. Stejně vám je nepovím.)
A když řeknu ne, tak ne. ( pozn. autora stejně vždycky řeknu NE a pak MOŽNÁ a pak JO. Nemám žádnou vůli! A teď to všichni použijte proti mě , jistě, však mě to nevadí.)

tak čauky mňauky :* :D


NE

6. června 2011 v 20:01 | the lizz. ✯
.

GETTIN´READY FOR THE PARTYYYY

3. června 2011 v 16:58 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Pro začátek vám poradím pár jídel, na kterých momentálně ujíždím.
Cherry rajčata s mozzarelou. ( Moje večeře každý druhý den).
Pravý bílý řecký jogurt s čerstvými jahodami.
Zapečený lilek s balkánským sýrem a rajčetem. ( Nejlepší večeře.)
Vážně, todle jsou teď mý top 3 jídla :)) ( nic jinýho ani nejím, nemam vubec chuť na rohlíky a tak)
Mohla bych udělat rubriku ,, podpálíme kuchyň s lizz " :D

A teď žhavý novinky z mýho života!

Stále čekáte?
No fajn..
Ony žádný nejsou. O tom, že se P omluvil, že dostal zkrat budeme mlčeti ano? ( Second chances rocks this world)
Noo. Za týden ( TÝDEN) jedeme do Prahy ze třídou. Shit, nemám nic vubec koupený ale luxus ,)
Vidím to na velký shoppin den, nakoupím si zásoby, protože v tom kempu kde budeme to je HUMÁČ, takže skittles , m&mka, kinder buena to jistí. ( Přijedu kulatá.. hahah..ha. )
Příští týden bude krutohustopřísnej. Píšem snad ze všeho, učitelé nám vyhlásili třetí světovou a myslí si, že nás rozhážou když nám daj asi tunu nanicoidních testů. Asi težko, my to tak řešíme ! Taháčky vládnou naší třídě :D
Psali jsem dneska pátou " čtvrtletku " ( Pátou. Srsly, školní rok má 4 čtvrtletí a my psali pátou.. no comment radši, nebo noťas poletí do řeky. A to bych nechtěla, věřte mi, na to ho mám moc ráda. )
Většinou mám ájinu bez chyby .. ale dneska?!!!!! ( Za to nemůžu že mý druhý jméno je English. I když Veronika English Něco zní divně. [ Nejmenuju se něco, jenom sem nedávám mý příjmení, protože si mě vygoogluje ještě někdo další z reálu a to už rovnou můžu nosit na čele nápis sparkling-star] Ale zpět k tématu. Prostě jak pořád sjíždím tumblr a tůzný stránky tak se ájinu naučím, chápeš. )

Co říct dál? Všechno jsem už napsala. Věřte mi, děje se toho hodně.. ale jsem líná to psát ( Tak ne no, prokoukli jste mě. Nepíšu to sem, protože vás to nezajímá a stejně byste to nepochopili.) Takže jsi to radši napíšu do wordu, uložím a pak si za rok vemu popcorn a budu si to číst místo povinné četby. ( To mi připomíná - odevzdala jsem ji už. Uff, bylo těžký za dva dny přečíst nějakou blbost od Štorcha, která mě zajímala asi jako Paris Hilton mozek. Nedává to smysl? A co dává smysl, omg. )

Na zítřek/neděli jsem přichystala překvápko. Těšte se. A těšte se na prázdnny - zase to tu ožije. ( Grafika, pravidelný články a tak. Neříkám, že tu budu každým dnem, to ani náhodou.. Ale přece jen prázky trvají cca 60 dnů, takže si to rovnicí spočítejte.)
Rovnice jsou HUMÁČ.
Nejjednoduší rovnicí je asi konec + škola = FUCKING AWESOME TIME
Kdo nechápe, přijdte na doučování.
( V případě potřeby použijte google , niggas )