Duben 2011

new layout ft. glee

30. dubna 2011 v 11:46 | the lizz. ✯
Konečně jsem se dokopala k layi !
Zvolila jsem jednoduchost ( jak jinak).
Kdo říká, že zelená+oranžová+modrá nejdou k sobě.. tak se mýlí! Jdou k sobě. Mě se ta kombinace líbí.

Názory? :D
Jdu ven, čabas:)

baby, glee mania

25. dubna 2011 v 14:44 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY

Jsem gleemaniak. Jo, projela jsem všech asi 40 dílů za 10 dnů. A co? Líbí se mi Puck a Santana a Blaine... no, a někdy mi je líto Rachel. A Finn neutrál. ( Jo, vždycky se mi líbí hajzlíci & bitches a gayové.) A nehorázně mě štve Quinn a Emma >:x
Je to strašný! Vždycky když začnu koukat na nějaký seriál ( TVD, HIMYM, Hellcats, PLL, GG, Glee , BBT ) Chytne mě šílaná mánie.. it sucks.
( Sledování v ájině a s titulkama jen občas se vyplácí - zlepšíte se v angličtině. 1OO% working. )
[ Vám tu pořád dávám návody jak být awesome! Tell me Barney II. ]

No nic. Asi začnu koukat na nějaký jiný seriál, nebo tak něco. Skins nebo Misfits? Hmm. Hlavně něco co má hodně řad.
Už se fakt nudím.
Zkoušela jsem dělat design. Believe me, i really did. Ale.. bez nápadu, chuti.. to nejde.
Snad někdy.

Užili ste si Velikonoce? Nesnáším je, nejprv mě ztřískal tatin, potom spolužaččin dvoumetrový kingkong ( bratr) a pak .. no, P. a kámoš. Smrdím jak parfumérie. Není to vtipné.

Zítra škola? R u kidding me?
Néééééééééééééééééééé.
Prostě! nevím co jsme brali!
Neumím už rovnice! kyseliny! Ohmův zákon!
To mi připomíná, jak je to? .. R = U/I ?

Fuuuuuuuuuuuuuuuuu. CHCÍPNU VE ŠKOLE. Ani nevíte , jak se těším do Turecka! SHIT, ten hotel je jak z pohádky , fotky budou awesome, ještě najít nějaký pěkný plavky .. a partyyyy time!
Škoda, že až v červnu.
Back to reality.

so happy i could die

22. dubna 2011 v 16:11 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Týkráso.
Jsem totálně KO.
Bruslila jsem asi dvě hodiny, v tom TEPLE. To je šílený, u nás je 25 stupňů. Jsem totálně spálená ( ale aspon mám některý místa hnědý. Juch!) a bolí mě nohy. Ale co. Od pondělí jsem zhubla dva kg. Návod? (jezte méně, pijte minerálku,choďte, u PC jen v noci [ ok vím že se to nemá, ale já nemám přes den čas] ; dvě hodiny denně brusle ; 3 km procházka ; 50 sedů lehů) . A za chvíli máte prdelku k nakousnutí a bříško k zulíbání.

Včera jsme se koupali v řece. Teda.. já byla jen po kolena, kámoš po hlavu. Bylo to studený jak HOVADO, říkám vám, hotová leka. ( chápete. LEdová řeKA ).. Taky sme bruslili a hlídali bráchu kámošky.
Dneska jsem fotila [ 6 celkem ok fotek. 6!!!!! ] , bruslila, opalovala se, byla venku s kámošem ... Hell yea! za chvíli jdu zase ven, večer TVD & glee ( konečně 2 série .. Předevčírem jsem dala asi 8 dílů za noc. ) .

Tak , to jsou mé prázdniny. Zítra směr Zlín ( = foťák) , neděle grilšmak ( grilovačka) + kámoš, pondělí nevím, ale doma nebudu. Trošku nabitý, who cares. Chtěla jsem se učit, udělat si nadpisy, přečíst knížku, být na blogu.
Sama sobě se směju, jak jsem byla naivní.

Těšíte se na velikonoce?
Ok i'm going to die now
xoxo
L.

Konečně jaro.

21. dubna 2011 v 9:08 | the lizz. ✯ |  FOTOGRAFIE

Bělásek zelný ( Pieris brassicae )

Tak.. pár starších fotek. Venku je nádherně, takže fotím a fotím.
Vážně MILUJU jaro! Motýli, berušky, květiny.. (:
Dneska zase vyrážím fotit, potom na brusle s kámošem, a budu tu až večer zase :/

why her, why not me ?

19. dubna 2011 v 18:58 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
No. Původně jsem napsala fajn článek, ale po konečném zhodnocení mi připadal trapný a radši jsem zapla Sims.
Sims mě naštvalo, jelikož jsem postavila velice sexy barák, měla jsem sexy simku, a ona mi uhoří. Why not.

Takže... Jdu stvořit další bestseller ( to jest článek.) [[ Maybe to zní namyšlené ale je to DŽOUK ]]
Někdy je mi líto nových návštěvníků co jen po očku nakhlédnou do mých článků. Eh, musíte si myslet že jsem cvok. Omyl, nejsem. ( Dobře. Přiznávám. Jsem. Byla jsem. Budu. ) Ale jááá psát články typu dělala jsem to a to, naučila jsem se to a to a vyčistila jsem zuby , neumím.

Ale dneska se stala interesting věc, to zase jo. Dva ,kamarádI' se poprali. Bitka století, kámo. Jeden to odnes s roztrhnutým trikem, a málem jsem si uprcla smíchy:'D Fakt přísahám, brečela jsem smíchy. Vypadalo to tak SMĚŠNĚ:D
Aspoň dostal do frňáků, čulibrk.

Noo jinak nic. P byl dneska velíce milej, hodnej , úžasnej a umřela jsem blahem. Dokonce se mi omluvil za to buzerování a tak. A už jsem řekla že má ty nejhezčí oči?

Status dne je:

ZÍTRA NEJDU DO ŠKOLY, NIGGAS! ( Seru na to. Stejnak máme Den Země. Juch!)
Nehorázně mě štve ČS ( Černá Sílá alias kámoška)
Jsem na mraku blaha díky P
Myslím, že mám dalšího čtenáře s reálu ( Kuba, říkám ti NEČTI TY ČLÁNKY) Damn! Tu každýho pomluvám. Vono by to nebylo hezký, kdyby todle.. zjistila třída. Vůbec by to nebylo hezký.
Dva roky tu píšu o mých spolužácích. A je zajímavý , moc, se dívat jak se mi mění kamarádi, názory a taak.

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/180569_198257936855259_100000131612836_880217_7302107_n.jpg

just meee dude

dětská naivita

16. dubna 2011 v 15:07 | the lizz. ✯ |  FOTOGRAFIEChtěla bych být zase tak malá a řešit jen panenky. Nevnímat okolní svět. Žít ve svém světě fantazie...

Starší fotky ze ZOO, nejsou moc dobré, mají své vady, ale cci je tady mít. Děti jsou přece jenom něco jiného než příroda.

jdi doprdele a nech mě žít

15. dubna 2011 v 15:33 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Doprdele.
Už mě to nebaví.
Nebaví mě to.

Včerejší článek byl ještě slabý odvar. Dneska P. mě celou dobu buzeroval , a myslí si .. a všem říká že chci J. Dobrý, možná to tak vypadá, ale .. není to tak. A jak mám P doprdele vymluvit, že J mě nezajímá a chcu stejnak JEHO ? Nechápete asi.
Já nevíím proč to dělá. Proč do mě pořád rýpe. Proč, proč chce abych řekla že se mi líbí J, když stejnak ne. To mu mám jako an férovku říct ,, sorry kámo, ale vlastně se mi líbíš ty?" . Mám sto chutí mu to říct. jenže vím že odmítnutí by bylo hnusný a hnusný a hnusný .

Jinak .. nemám co říct. Potřebuju se někomu vyříkat, ale vím že každý mě odpálkuje. Skvělý. Jedna kámoška bude mít nasraný ksicht a bude chtít řešit sebe, a tu druhou to nezajímá. A to je dámy a pánové můj život. Každý se tváří jaký je kamarád, ale stejně nikoho moc nezajímám.
A neříkejte mi, že jsem pesimista a mám pořád problémy a na vše si stěžuju. Poslední depku jsem měla před vánocema... ( aha, a kvůli stejnýmu klukovi) . Jé, to je tak milý že se mi líbí rok a třičtvrtě a pořád a pořád do mě rýpe a všecko! Juhů.

nesnáším nesnáším nesnáším TO !

14. dubna 2011 v 15:04 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
nebudete tomu rozumět, vím že ne.
potřebuju se vypsat.

Dneska jsem byli v Osvětimi. ( Fuj, hnus, nechápu ty .. hnusný němce). Po cestě zpátky jsme seděli já a kámoška, za náma ON P. a kámoš J., hm. Sme se o něčem bavili, nevím už. A potom to přišlo. Ten kámoš J. řekl že sme spolu něco měli ( něco velkého, doplňte sami) .. a ten vůl P tomu uvěřil! Jasný. Teďka si o mě myslí že jsem největší děvka a tak. Předtím chtěl jít ke mě domů a tak. No klasika. A ještě mu J. řekl něco .. nevím, a P si teď myslí že ho strááášněě milujůůů. Hell yeah! To je OPRAVDu (ironie) chtěla! Doprdele. Že já blbá vždycky na výletech něco podělám. Achjo.
Ale P. má ty oči fakt..fakt.. nevím, nemohla jsem se od nich odtrhnout. Vůbec. Asi si o mě myslel že jsem blbec, když na něj pořád čumím..

Zítra nejdu do školy........( jdu) .. Chcípnu! Zase to rozhlásí všude, achjó.
No z jiného soudku, je mi zima, chtěla jsem vam napsat skvělý článek ( mám ho napsaný ve wordu a všechno) ale smůla. Kdyby se nestal dnešek.. Who cares. P si o mě myslí že jsem kráva, ale jinak úúúžasný!

Ne neříkejte že řeším jemom kluky, prosím.


DIAMOND DESIGNS

10. dubna 2011 v 12:24 | the lizz. ✯

Nový blog ! ( tady zůstávám)
DIAMOND DESIGNS, nový grafický blog s caitlin.
Můžete si tam obejdnat layouty, najdete tam mou grafiku, vše.
Stačí kliknout na obrázek!

shit happens

7. dubna 2011 v 14:14 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Smiřte se s tím drazí Ostraváci, zítra vyhrajeme a bude to 3:0.
Smiřte se s tím drazí Třinečáci, v sobotu Vítkovice vyhrajou a bude to 3:1.
Smiř se s tím Lizz, ZASE vytáhneš 200 KáČé za lístek na finále které
Smiřte se s tím Vítkovice, vyhraje Třinec jelikož
Smiřte se s tím, jsme lepší a
Smiřte se s tím, že na Růžičku prostě váš Málek nestačí.

No,to jest vše k hokejovému tématu, drazí a drahé.
Hmmmmm celý den sem si psala co napíšu do článku.. a zase nevím co mám psát! Ale sakra už, já nechci mít sklérozu ve 14 ! ( Dobře, je mi 13 ale za chvíli mi bude 14.)
Jooo už vím! Chemie. Dneska to byl jeden velký džouk. Což je špatné, jelikož znamená .. že se něco děje. Konec světa? Maybe.
Kámošův sešit vypadal asi jako MADE IN ROZSYP SE ( fejsbuk skupina) , tak chemii psal do čtenářskýho deníku.. Přišla na to učitelka.. no, kupodivu to vzala s humorem.
Potom popisovala Sírovodík ( ,, .. Odporně páchnu" .. někdo řekl ,, konečně sis to přiznala" a to byl konec prostě .. )
Nezapomeňte dodat že jsem třída pubertálních drzých fracků, jo.
V přírazu taky celkem " prča" , tak jsem si napsala trest, who cares. Paní učitelky, smířte se kurňa s tím, že NEJSEM jako ty šprtky v naší třídě, NEBUDU sedět jak nějaká tichá socka, a že prostě musím MLUVIT. Ale zajímavé, že vždycky , a ty šprtky v řadě u dveří nikdy nic co?!

jdu si dát čaj, napsat si taháček a nohy horepohoda klídek a nohy hore, kámo

6. dubna 2011 v 15:37 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Zdravím všechny živé
No, za chvíli poletím zas na angličtinu , takže aspoň napíšu velice smysluplný článek zase.
Dnešek byl... boring. Prostě, první hodina matika ( zítra píšem čtvrtletku a tak trošku to nechápu,no stress kámo) , potom čeják .. Náš učitel je .. no, dobrej týpek zase. Dostávali sme známky ze čtvrtletek .. a dostala jsem za dva. Málem to se mnou seklo, jelikož.. já a dvojka z čejáku? ( To je jak kdybych řekla, že Obama je běloch ) . No, tak smířená z krutým osudem co na mě pan třídní nastražil opravuju chyby ( dvě btw. a odkdy je francouz z velkým EF?!!!!! TO JE JAKO Franncouz? A Čech? .. NE, velký/malá písmena mi nejdou. ) Potom si počítám body ( třikrát. a to, že mi jednou místo 52 vyšlo 45 .. no!!!!! tak se mi pletou 7+6 a 5+8 .) ... a zase mi vychází 52. Tak jdu za učitelem, který se přiznává jako že čuměl na hokej ( btw OCELÁŘÍ! Vítkovice...Vítkovice.. největší šu*ini v republice! :DDDDDD ♥♥ nic proti vam ostravacy, ale chapete , no ni?) a špatně to spočítal, takže mám jako za 1 . Spokojená zas.

Jinak zbytek dne nůďo. Tělák nůda, mmm v dějáku nám došla parnterská škola ze Slovenska a v ájině zas velýce interesovné kecíky paní učitelky . ( Who cares, stejně všichni spí. chudák se pak rozčiluje že ji všichni ignorez-vousujeme) .


nebudu zde oxidovat vzduch ( ojéje, chemije. S02 a Co2 a CO a CaO a NO.. ne dobrý už fakt jdu)
tak děti žijte v míru!

biggest world... katastrofa

5. dubna 2011 v 17:06 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Tak.
Stalo se něco.. něco nevídaného. KATASTROFA.
Představte si to .. prostě .. Píšete si svůj bložínek , vypisujete své myšlenky a pubertální výjevy, a jednoho krásného dne vám milovaná maminečenečenka objeví váš blog. Takže. Pro ty pomalejší, mamka mi objevila blog. Když mi to oznámila, málem to semnou seklo a zaskočil mi rohlík.
No.
Tak, vážění čtenáři (a mami), jsem v pytli. Teďka si tu nemůžu ztěžovat na rod.. hm, na to, že není světový mír a tak.

Ale z jiného soudku, nebudu vám tady roznášet negativní vlny ... Takže, škola je hnus co? Já nevím, asi na učitele leze a jaro a just nám musí dát sto čtvrtletek. Dost mě baví, že píšem z hudebky, ach.

Bože můůůj, jsem magnet na trapasy. Piju si pití, naši inteližentní spolužáci mi dělaj naschvály a samozřejmě mi tu petku zmáčknou, já minerálku vyprsknu na zem, a všechno vidí učitel. Před týdnem plácnu jednoho kluka po zádech a zase to vidí učitel. Co si o mě pomyslí?!!! 6 let jsem si budovala reputaci, takže prakticky dostávám známky za nic ( paní angličtinářko, já vím že už máte být v důchodu, ale .. i já vím, že sem tam napíšu člen tam kde nemá být a naopak, ale vy to prostě ignorujete. )

Zase jsem se rozepsala , a to jsem jen chtěla napsat tu velíce interesovnou novinu ( to jest katastrofa prvního stupně, fukušimo pápá , je tady novááá woooorld katastrofa!)

tak ahoj mí imaginární čtenáři ( a mami)
ten projekt budu dělat jen když bdue čas a nebuu míít co psát okej hokej.
ajo, hokej!

OCELÁÁŘI............TŘINÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉC!!!!!!!!!


day 1st - Divné věci co dělám, když jsem sama

4. dubna 2011 v 14:30 | the lizz. ✯ |  30 days maraton

1)

Divné věci co dělám , když jsem sama.

Hraju si s mobilem, čtu si staré smsky. Nesnáším připomínání minulosti. Je to.. nevím. Nejhorší jsou ty smsky, kde jsem byla tak naivní, a věřila, že mezi námi něco je.
Taky si představuju , co kdyby ' .. Miluju moji fantazii. Jenom škoda že se to nikdy, nikdy nesplní.
Taky si zpívám pínsnničky, vymýšlím nějaké texty, nebo si hraju s nehty. Nevím jestli je to divné, ale .. No, tak to dělám. :D

__

Todle je muj projekt na třicet dnů, aby tu nebylo vzduchoprázdno. :) Vidíte to nahoře, to jsou prostě témata no.
Jinak škola opruz, píšem 100 milionů písemek...chcípám. Moc se mi chce užt tak 20 A4 .. ♥

ZOO

3. dubna 2011 v 9:34 | the lizz. ✯
Výlet do ZOO.
Nebudu tu, ale zítra čekejte novou rubriku 30 days maraton .. Je to něco nového, co jsem nikde neviděla ( až na pár vyjimek) .

No, my jdem do Ostravy.. takže čabas ! ♥Co oko nevidí ..

2. dubna 2011 v 10:44 | the lizz. ✯ |  FOTOGRAFIE
Rozhodla jsem se nestěžovat si na školství , kde nás mučej tunama čtvrtletek, a radši přidat starší fotky.
Jak víte, mám nový objektiv. Prakticky nemusím ani fotit, jelikož objektiv to zvládne sám ..
Už jen čekám na léto ( rosa+pavučiny .. hmyz+rosa.. ajjjaj)
Oblíbená. !
Mám nový fotky z minulého týdne ( kdy mi umřel počítač) .. rosa, sněženky, krokusy, včely , znáte to.
Čekám až se mi překopírují do PC a jdu upravovat ( vidíte? mám konečně PS)

zítra jedu do ZOO, vyvenčit 250tku, juhů! ..