Únor 2011

new layout, dudes

26. února 2011 v 11:37 | the lizz. ✯ |  some news about me :D

nový layout !

Ano. Obětovala jsem dvě hodiny mého volného času, který jsem mohla strávit hraním sims , ALE já jsem hledala akce a fotky na design. Potom jsem slyšela Sexuality od Rihanny ( nic proti ní, ale .. děs) a dostala jsem náhly zápal inspirace, a bylo to. Jako blesk z čistýho nebe ( ne fakt, už bych měla přestat číst starý knihy a tak)!
A simsalabim, je tu modrohnědej lay.
Doufám že se líbí.

A dneska.. dneska budu dělat to co vždycky. Venku je nehorázná zima, jen vylezlu, otevřu pusu a všechny možné mikro baterie maj v mý puse klužiště.
A to není vtipný.

nechte mě být mnou , né tou kteroou chcete abych byla

25. února 2011 v 17:50 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Čau.

Mám se .. jak se vlastně mám? Všecko mě štve. Ne, oprava, ště me moje osobnost. Já.
Nevím co se semnou děje. Mohla jsem se mít fajn, ale né, já jsem si to zase musela podělat, že.
Že nevíte o co jde? Kluci, milí zbloudilí čtenáři. Jak to jen říct, aby to nevypadalo že řeším jen puberťácké problémy, za které bych se měla stydět? Aha, nijak. Takže .. ušetřím vás toho utrpení, a jen vám řeknu, že jsem divná. Chci kluka, když to vyjde tak už ho nechci. Užasný, ale co.

Už březen, týjo. Celkem to utíká, a já jsem za unor napsala 6 článků. Můj rekord. Měla bych se stydět. Ale co tady mám psát? Řekněte. Klidně vám tady budu psát kecy z mýho života každý den, ale kdo by to četl? Hm.
Škola má i světlý články. Například, dneska jsme psali do sešitu pusou / po slepu / nohama. ( Né jako zápisy, ale prostě jen tak .. když nebylo co dělat v hodině. Na pančelku asi spadla cihla a rozsvítilo se jí.)
Jo mami, jasně, vylívej si na mě zlost, jistě, jo, já jsem ta nejhorší, já ti vždycky dělám doma nepořádek, jistě, já jsem jen líné děcko, jistě, já se chovám jak drzý spratek, jistě, mami, jasně, JÁ jsem ta nejhorší.
Ono to potěší, když potřebujete mámě něco říct, ale jediná slova z její pusy jsou jen urážky a řev.
Taky to tak milujete?

JDĚTE DO PRDELE! Měla jsem náaldu na blog, vlezla jsem na jeden blog, a přešlo mě to! Stejný styl psaní, stejný menu, podobný lay prostě uplně JÁ! OD TEBE bych to nečekala. A neříkej .. že to není pravda. ;)

we are all superstars ♥

18. února 2011 v 16:51 | the lizz. ✯
čááááááááu !
tak sem si vzpomněla že mám blog.
chtěla bych vám napsat toolik novinek .. škoda že žádný nejsou :D
škola, nuda, film, on, focení, kreslení, nuda, čtení , hudba, spát ... tak nějak probíhaj mý dny. tak co mám dělat, když za oknem je hnusně, šero, déšt, fuj.
bože, chci léto.
ta představa slunka, plavek, prázdnin ... jéé.

na facebooku si mě přidal nějaký ital co mluví jakž takž česky . nejdřív mi psal normálně. potom to začlo být.. divný. psal mi jak jsem sympatická, hezká a tak. taky se chtěl potkat až přijede do česka  ( má tu byt nebo co) . když jsem mu řekla ne, tak mi prostě psal že mě chce vidět, že jsme kamarádi, že by sem u něj mohla i přespat a tak. samozřejmně jsem si ho blokla a čáu.
takže .. na facebooku jsou samí úchylové, fuj


co plánujete na víkend?
potřebuju inpiraci.

a TADLE HOLKA MÁ TALENT!
born this way od gagy se mi nelíbí, ale od NÍ to poslouchám POŘÁD♥

i'm the happiest girl in the world :) ♥

10. února 2011 v 18:22 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY

Ahooj :]
Dobře, blog mě nebere. Nevadí :D
Mám na práci lepší věci. :D
Fotím, koukam na filmy, hraju sims 3 ( ano mám sexy upírku Amy která je pětihvězdová celebrita, bdue mít dítě a flirtuje s každým ano ano:D♥ ) a nebo si píšu s nííím :)♥
Už je to dobrý , moc moc dobrý :D ♥

Nechci do školy. Máme toho strašně mooc  .. a prostě nic se mi nechce .. fyzikální olimpiáda se mi dělat nehce, domácáky taky ne ( jaký vlastně máme... ?:D, a měla bych kouknout na zemák .. ale já místo toho radši dělám 158445x jiných věcí .. :D

A venku je nádherně ♥ Mám fotky, asi 1515x fotek :D Na svátek jsem dostala tašku na foťák, takže teďka už mužu konečně chodit fotit dál :) za vízo si objednám buď close-up kroužky z ebaye nebo stativ.. nevim :/ :D


čau, užiiijte si zítřek :)


new layout + info

7. února 2011 v 9:25 | the lizz. ✯ |  some news about me :D

Tak. Novej laay s Kristen.
Nevím, nelíbí se mi záhlaví ale jina k jo.
Chtěla jsem udělat webovej ale .. ale ..  Nějak mi to přišlo zbytečný:D
Stejně zase po tomto týdnu tu budu minimálně.

No.. teď to info. Mám prázky [ ti lepší] takže se celkem nudím . Ale nějak blog nemůžu přijít na chuť :D Je to tu .. jiný :D Nevím. No nic jdu koukat na Cherrybomb nebo si psát s kámošem♥:D

čéste

we usually don't know what we have until we lose it

5. února 2011 v 8:09 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Potřebuju se vypsat.

Jsem nehorázná kráva. Byla jsem celkem štastná, a já si to podělala. Psala jsem vám o tom klukovi ... no. Vždycky byl muj nejlepší kamarád, bylo to skvělý .. ale něco tomu chybělo. Nevím, zamilovanost je asi něco jiného. Takže .. jsem mu prostě řekla že je po všem. No .. potom sme si asi hodinu psali, a to co mi psal .. mě totálně doráželo. Jak mohl být tak milý, a všecko? No každopádně jsem ztratila nejlepšího kamaráda, kvůli kterýmu jsem se těšila do školy, se kterým jsem měla úplně stejný smysl pro humor a všechno.
Třeba jednou... jednou budem kamarádi? A i kdyby, stejně už to nebude stejný.
Tak, mám az sebou první kopačky který jsem dala někomu já.
Pěkný humus, vám povím..
A titulek, true story.

Z jinýho soudku .. pořád teď pařím sims, nemám náladu na blog. Po víkendu ji mít budu, prázky že .. Tak si užívejte můj depresivní článek, už to žádný dlouho nebyl.
( Blog je přece můůj deník, že, a já to musím někam napsat)


don't let idiots ruin your daaay ♫ ☼

1. února 2011 v 16:35 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY

Já mám vlastně blog, aháá . No, tak zase vám sem píšu moje kecy. Zeptám se velice originálně .. Jaké bylo vysvědčení? Já si nemůžu ztěžovat, mám jsem samé jedničky ( ale ono v osmý třídě to žádný zázrak není... zatím. ) Doufám že samý budou i na konci roku [ ale jak vidím chemii .. zvedá se mi kufr. Naše paní učitelka je fakt milá. Nevysvětlí a myslí si že jsme Ajnštajni, aha. ]
Joa, dostali ste za vízo něco? Já tu obrovskou milku, mnam. Zas budu mít tunu .. nevadí.

Ti lepší ( čti: já) maj příští týden prázdniny, takže JO, MY máme volno 10 dnů !<3 ( od pátku tohoto do neděle tamtý. Jo. ) Takže budu se snažit být na blogu .. Ale nci neslibuju. Jdem do čajky, pak jdu vy venčit canonku s kámoškama a ještě na pizzu, jachachá.

A za dva týdny je Valentýn.[ Slavíte ho? ]  Skvělý no, fakt nevím co koupit mýmu .. klukovi? Sakra, to zní divně. Zůstaneme jen u ,, co mu koupit?" . Asi mu koupím spodky z Ocelářema ( :D hokej je jeho láska, chápete) ..


Jdu se (ne)doprovolně umučit k hokeji ( blé fuj nesnáším hokej, ale co se dá dělat:/:D) .. takže čáu . Zase se ozvu.. někdy... příště.