Leden 2011

Vypadá to jako chcanky .. Chutná to jako chcanky .. K**** TO JSOU CHCANKY!

28. ledna 2011 v 19:12 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Ahooj .
Zase pátek? To si děláte srandu?  Před chvílí jsem říkala " zase pátek" a teď říkám .. " zase pátek" . To je strašný . Vždycky jsem měla pocit, že týden má 7 dní a né 2, ale co. Santa Claus neexistuje, tak už se nedívím ničemu.
Tendle víkend byl .. nudný. Pečlivý čtenář by ted' vytřeštil oči a řekl něco jako ,, COŽE?" Ne počkat, to bych udělala jen . Ale zpět k tomu - byl nudný. A proč? Jelikož jsem s nikým nehrála piškvorky. A nikoho jsem nepodkopla. A proč? Jelikož Perník chyběl. ( Miluju tu přezdívku:D a taky miluju, že on nesnáší když mu tak říkám ) . Doufám že se v pondělí dokutálí do školy.

Ale abych nebyla tak hnusně pesimsitická, tento týden měl i světlé stránky. Ve čtvrtek (?) jsem brečela smíchy. Dneska taky. Tak schválně .. Strčíte si pěst do pusy? HMM ? Ti lepší jo ( čti: já jo). A proto jsem brečela smíchy, když jsem viděla pokusy ostatních:D .. Asi mám velkou pusu.
A taky jsem se smála, když nám přinesli do třídy Pepu ( sexy kostlivce za 1O OOO.) a kámoš mu nasadil kulicha / červenožlutozelenýho . proužkovanýho / . Vypadal  jak Bob Marley.
A taky jsem se smála dneska v občance. Tyran Samec ( učitel, jo) zabavil kámošovi mp4, a chtěl jakože zamachrovat, tak si dal sluchátka do uší a jakože týpek ne. A další kámoš ,, Měl byste si je zapojit, pane učiteli"  A kámoš na to jen ,, Ty jsi teda killer , kámo" Tyran Samec je hluchý, takže to neslyšel . Ale slyšel zkřeky které připomínaly zvuky z horroru. Ahá, to je můj smích, nojó.

Když jsem tu vylila svě srdce, můžu jít zase koukat na hokej ( nesnáším hokej. ale co byste pro kluka neudělali?! ) , 7:1 !!!!!!!!!!! KDO JE LEPŠÍ ZLÍNÁCI? HOHOHOHOHO! ( ještě ani neskončila 3 třetina! )
pak na Vampire Diaries a zakončím to Pretty Little Liars a FURTV. Nejlepší humor:D Viz titulek.ÓÓÓÓÓM, loučí se vaše .. Lizz.
A užijte si článku, zase se dlouho neozvu.
( Sem se zas rozepsala. Vidíte, můžete si to napsat do čtenářskýho deníku)

I'd rather be hated for who i am than be loved for who I am not.

23. ledna 2011 v 15:46 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY

Čuus :)
Tak , jak se máte? Já .. SKVĚLE ♥  Teďka prožívám nejlepší přestávky v mým životě.  Bavím se hodně s Perníkem ( :DDD jo tak mu říkám, ale řekl si o to sám). Nejvíc se s ním směju:D Má uplně ten sám smysl pro humor a všecko. Nechápu jak jsem mohla bejt tak slepá ! :D:D
Jenom mě štvou někteří lidi, co prostě nechápou že jsme jen kámoši, néé oni do nás rýpou. Ale co, je to můj nejlepšejší klučíčí kamrád<33:D


Doma to je divný. Taťak je konečně doma, i když jen  leží a pracuje. Ale mamka .. vím že je to na ni moc, ale nemusí si to na mně vylejvat:/ něco řeknu a už je to špatný. Chci do školy ..
No moc se nedivte.  čtvrtletky za mnou, známky uzavřený, sranda a co víc si přát? Aspon se nenudím jak doma .. faaakt:D Blog mě nebaví ( Koho by to bavilo jen se předánět kdo má více komentů a blabla)  tak se nedivte.

Jo nový design. Umm ... nelíbí se mi ale coo D:D:D:D

Jdu se nudit a .. koukat na nějakej film :] tě péro, banáni
(( Proč existujíí víkendy.. omg. :D:D:D::D zbytečnost)

The best way to end a status conversation on facebook is to like their last comment.

20. ledna 2011 v 15:45 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Víte co? ŽIJU. Ale že by nějak skvěle, to zas ne. Dobrý, ve škole celkem v cajku [ nejvic vtipné přestávky / některé hodiny atd. s jedním spolužákem<3 ] , známky .. tak jakó, dobrý no, vizo zatím klid, jen mně naštvala chemiee:/ zbytečná dvojka z písemky. Tak jsem nevěděla nukleonové číslo, nó.

Ale jakože doma to je .. divný.  Poslední dny bývám sama doma, mamka nevidím protože je v nemocnici s tátou. Nechci abyste mě litovali, ale víte jak mě to mrzí? Mám tatina strašně ráda, a vidět ho jak .. jak ho všecko bolí a je smutný a tak.. mě ničí. A mamku taky, neví kde dříve skočit.  Achjoo .

No ale jsem optimista a doufám že všecko dobře dopadne. Joa nesnáším na sobě jednu věc. Něco chci ( řekněme kluka) a tak, jsem smutná a tak všecko .. no, když to jakože vyjde a vím že mě má taky rád, tak prostě ve mně to udělá velký bjounggggg a všechno to zmizí. Jsem pako, nojono.

Jdu dělat něco strášně nudnýho a nepoučnýho, protože se mi o škole už zdá. ( Je to smutný, ale je to tak. Každý ráno se probouzím s křikem .. protože hlavní role maj v mých snech učitelé kteří nensáším.. a většinou jsou polonazí. Uch ech BLE. )

6 811 557 751 people in the world, but only you are perfect ♥

16. ledna 2011 v 9:40 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Tak jóo , žiju.
Jsem uuplně v pytli, protože se těšim do školy ( né na učení, samozřejmě. toto bude děěsný týden! těším se na jednoho určitýho člověka<3 ojojoj :D) [ tedka očekávám velice inteligentní komentáře že  škola je hnusná. Jo je, nensáším učení a písemky. Ale ty přestávky + některý lidi mi to vynahradí:)]
Doma se celý víkend nudim:) Buď čtu, poslouchám hudbu, nudim se na PC, fotim nebo ... dělám domácáky  :! . Venku je hnusně, blefuj .

Jo, mám nový lay. Nemusíte mi říkat že je jednoduchý, to já vím ne ! Sami vidíte moji aktivitu / nulovou / , tak proč mít nějaký složitý lay? Pche. Až budou prázky ... to tu stejně mco nebudu ale!
Pokud vše vyjde podle plánů, uděláme si s kámoškama skvělý večer<3 :D
 ( Ano, celé prázky jsem sama doma, rodiče jedou na týden na wellnes pobyt, maj výročí nó )


A NECHÁPU, proč jedna moje fakt suepr kámoška je taková.. Nevim. Jsem s ní - vše je OK. Ale na chvíli se bavim s klukama, už je to blbý.  Nechci si vybírat, ale chápete.
OMG.

I just want to be myself.

13. ledna 2011 v 15:26 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
čést práci soudruzi:D
Tak doufám že přežíváte v míru . Já přežívám, ale žeby v míru? Hm, už jsem málem dvakrát podpálila školu, taky vyhodila PC z okna znáte to. Normálka..
Příští týden bude hnus, hnus hnus .. To že píšem čtvrtetlku na vedlejší věty ( které neumím, ani jsme je neprocvičovali nic) neřeším.
A když už jsem u toho, nemám ráda šprty. Dobře, vím že se lidi učí, jako to já chápu jasně, ale ve třídě máme jednoho kluka, co se učí. Ne učí, ale UČÍ. když ho někdo zkouší, umí přesně slovo od slova jak to máme v sešitě. ( ne nemá fotografickou pamět) . Když něco píšeme/procvičuje se, hlásí se on, on on. Učitelé už se ho snaží ignorovat, protože takovou vlezdoprdelku jsem ještě neviděla! To chce klid... huuu.

Včera jsme měli tělák. Klidně mi říkejte orangutan / gorila, protože když šplháte na tyči na čas , to fakt vypadá že pocházíte s plic země. 
Nesnáším tělocvik. Máme učitelé sadisty. 2 minuyt sedy lehy, činky, sklapovačky,běh přez překážky a posilování na břicho + 2 minuty běháání kolem tělocvičny. A oni nám na konci ještě řeknou: ,, Trošku jste se spotili ne?"


Chci mit prázdniny.
( Ale né letní. Nechci být deváták, fuj)
[ A na 365 nes..nekašlu, fotim, ale přidávám fotky až když mám čas = pátek]
(( JOA .. na blog kašlu trošku víc, ale .. nemám čas. Když se neučím ve škole a nedělám domácáky, tak dělám něco jinýho mimo PC, chápete))
Tumblr_leikiixmul1qg1d7po1_500_large
</3

“Because sometimes, a person can get so caught up in the details that they miss the whole. It’s not just the dress or the hair. It’s you. You’re beautiful. So beautiful, it hurts me.”

9. ledna 2011 v 12:28 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Jo, asi bych se měla ozvat.
Někdy.. někdy na mě padne špatná nálada a táhne se čtyři, pět dní.  No, a to je ten případ. Už od pátku (?)  mám takovou blbou náladu .. Ach ti kluci:/ .. Nemám náladu na blog. Nejradši poslouchám hudbu, jsem sama a jen tak přemýšlím, kreslím a tak. Zítra zase škola .. hhm.

Noa jelikžo se mám tak, nebudu na blogu abych vám nekazila náladu :) Až.. až .. prostě zase budu mít dobrou náladu tak tu budu, ale teď ne.

Co se týče 365 .. hm. Nemám co fotit. Zrcadlovku sebou netahám všude, takže srandu ve škole, třeba výlety s rodiči a tak .. Nefotím. Možná s tím seknu .. Nevim.
Je to fakt děsný vymýšlet každý den nějaký nový a nový fotky .. ;)

Pustim si PLL nebo himym. Třeba mi to zlepší náladu ^^
( BTW PROSIIIIM NEZNATE NĚJAKY DOBRY FILM? NEJLIP KOMEDII NEBO NĚJAKOU UPÍŘINU:D [ ne twilight]  )

( btw nadpis je uch ich ach:D<3333333 )

I hate when my favourite character in my fav book dies . =.=

6. ledna 2011 v 15:04 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
  těě piic :D
Konečně bude zas viikend. Ještě přežiju zítřek ( Díky bohu že z ničeho nepíšem, hhh . ) a .. no co. Zase víkend plný školy. ( Chemie je .. humus. A ta učitelka!:D Ty její ČERVENÝ silonky k superultrastarý manšestrákovaný sukni jsou cool. )
No, pak matika ( čtvrtltka. Už aby to bylo za mnou . Nemám ráda čtvrtletky..)  Ale dost o učení.

Teďka ve škole celkem sranda.  ( Byla tady připomínka, že na můj blog chodí i devítiletý děti. Pokud máš devět, tak tě pozdravuju, a pokud ne tak.. nic. No ale, neměla bych používat vulgární výrazy, uhm .  ) 

A nevim co fotit do 365 . Ono mi je faktický trapný fotit pořád školu/knihy. Zítra vim co asi vyfotim, ale dneska mám krizi. Ale jo, už vííím.. Sice neoriginální, ale co.
Stejěn se divím že mi to drží .. no, uhm už týden (!) .

Btw. Víte jak jsem si dávala předsevzetí? No.. Tak jsem pořád sprostá. ( Mín, ale pořád) Sice už nom nežeru sladký, ale i tak. Neuklizim. Na školu dlabu. .. Jako každým rokem.  Jaký to má vuebc smysl? No, přiznejte se, kdo to dodržuje? 

Tumblr_l9ksh133kz1qchrv9o1_500_large

Ano ano kdo čte VA mě pochopí:D V mý fanttazii je Dimitrij megaultrasexyhot guyyy! :D
Uch ich ach :D:D:D::D♥♥


Víte jak. Jmenuji se Kot, ale pro ty co koktají jsem Karel.

4. ledna 2011 v 15:55 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
dobrý den!
Tak. Další ******* [ radši to za hvězdičkuju, protože tak SPROSTÝ a VÝSTIŽNÝ slovo na školní den plný písemek atd  ještě nevynalezli =.= ) den za mnou.Napsala jsem matiku, zemá ka odrecitovala básničku. ( Jiří Žáček je king. No, nebo aspoň skvělý básníčkář lomeno bajkař lomeno .. no, ten co píše pro děti. )  Pořád vypadám jak kokot, ale už ne tak děsně jak včera. Uhm, doufám že do pondělka to bude v cajku. 
Ve čtvrtek pšíem z chemie, OPRUZ. Její "pětiminutovka" byla na dvě A4, tak jsem zvědavá co bude 'menší prověrka' . Je to chemikářka, a takhle ničí planetu! Papír je ze dřeva. Plýtvá papírem = ničí pralesy.
Škola mě jednou zabije. To je tragiciá smrt. Už vidím ten titulek. "Mladá dívka zahynula díky škole .. Zrušme školu! "
Tak až jednou nebude škola, víte komu děkovat.


( JOO VČERA JSEM NEPŘIDALA FOTKU DO 365 .. ALE ! DNESKA TAM UŽ JE ZA VČEREJŠEK. POČKAM AŽ BUDE TMA, A VYFOTIM ZA DNESEK, HUU.)


Jéžiš, zas nejdou psát komenty. =.=

i know that you know that i know that school really sucks.

3. ledna 2011 v 15:53 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY

Dnešni den byl teda síla. Ráno jsem si rozbila hubu, takže mám rozbitý ret + seškárbnutou kůži, takže vypadám jak pěkný kokot. Ve škole , no co vám budu povídat - děs. všichni se mi kvůli výše zmíněnému zjevu smáli, ale já mám tuhý kořínek. Teda, měla jsem. Zjistila, že ' nejlepší kamarádka' číslo jedna mě má celkem na háku. [ Obča uvažuju proč se s holkama bavím .. ]  V rušitně byl klid, tak jsem hrála s klukama piškvorky. ( Musím říct, že jsem dobrá. Porazila jsem jednoho týpka, a on to nemůže unést, chudák. Hm.. Chudák♥♥ 
) Potom  přišla hudebka. Měli jsme se rodzělit do dvojic na zpívání, co bude na známky. Ještě že mám nejlepší kamrádku číslo dvě, která zpívá i semnou i s ní ( Dík, moc. ♥)

Přes vánoce jsem buď změnila nebo nevim. nepotřebuju být středem pozornosti ( !). 
Malý krok pro lidstvo, obrovský krok pro mně.
( Mé jméno je Amstrongová. Nebo, kdo byl první ve vesmíru? .... )

Už mě zase přešla grafika. Díky školo!
No time, no blog.
Udělám tu novou rubriku, juch .


Tumblr_lbq7a4lawi1qdymmwo1_400_large

( a mám už fotku do 365 .. jen ji upravit.. mm, později. )

the 365 days project

2. ledna 2011 v 12:02 | the lizz. ✯

Klikni na odkaz. Je to můj blog, projekt, 365 .
Cílem toho je každý den vyfotit fotku, co vystihuje ten den, pak to dát na blog.
Je to celoroční, takže to chce výdrž.

Dávám to sem, kdyby někoho zajímaly mé fotky, může blog každodenně navštěvovat, já se budu snažit vydržet celý rok.

my affilates ♥

2. ledna 2011 v 9:49 | the lizz. ✯

ELITE

TOP♥

NORMAL♥FAVOURITE♥

Bonitka, LoO~ a honey


NESPŘÁTELUJU!
[ Vybírala jsem si to podle sebe, v ELITE mám lidi se kterými si rozumím, napíšem si a tak. No a Veru, ta je moje nejlepší kamarádka v třídě, takže :)<3 ]

Silvestr 2010 - ohňostroje.

1. ledna 2011 v 14:33 | the lizz. ✯ |  FOTOGRAFIE
sparkling-star.blog.cz
SILVESTR 2010 . Nejrksásnější ohňostroje, přímo před barákem. Naší mladí sousedi se vyřádili . Mám jich hodně, ale hodně rozmazaných. Nestíhala jsem to mačkat, a navíc teleobjektiv je těžký jak kráva, -10°C a já stála u otevřenýho okna, uhm :D Ale tento se mi líbí nejvíc♥
sparkling-star.blog.cz
Fuj. Rozmazaný :D Aspon vidítě, že tu byl nádherný ohnostroj.♥:D
sparkling-star.blog.cz
Nelíbí se mi, ale.. Musím ho sem dát :)VŠECHNY FOTKY JSEM FOTILA JÁ, TAKŽE NEKOPÍRUJTE, DĚKUJI.


New year 2011

1. ledna 2011 v 10:25 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Dávám si předsevzetí .

Mít na vysvědčení samé jedničky. ( MUSIM)
Nemít více jak 48 kg.
• Uklízet si. ( To je vtipné, dávám si to každým rokem ,a vydrží mi to jen tři minuty :D )
Více fotit, naučit se s foťákem.
Dodržet projekt 365 ( info později)
• Být na blogu aktivní a nestěhovat se / nekončit.
Méně nadávat.
• Získat nové kámoše.


To je asi vše. Jaké máty vy?
Stejně je nedodržím, uch. Možná jeden( víc fotit, to nebude problém ...)


Jo a mohli ste si všimnout nového laye . Tmavá = škola. :DDD Bude tu dlouho, tak si zvykejte. Přes školu nemám na garfiku vůbec čas, takže v článcích se z 90% objeví můj deník. Rychle si začntěte zvykat na deník, a grafiku možná o prázkách / volném víkendu.

Jdu upravovat fotky ohnostrojů, čéést ':)

HAPPY NEWS YEAR GUYS !

1. ledna 2011 v 0:00 | the lizz. ✯
sparkling-star.blog.cz
TAK ... Ozývyjí se první rachejtle, přípityk an zdraví a vítáme rok 2011 !
VŠEM PŘEJU SKVĚLÝ ROK, PLNÝ ŠTĚSTÍ ZDRAVÍ A LÁSKY, NOVÝH ZAČÁTKŮ A NOVÝCH NADĚJÍ. DOUFÁM, EŽ SE VÁM VŠEM TENTO ROK POVEDE A ŮŘPÍŠTÍ RO KSE TU ZASE SEJDEM ;)

♥ Lizz