Listopad 2010

smells like teen spirit

29. listopadu 2010 v 16:17 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY

ŽIJU . ( Teda jak se to vezme, z mýho hlediska umírám, ale já umírám na každou rýmu a bolest v krku :D ) Škola mě celkem zabíjí , ale já jsem zvyklá takže beru už preventivně antibiotika ( dobrá hudba, tužka , kreslení nebo prostě PC :) ) Jenže já se ráno probudím a co je předemnou ? šKOLA . http://e.deviantart.net/emoticons/e/explosion.gifNudní učitelé , nudná látka , nudné všecko . ( No fajn, přestávky nudné nejsou ale .. ostatní je nudné .La la la la

( Stejně mě štve že někteří lidi jsou doma a to třeba maj jenom rýmu , ale já nemužu mluvit a skoro ani polykat ale jóó musím do školy . kde je spravedlnost? hm . )

A fakt nevím co budu kupovat za dárky .

Čuste

přidejte si mě na DA do watch , hned!  http://e.deviantart.net/emoticons/d/dalove.gif
Tumblr_lbqmudoqhf1qa19d4o1_400_large
Tumblr_lb4mrekqdf1qaukayo1_400_large

new layout :]

27. listopadu 2010 v 13:26 | the lizz. ✯ |  some news about me :D
Novej laay:) takovej zimní zas. Už mám nápad na další lay,který bdue příští týden ^^ Dneska tu budu , prootže už jsem se poučila , uklidila a co mam dělat když nemužu mluvit ? :D:D:D BLóg :D
Tak cooo? :D: Páčíí? :D

( jo a začněte si za zvykat na grafiku jo? :D ^^ )

let it snow

26. listopadu 2010 v 18:03 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Sedím v mikině , piju teplý čaj a sleduju HIMYM. Společnost mi dělá kapesník , občas kouknu z okna kde vidím poletovat bílé vločky .  Takové .. zimní večery, jsou pro mě typické . ( Vím, je 26.11 ale za chvíli je prosinec, noa .. znáte tu vánoční náladu. )

Bohužel, jsem nemocná ( bolí mě v krku , rýma , teplota . Znáte to. Ale já nechci být nemocná, já chci do školy .. / nechce se mi dopisovat metiku , kterou nechápe, chápete / )
Ale co , teplý čaj mě snad vyléčí. ( A taky paralen , jó )

Těším se až budeme péct příští (?) týden perníčky . A za dva týdny asi jiné cukroví . Mmm , miluju vanilkový rohlíčky , linecké cukroví a mamka dělá perfektní 'rafaelo' , prostě ořech v takový čokoladový hmotě a obalený v rozdrcených oříškách . Mnam .  Už jsem preventivně začala cvičit ( tak , denně 80 sedů lehů ) protože váncoe jsou zabiják , no .
Ale mám hrozně vánoční náladu . Ale pondělí mi ji zkazí, no.
( Hlavně někteří lidi .  )

A co vy? Těšíte se na Vánoce ? [ PŘÍSAHÁM, že se budu snažit omezit vánoční články , ]
( už mám jednu strašně vánoční fotku , takovou víte , světýlka a tak , To mi připmíná, jdu je vytáhnout a něco pofotit ;) )

..
vánočně ( a nemocně) nakažená Lizz , která musí mít to tričko ze santou z NY .
( i když ježíšek je jen jeden  .. )

Jo  vím že jsem strááčně neoriginální a trapná s Vánocema ,ale radši začnu ted, když ještě moc takovejch článků není :D
Tumblr_lceo4idoqj1qacn6do1_500_large
Tumblr_lchsvrjxtd1qc0dbmo1_500_large

barney is LEGEN...wait for it..DARY !

22. listopadu 2010 v 15:39 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY

Pondělky jsou dlouhý . A nudný . 
Mám ráda podnělky jenom když jsou prázdniny .. no, to mám vlastně ráda každý den. Ale co . Přede mnou jsou už jen .. 4 dny plné školy, fuj . Pořád bereme noový a nový věci .. Thaletovu větu ( .. vím název, a to je tak všecko co o této látce vím . Super ! )  a nebo účelovou větu v ajině =.= nuda no .

Psali jsme dneska dějepisnou olympiádu , hm . Fakt nejsem taká borka abych věděla kdo provedl první pitvu , kdy, kde umřel , a v jakém městě umřel =.= Jsme ráda že jsem napsala že mor vyhubil půlku evropy a čéést :D Aspon sem neměla hudebku . ( Vy to nevíte? NESNÁŠÍM hudebku ! )
Příští týden olympiáda z českého jazyka . FUJ .

Dost o škole, musím se vám podělit že ... miluju čokoládovou šlehačku . Měli ste to už ? A taky miluju  jak mi mamka udělá horké maliny+borůvky+jahody , na to vanilkovou zmrzku a šlehačku. MNAM ! Samozřejmně , za každý todle jídlo 50 sedůlehů. ( Nechci mít břicho a nohy jak některé dotyčné v naší třídě )

A má sněžit . Ale no tak ! A taky -12°C . Kldině at je mínus 15 , ale až od 22.12 .  A taky ,at sněží , vždyt je to krásný . ( Hráblo mi už ;) )

Jdu na HIMYM, čést .
( Tento měsíc mě blog moc baví, no . )
Tumblr_l9vbwv7myz1qe27p7o1_500_large_large


Harry Potter .. <3

20. listopadu 2010 v 15:12 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY

No , byla jsem na Harrym Potterovi. Ve čtvrtek .
V pět to začínalo , no potkali jsme se před kinem . ( On , bahenák / > ten vůl co jsem ho shopdila do bahna / ta kámoška  a jedna holka . )Lístky byly koupený do předu, takže jsem si koupila popcorn ( ♥ ) . Seděli jsme uplně v zadu . Hrálo to myslím hodinu a půl ? Jo. Na to, že nemám Hp ráda, se mi to líbilo . ( Líbilo by se mi to více, kdyby zmíněný bahenák neříkal děj do předu. Když přestal, pro změnu On mi říkal děj. Super efekty , bylo to i smutný ( chudák dobby ) , a NENÁVIDÍM VOLDEMORTA ! on je tak HNUSNÝ ! fuj.
( chtěla bych to vrátit . HM . )


Napsala bych dřív, ale obvinujte HIMYM ( závislost, na kterou není lék. ) Takže jen sedím, koukám .. Směju se, a je mi fajn. Hlavně večer. ( Nejsem blázen, ale .. včera od 20:00 do dvou do rána jsem jela jen HIMYM :'D )
A to mě ještě čekaj hellcats a slovenský TVD . ( připomínám si starý díly . Mimochodem, chudák Damon , ale to už jsem tu psala . )

Večer se stavím, teda pokud ... se nebudu dívat na HIMYM . (což budu )
( ale zítra? z ničeho nepíšem , v podnělí ani v utery , oujé . asi na učitele dopadla pdozimní únava , takže seriálovýden pokračuje . co chcete dělat když prší, prší a prší ? ... )

Tumblr_lbzz74weh41qdu4uco1_500_large
Tumblr_l8be6xcvvz1qawyy6o1_500_large
Th_500_316_1290197166_tumblr_l9vvvn8xp01qahqyoo1_500_large
i wish i could keep all my feelings lodked inside my heart

17. listopadu 2010 v 16:24 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY

Moc se těším na zítra. Jdu na Harryho Pottera 7 . ještě lepší je, že jdu s Ním , jednim idiotem ze třídy ( čirou náhodou s tím, kterýho jsem hodila do bahna )  , kámoškou s tábora alias ta která se mnou chodial do školky  ( <33 ) a ještě jednou holkou . Nebudu se těšit ( víme jak dopadlo přespání, že ) , prostě ten film . Jedna malá chyba - Nikdy jsem Harryho neměla ráda , nevím o čem to je , když jsem se na táboře dívala na šestý díl, v půlce jsem usla . Ale bude to DOBRÝ ! 

Začla jsem číst anglickou knihu , na netu ovšem . Jsem u 5 kapitoly , to "nářečí" mi fakt dáva zbarat . Ale řekla bych, nejsem na tom tak špatně. Proč vlastně nemám ráda angličtinu ? Určitě v některých věcech lepší než český jazyk ( nebo RUŠTINA  , humus ) . učitelka udělá hodně, no . Když mluví pořád o tom samým , tak vás přejde i láska k předmětu .

http://starvingwritersbooks.com/bookstore/images/tempted.jpg
<33333333333333

TED mi došlo, že ZÍTRA SE NEUČÍME !
hell yeahhhhhhhhhhh !
Jdeme na pizzu + nějaký soutěžě ( máme humanitární  den)
JO jo JO !
Zítra snad fajn den.
JÓÓ !

Tumblr_lbaocl2rca1qc5qk9o1_500_large
Tumblr_lay3516qnn1qau1wzo1_400_large


we're young ! SO SHUT UP and let's enjoy life !!!

16. listopadu 2010 v 20:02 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Vztyk mládeži .

Tož jak je při uterku lomeno pátku ? Zítra sobota ( dobře, je středa, ale je volno, pro můj mozek ( = slámu) je to prostě sobota! ) . Muhahaha . Volno, klid. Ne sakra , já se musím vlastně učit do občanky . ( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) protože ten ... ehm, milovaný učitel nám zadal jto velice zajímavé učení o temperamentu a charakteru, takže .. program mám. Muck !

Dneska škola , plná trapasů. ( můj "záchvat" :DDDDDDD jump na lavici. nee vubec mě neviděli všichni učitelé. ) Jo, a ještě ke škole . Muj nejlepší kámoš ma angínu. ( čti: zápal simulace) takže ze školy chodím s jedním totálním idiotem , co umí jen buzerovat . ( ale shodila jsem ho do bahna, to bylo za zlatýho bludištáka, ne ! ) Kluci jsou VŠICHNI takoví bezcitní krypli? Je to smutný. že jen my holky jsem tak dokonalý :DDDDDDD

Má někdo Last.fm ? Konečně jsem se k tomu dokopala, mé rok staré last.fm se mi nechtělo aktualizovat (a ty sra*čky tam ! basshunter ... co jsem to proboha poslouchala? když jsme u poslouchání, slyším teenage dream .. od mojí máti. Je to smutný . Půjčuje si moje košile / jednu si půjčila, a už jsem ji od června neviděla, no / ) 


( not afraid .. AHA . mám šílenou rodinu .. a prý pokom jsem cvok .. asi už vím )
Tumblr_law7dbqahs1qe4nyno1_500_large
( prosííím, podte mi někdo utřít sliny :/ )
Tumblr_lbzhrpie9u1qeqwlno1_500_large

You know those nights when you can't sleep? Well, maybe you're awake in someone else's dream.

15. listopadu 2010 v 15:20 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Mohla jsem psát články plné deprese ! Ale já si řekla NE !


A proto , milí vážení , oficiálně oznamuji že mám dobrou náladu ( kazí mi ji jen škola a fakt, že budu muset napsat slohovku do ájiny na téma ,, my best day" návrhy? )
Depresi jsem schovala do šuplíku, nechám si ji na jindy.

Dabing TVD na markíze je divný. ! Elína ? SalvatorE ? Chudák Damon :( 
Originál je jen jeden.

Ve škole bylo fajn. Teda, pokud si pod pojmem absolutnínuda lomeno debilníkecy lomeno posranáčtvrteltka z čejáku představíte fajn ..   Měla jsem referát do hudebky, na Paramore. ( evidentně to není učitelův šálek kávy, ovšem Airplanes už se mu celkem zamlouvalo. Tedy až na B.o.B. ův rap. ) Ale mám jedničku, muhahaha .
Zítra jdem k zubaři, fakt dík no. Aspon nemáme literaturu, juch. ( Snad nestihneme ani chemii , ovšem smrtícím tempem pana učitele ji stihnem ještě dvakrát. )

( měsíc a 9 dnů do Vánoc. Juch! Vánoce = klid, blog, blog, spánek, dárky, ehm tedy rodinná pohoda, no   těšíte se na Vánoce? Co si přejete od ro...ehm, Ježíška?)

V sobotu jsem byla nakupovat v Ostravě. Nové boty, juchaha:DDD ♥  Miluju nakupování. ( bohužel tu košili a mikinu uvidím až pod tim čemu se má říkat stromek, ale vypadá to jako koště, ale budiž .. Jo, a v shoppinu v Cofeecompany maj TOTÁLNĚ PERFEKTNÍ HORKOU ČOKOLÁDU, a čokoládovou šlehačku ! MNAM ! A příští rok bdue v Ově v shoppinu 11 nových obchodů. At tam udělaj starbucks, debili ! )

( Omluvte moji psací krizi , ale nápady (= mozek) jsem si zapoměla pod lavicí , snad mi ho nikdo neukradne . )

(( LIDI , vím že strašně milujete obrázky z WI . Ale když kopírujete všechy mé obrázky z mýho blogu, zdroj by se šikl, thenks. ))


Tumblr_l6y5f5svj31qc5n3ro1_500_large
Že bych si udělala takovou stěnu nad postelí? ♥
Tumblr_lazk6wzrne1qbj90eo1_500_large
Hay1_large
chodící dokonalost. ale ty růžové vlasy, FUJ !!!!!

FUCK it all :]]

12. listopadu 2010 v 16:32 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
čuste :)
Po dloouhýý době sem zasedla k počítači a řekla si, že vás tady nemohu nechat bez článku, že!
Dneska jsem se neučila, i když, jak se to vezme.

Od 8:00 jsme ( těch 6 lepších z naší třídy, dvě v jednom týmě, týmy byli 3) hráli přehazovanou proti škole ze Slovenska . Nic proti nim (  vlastně VŠECKO proti nim ) ale byly to fakt namyšlené krávy ! slovo smeč jim připomínalo asi jiným jazykem slovo meč , a podání si pletli s prděním ne =.=  ale byly jsme druhý )))  první byla kámoška . jo mohli sme být první ale komu by se chtělo poslední zápas chytat míče že !

No, pak jsme mohli jit dom , ale znáte mě ( aha neznáte , nevadí ) já musím být u všeho že! zůstala jsem ve škole, na tělák + občanku . tělák v cajku, ale občanka? macek (učitel)) je totální IDIOT  . IDIOT S  VELKÝM ( klackem. chápete ne , macek má velký klacek . ) I! !! jako psali sme zápis . diktoval jak debil , tak ho spolužák vystřídal (( četl jak ještě větší debil, uhm ) no , tak bylo to na jednu A4 na PC Tahomou, velikost odhaduju 9px ( !! )  chyběli nám čtyři řádky , zazvonilo. A ten máčo nám řekne ,,věděl jsem že to nestihneme . natiskl jsem vám to "  Takže sme to psali naprosto zbytečně .  To chce klid .


Co třídní schůzky ? už jste měli? my včera  . Prý jsem tichá v hodinách. ( největší joke světa tyvole :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: dneska v občance vůůbec ne výtlem jako prase , včera v chemiji sem zase malem brečela smíchem , nevadí no. ) známky? spokojena jsem . mám samý . jako dycky ( nechcu to zakřiknout )

vikend. no, teraz idym dač nogy do vaservogy  a klud jasne? ( :DDDD nářečí, muck ! jdu si lehnout , pustím si VD nebo hellcats , dam si možná kakao , a do večera dočtu tu bomab knižku co mi leží na nočním stolku a hltám každý slovo. )

Tumblr_lb8rackzu61qeb32no1_400_large
2x09 ; jdu na to .


I'm not the FUCKING PRINCESS, I'm the KING !

6. listopadu 2010 v 16:32 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Ahoj
Asi chcete vědět proč jsem tu nebyla, že ? No, vlastně nebyla nálada, ani čas znáte to. Píšem v uterý z fyziky , ve středu z matiky , great .
Uplně mooc tu matiku chápu ;))))

Ve škole to bylo SKVĚLÝ ! Ve čtvrtek jsem brečela smíchem , v chemii . ( Kámoš , hoper , nosí kalhoty někde u kolen , Naschvál si ho dal ještě níž ; ta nová učitelka mu řekla at si to dá nahoru ; on si to sundal. Stál tam jen v trenkách . :DDDDDD )
Ve středu mi angličtinářka řekla , že jsem pořád s klukama , že mám své potřeby 'uspokojit' po škole a že se mám zklidnit . jo, poheldem jsem ji poslala do prdele . na druhý den jsem byla ještě víc s klukama , HA ( kdo se směje naposled ..  )
V dílnách jsme řezali dřevo. Ano, JÁ jsem řezala dřevo.  učitel se málem podělal smíchy když mě viděl, ale co. ( mám už jen 10 prstů z mejch původních 11 ! :D )


Konečně víkend, který už je stejnak za mnou . Dneska asi 40 příkladů z matiky , zítra fyzika . 

A stáhla jsem si The Sims 3 Po setmění, dneska celý den ( když sem se neučila ) . Jo, jsem závislák :D Ale mě to baví! =.=

Fakt se omlouvám že tu nejsem , ale SLIBUJU , od půlky prosince tu BUDU, VÁŽNĚ . ( chystám velký změny! )

Tumblr_lb3hkawdjn1qa2qkvo1_500_large
12886949971559_large
Tumblr_lba15pznuh1qe0hneo1_500_large

sometimes we're broken and we don't know why

2. listopadu 2010 v 15:39 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Víte co dostanete když odečtete prověrky + blbé kecy učitelů a zápisy ? Skvělý den plný srandy.
Vždyť přestávky , no a někdy i hodiny ( :'DDDD ) jsou skvělé ne? Přiznejte si to , kdyby jste nepsali písemky , nemuseli být zkoušeni a nebo neposlouchali ty blbosti co nikdy nebudete potřebovat , školu milujete !

Dostali jsme novou učitelku na chemii  ( jen na měsíc, škoda ! ona je uplně dobrá :D ) Kluci ji totálně štvali :DD A ona je dycky setřela . To se mi líbí, né ty starý vochechule co máme ve škole ( a vochechuláci ) . Škoda že ji budem mít jen na měsíc .
Měli jsme psát písemku, zešlo .  Tak se mi to líbí !


Jinak celkem sranda :'DD Kámošovi jsme dali řasenku&lesk , aha, vypadal jak Bieber v blond paruce !:DDDD

V ruštině jsme brali že rusový nemaj pátý pád.
učitelka: ,,Kde je babuška?"
kámoš: ,,Pod gaučem"
bylo to vtipný. ( pro mě ještě je :DDDDD )

a příští týden máme třídní schůzky, to je konec !
vůbec po me pořád učitele neřvou at se nebavím , at se nesměju a nejsem drzáá , neeeee
:D

Tumblr_lb7k9zehhi1qb6jeto1_400_large

1 universe, 8 planets , 204 countries , 7 seas , 6 billion people and my heart still told me, its you .

1. listopadu 2010 v 16:17 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
Naší třída je .. zajímavá .
Úplně mě baví, jak se každý s každým pomlouvá. ,, Hezké triko" jdu s kámoškou pryč a hned ,,Ježiš to je hrozný to triko co má na sobě" ..  Jo, mám naší třídu ráda, ale nevím, v naší třídě není nikdo tak velkej cvok jako já. Bud jedna šílená emařka, druhá matelistka co se řeže , hoper co poslouchá biebera (nechápu, nrpochopím),  nebo tak . Chtěla bych mít ve třídě  nejlepší kamarádku . ( nebo aspon kamarádku, co se málem nevyspí s klukem který se vám líbí už rok)

No, to jen tak na úvod . :D Škola je humus . Zítra opět 3 písemky , ve středu tež z něčeho píšeme ( Jen tak si vzpomenout, že . ) Tencoměnaštval lomeno tencomázlomenou ruku lomeno tencosemilíbil mě taky pěkně štve . Ale zdokonalila jsem umění ignorace <33

Btw štve mě že ve 3 tady zapadá slunko, ve čtyři je šero a o půl páté tma jak v zadnici.  Ještě že nemám devět hodin, fakt nechci chodit domů po tmě každý den . ( Je tu taková ulička, brrr :D Nikde nikdo, fakt , jsem strachoprd )

A budu mít referát do hudebky, jen nevím na koho. Stiff dylans? Lady Gaga? Katy Perry ? Rihanna? Paramore? ( <3333333333333333333333333333 btw) Už asi vím )


( Jo, nový design , noa, helouvin už nejni . Zato TVD je tak strášně sexy , že jsem tady damona lomeno iana musela dát, nó .  Nelíbí ? Jste divní ale už ! )

Tumblr_lb7o69xkdl1qdc20yo1_500_large
33662_1413186417458_1466461892_30875036_8375996_n_large