Říjen 2010

Kamarádi jsou od toho, aby ti pomohli vyndat popcron z vlasů.

31. října 2010 v 11:00 | mjůklčííčká ( the lizz ) |  MYŠLENKY

No, konečně jsem tady. Nešel mi počítač, fakt humus :DDD jsem vstala a klikám na to zapínátko - nic . ,,WTF? To je jako co?" Podívám se na hodiny na mobilu ( nepřestavené ) a tam 7:40 . Hm dobrýýý . řeknu si. Trošku brzo jsem si přivstala . A pak mi dodje že ej o hodinu posunutý čas, takže vlastně 6:40 . Tak to jsem šla do postele a spala jsem dál .

Včera mi kámoška asi v 5 napsala: ,, Jdem do kina?" tak já že dobrý . podívala jsem an net, a tam Let's dance 3D . V osm ale až. Dobrý, došla jsem v 7 před kino , ona tam byla až za pět minut po domluvený hodině ( nesnáším že je brzo tma , jsem stála a na mě se čumili fakt divní lidi .. ) ,
Koupili jsme si lístky , popcron a čekaly jsme . celkem dost lidí jako. :D Až film začal, zjistila jsme že je to s titulkama .FUCK ! Já jsem na titulky neviděla ( mám 2.15 dioptrie,  brýle nenosím )  Ale jakoo, něco málo sem rozuměla ( díky  paní učitelko :D )  Film celkem fajn ,ty taneční kroky, wow .
No skončilo to nějak 21:45 ? zavolala jsem mááti že nás odveze . Čekáme na parkovišti a kolem nás projel nějký kluk na kole a něco řekl. Já takový pohled na kámošku: WTF? :D A za minutu jel další a on tak  : plotky,plotky ? ( jo v češtině to znamená drby , drby? ) a my výbuch smíchu, on malem spadnul s kola :D Dobré no.

Došla jsem dom, zašla na FB a čumila jsem na telku . Řeknu vám, děs běs v poslední době .. Svatý DVD , jako. ( a nebo sleduj.org ! )
Tumblr_l8mt5hh2ga1qcpylbo1_500_large
Tumblr_l89nehlmpx1qbjixv_large
<3 týpos

nějaký brouk , co si hrál na modela

30. října 2010 v 12:20 | the lizz. ✯ |  FOTOGRAFIE
sparkling-star.blog.cz
Dlouho tu nebyly fotky . Tentokrát jedna ( šetřím ;D )
Našla jsem ji úplnou náhodou, ani nevím že jsem ji fotila , taky je celkem stará že :D
Snad se líbí ♥
( a jsem tady btw . nikam sen ejelo, drahý otec je nemocen ;D )

to je tak když mě nutí být pryč :D

30. října 2010 v 3:05 | the lizz. ✯
dneska , asi za 3 hodiny jedu pryč :x :x :x takže tu nedjsem . v neděli , se budu učit ,takže zase nic. achjo , ty prázky tak utekly . už chci vánoce !
ne, chci 26.10.2010 - vrátit sev čase
dobrý, čaute , jd uspat :D

I'm just asking my heart, why him ?

29. října 2010 v 15:40 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY

Tak mě nenapadá téma dnešního článku.  Aha, mám krizi už .

dopoledne jsem byla v Polsku , na oběd, víte jak.  Je tam sníh. Asi 700 m nad mořem (a že mřoe je sakra daleko , bohužel . i když v mojí posteli se tvoří louže, od čeho to asi je? aha to ty slzy :DDDDDDDDD ) , SNÍH . :D To mě poser už ale .  Globální oteplování? Cože? Kde ? :DDD

Zítra tu nebudu. Jedu do Tater / nebo něcotakovýho / uplně mooc se mi chce . celý den poslouchat kecy rodičů :/ Najednou se o mě zajímají . Nemám náladu s nima mluvit a musí do mě rýt, aha

jsme opět sama doma , yeah, volume doprava , škoda že nebydlím v bytě, bych pěkně naštvala sousedy :DDDD ^^

a víte co ? NECHCI ŠKOLU ! ( vůbec to tu ještě neuslyšíte :DDDD ) zaprvé uvidím skicht jedný dotyčný , pak jednoho dotyčnýho a učitele . ale na jednu osobu se těším :DDD  ( dobrý dvě, ten nový učitel je totální .. týpek . ne dobrý :DDDDDDDD ale vídět ho v plavkách , aaaaaaaaaaa :D )


http://s3prod.weheartit.netdna-cdn.com/images/4648632/love,dream,room,interior,design,quotes,bed,dream-4f8faed6dc9e7f56af8c6496a0a99987_h_large.jpg?1288307346
tu zed ♥ až budem zas jednou malovat . dám si zed na červeno , ty světýlka a nějaký fucking dokonalý citát  !
Tumblr_laf8ilqtcb1qbt8b8o1_400_large
Tumblr_lauts5bkn91qzr04eo1_500_large
Tumblr_l8cn4j9swo1qbn79go1_500_large
si jednou pořídím ♥
Tumblr_laqccf9iy31qc1d5do1_400_largeyou are all i ever wanted

28. října 2010 v 18:33 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
AU MOJE KOULE
je nejlepšií skupina.
díky ní mám vytlem jak svina :DDDD
jojo

a taky basshunter ( a cascada , a jiné discodancesračky ) mi dopomohly k dobrý náladě cca :D :)
zítra je pátek? ? tyvole, minuly patek si uplně pamatuju , a ted už je další pátek O_O WTF, ten čas TAk letí ! za chvíli budu mět děti, práci zahcvíli jdu do důchodu a prakticky jsem už pdo kytkama !
moje oblíbené. ajajajajj :D
( dobrý, když už jsem ted důchodce, proč mě rodičové berou jak malýho fakana? shit )


Nový design btw :D líbí ? no mě ani ne :D ale po 3 měsísích to chtělo změnu no ne :D
a btw nemám ráda halloween ;)

když už sme u toho :DDDDDDDDDD

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs943.snc4/73623_142835229097826_109204525794230_219605_2090189_n.jpg


you never realize how much you love someone until you watch them love someoen else

28. října 2010 v 11:58 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
dobre rano :)
ted sem vstala , to víte :D a ještě bych spala .

včera kino? :D dobré no :'D sraz byl 15:15 , a kino začínalo 16:00 . tak sem se připravila atd a řekla sem si, že si lehnu ( v 14:30) na chvíli. jo, probudila mě kámoška v 15:35 :D :'D letěla jsem a v 15:45 jsme vyrazily . joo fajně sme to stihly ( v 16:00 1 km od kina. )
tak nakonec sme zůstaly v pizzerce a kecaly sme :)

nepohádaly sme se, jen se mi potvridlo něco , ale dobrý. jsem možná blbá a nechám si všecko líbit, ALE já umím vracet věci . i s úrokama . ( za chvíli třeba laťka , pak různé akce, Praha .  )

a děkuju za komentáře . fakt , potěšili ste mně , všichni ;)
už se mám líp . přece nebudu si kazit dny kvůli blbýho kluka ,žejo ;)

a je sníh . ( na horách 1000 metrů ale co ) je to humus ( naštěstí tady je slunko , 6 stupnů , pohoda )
 u vás je sníh nebo jen na horách? :)

POJEDU DO PRAHY JOOO NEVÍM KDY ALE POJEDU DO PRAHY JOO možná za týden , dva JOOOOOOOOOOOOOO ! GABB ?:DDDDDDDDDDDDDDD
Tumblr_lazocwjuua1qaqxcdo1_400_large
true ( poslední dobou miluju takovýhle 'citáty' . moc se mi líbí :P :D )
Tumblr_ky6j4lkqqu1qzip33o1_500_large

Naděje umírá až poslední, ale myslím , že tentokrát jsem ji přežila ;) aneb přespání ♥

27. října 2010 v 9:54 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
sny se plní?
JE TO JEDEN VELKEJ EROR !
NIKDY NIKDY NIKDY v nic nevěřím, žiju si podle sebe a nespoléhám na kámošky!

Přespání začlo v 15,45 . Šli jsme na bazen , krytý, já + K. a W. a Patrik sme neplavali . Sme tam seděli, pak došla aj jedna učitelka a synci. No šli sme po hodině zase do školy, a měli sem za ukol prostě takové hry , ve skupinkách. Sme hráli twister ( já týpka legíny a jen košili :'D,, Paneučiteli já nebudu hrát. " učitel: ,,Kluci budou neštastní" ,,Ale já štastná" :D
pak člověče nezlob se , chůdy, pinčes , nějake dementní hry, florbal , a šipky . celkem v klídku. sme se bavili :D šla jsem si sednou na parapet, patrik taky došel si sednout vedle mě. šla jsem si sednout na židli on taky. pak sme seděli na chodbě až do půl 1 ( učitele ožralí že ;) uroven no.   já + kámšoka ( K. ) + W. + Patrik ( jak jinak :D šla jsem do kuchynky on též došel :)) 
no a pak sme pouštěli lampiony ( nebo předtím? to je jedno ) . přála jsem si přání , a stále opakuji, přání jsou k HOVNU , NIKDY se nevyplní. )

pak spat . ležela jsem vedle patrika a K. samozřejmně kámoš a P. chtěli něco ( msíto slova něco s idomyslete . je to dost intimní ) poslala jsem je do pi* , oni se nasrali , a furt mě buzerovali . krása.  pak si šel lehnout P vedle K. , uplně tam svíjeli ( jo, ale hlavně jak já jsem se bavila s Patrikem, K na mě byla nasraná totál ! )  , prostě mi to dělali naschvál . nakoenc jsem spala vedle P. , ale byli sem na sebe  nasraní ( ,,Stejně se semnou nebavíš" ,,bavím, to ty se semnou nebavíš" ,,No tak si nasraná" ,,Kvůli tobě" ,,Di doprdele." ,,Sorry no, co sem udělala?" ,,Ty víš." pořád říkal ty víš, ale .. prostě, aaaaaa ! i d i o t. .
pak ráno sem se nemola postavit .
A beztak ví že se mi líbí, joajoajo ! Noa proč kurde něco neřekne  ? nech mě být? a proč se na mě čumí? jak sem spali, muj ksicht byl tolik ( 5 cm od jeho . ) sem se podívala, co dělal? čuměl na mně. at mi dá pokoj, odstehuje se blááá 
Sečteno podtrženo: nabitá držka ( hlavně to bolí když vám někdo podkopne nohy, ŽE K? )
nasraná nálada
ubrečené oči
ale jjinak to miluju .

Budu na holky / jak by řekl (podneškuNEkámoš : Janooooo vidíš :D ( taký synek ,totál šprt, baví se jen z učitelama a nidko ho memá rád, prostš uplně sechová jak baba :D 
. Kluci jsou kreténi, už nikdy s niam nechci mít nic spoelčného !
[ víte jak mě to štve? jednu polovinu večera to vyapdá TAK a druhou zase TAk. ]

( jé, já mám problémy. NOACO kurva . jo ! jsem sprostá noaco. v půl 4 jdu s K ( ANO  já hodná duše , nebeztak se kvůli P poahdame. vím že po něm jede. moc kámoška :* )

Tumblr_lattldrrau1qb0evco1_500_large

to je nádherný ; a trefný .
Tumblr_lankc8j3dl1qet94ro1_500_large
TUTORIALS

26. října 2010 v 15:12 | the lizz. ✯


všechny návody jsem psala já , takže je prosím nekopírujte .
taky neručím za 100% správnost (.

( hodina dějepisu, btw ) ,,To je Džeksn?" ,,Ne, Napoleon"

25. října 2010 v 15:08 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
hello / ahoj / prastite / hola / avícejazykytoneumim

dnešek celkem v pohodě :)
nejvíc video :'D nebo trsání :D máem dost no. zítra zboříme školu (a to nebdue  na škodu )

v čejáku sme . . se nudili ; v matice nějaký (-2)2 - 53 = a tak :) celkem v klídku . ruština? básnička :DDD

čok čok kablučok,
paskačil na sučok,
adparalsja, palamalsja
čok čok kablučok.

to je milé dámy ( a pánové? nevím jestli tady chodí nějací pánové. když tak se přihlaste) ruština , kterou srdce nenávidím.
pak , děják. za jedna ( muhahahhaha) a pak mariáá terezijááá ( btw pěkná kráva :D povinná školní docházka. kde bychom bez ní byli ... ! třeba doma v teple u kompu.  zase nebýt školy, nevymyslí komp.. hele necháme to u toho že bychom prostě neměli školu a tečka . )  , hudebka :! ( NESNÁŠÍm hudebku) a obavaná ájina. čtvrteltka ( jo už) ale myslím že by to mohlo být dobrý. ( poslední cvičení bylo esej, napsala jsem mdoerní karkulku která de k babičce ze slivovicí , a místo aby vlk sežral babču, babča sežere vlka , protože je krize a ona nemá co jíst :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD dost se smála no ) wtf oooooomajgad u . a nevím proč tam dává 3 roky staré učivo ! kdo si má pamatovat crazy crazier craziest ne :D ) pak domů .
s velkým blbcem ( , a velkým borcem . (Péátrik. ) celou dobu do se mě Gé sral , občas aj P :x  nevím co si tím chce dokázat, že mě pořád shazuje . . moc si myslí. jo ale pravděpodobně zejtra spím vedle P .)))))))

zítra tu nejsem btw. dojdu dom ( 2 ) a jdu se připravovat .. muhaha , ve 15:45 musím být u školy, takže pujdu tak 15:35 asi , a možná sem hodím článek, nevim :)

a včera jsem udělala 7 avatarů !!!!!!!!! chytla mě grafická nálada ;)
Tumblr_lap75mjmz51qepg3ao1_400_large


No , slunce svítí, odkvětlo kvítí , zima jak na sibiři, .. a no, rýmy mi nejdou

24. října 2010 v 10:57 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY

po uspěšném vykopání z postele, poučení jsem tady .
a mám se fajn ( jo zítra je škola fuj ale co)
nemá někdo granát? :D že bych ho hodila po škole . :D

četla jsem si na blogu který je starý dva roky :'D tyvole to je moc. ( šla jsem do 6ky) já jsem se asi dost změnila :'D  jono, hlavně mezi 6/7 třídou . do šestky taka šprtka, tichá , a všecko. a teď ? no, všecko jen né tichá a šprtka :D ( jo já vím že se vám to zdá, ale musim mit same jedničky na vízu ! :D

venku ej vážěn nádherně , ale já už mám vše vyfocený :'D sebe , krajinu, kytky, kapky , šípky, listy .. ( stejně mi je soused pohrabil, nemám co fotit ) takže mužu bejt dopoledne v klidu. odpoledne jdem asi an bowling ( zase :D a VŮBEC mě nebolí ruce z těláku v pátek. sme dělali kliky , a já ještě ted nemůžu hýbat rukama :D )

a byl tu sníh. né tady- na horách  ale byl. a ted? jak by řekl jeden kámoš - guvno. ( nic )
ale já sních nesnáším ( jééééé nepsala jsem to tu už?)
já chci teplý prázky! ve středu (až se vrátím dpopledne ze školy) jdu do kina s kámoškou, na pizzu (♥) , pak večer nevim, ve čtvrtek tež něco . joo :D ♥

no super :D spadnul mi firefox, neešel nahodit a jede rychlsotí meteeleskubelsku ( pomalu :D )
Tumblr_lalunfokve1qb6jeto1_500_large

když se na něco těším ; je to nakoenc blbý. když se netěším , je to fajn . takže se radši netěším a pak se mám fajn.

23. října 2010 v 19:35 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
titulek? pravdaoslava zkončila =.=
strýc ( tak trochu skoro fotograf neboco btw)  mi zkritizoval dvě - tři fotky ( ,, useknutá ruka" ,,kytka tu není celá" ,,špatné barvy" ) a pár jich pochválil ( musím je upravit a hodit na FB)
taky dobrý (.

zítra chci být doma ,ale musim udelat referat , doucit se basnicku, zopaknout ajinu i ten / tu esej , ale jinak tu chci být. ♥
aa chci prázky už! :/

dneska talentmanie . zase :'D moc me to baví no :) koukáte taky nebo nejaký film?
jo a sorry že tu moc nebývám ( napíšu článek, ale neodpovídám na komenty)
ráda píšu, ale .. psát komenty se mi nechce :DDDDD
lazy maan lalalalala

pojdte někdo pokecat :'( :D 
nudíte se? :DDDD co máte v plánu na zítřek? :D
neptaal sem se už? aha nevadi

Tumblr_l3omh0fe5n1qcn7e5o1_500_large
ja to mam stejne, akroat místo Tv PC :D

,,uč se moudrým býti" ,,to se budu učit do smrti a stejně se to nenaučím"

23. října 2010 v 14:48 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY
šprt došel :'DD
byla jsem fotit ! mam 800 fotek za dva dny , libi se mi 3-4 , whoop !
dam je sem ve stredu / patek
hu :D

víte na co jsem přišla?
když se vám NECHCE učit, říkáte si JÁ SE TO NENAUČÍM, tak se to NENAUČÍTE.
ale!
když se vám nechce, ALE říkáte si JÁ TO DÁM, tak se to rychle NAUČÍTE!
jo ( vlastni zkušenost!:D)

takže 2A4 + dvě básničky, plsu další zápisy( dějepis,zeměpis,chemie,fyzika a jiníé sračky) za asi jen hodinu!
muaaaaaaaaaaaaa ! DDD

a VÍTE CO? mužu dávat songy do mobilu !!!!!!!!!! JOOOOOOOOO :D ( nešlo mi to, měla jsem prostě vir v mobilu :DD ) a ted najednou připojím mobil k PC .. a .JDE TO! takže dávám svoji složku playlist ( 10 gb) do mobilu <3333 [ dobrý tak do mobilu dávám jen 7 gb protože mám jen 8gb pamětovku :'D ]

joa v podnělí ani v uterý nemáme volno, já jsem ráda. (až na písemku z aj + referát z zemáku + zámky z chemie fyziky a matiky to bude v cajku )
co vy? jak si užíváte vííkend?
a máte volno v Ut a PO ? :D
Tumblr_laneo085ds1qepg3ao1_500_largesobota = humus :D

23. října 2010 v 9:49 | the lizz. ✯
jelikož je skoro čtvrtletí, píšem písemky a takové .. ehm, hnusy.

 UČÍM SE ))

až dám do cajku chemii, esej na ejdnu a4 nazpamět, ruštinu, básničku do ajiny, a ještě další sračk, budu tu.

papa :D
a mam fotky, muhahahahah

tendle check mi tu leží už rok, tak proč ho nevyplnit žee :)))

22. října 2010 v 16:59 | the lizz. ✯
 Sedm věcí, které máš v tašce:
učení , pouzdro, jabko ( už dva týdny ) , peněženku, bordel , poudzro na bryle , sešity
Šest věcí, kterými se uklidňuješ:
hudba , spánek , čmárání , bušení hlavou do zdi:DDDDD , PC , seriály ..
Pět oblíbených druhů ovoce :
meloun,mandarinky,bílý hrozno, pomeranč, á jahody.
Tři věci, které máš teď na sobě :
tepláky a triko.
O čem teď přemýšlíš:
vlastně o ničem, ale když to chcete vědět, tak o škole, o tom trapase, o jedný bloncce, praze ale .. nic.
Kde je tvůj mobil:
tyvole ja nevim !!!!! :D aha :DDDDD na zemi ( nevim proč )
Kde obvykle spíš:
na střeše
Jakou poslední věc jsi jedla:
housku
Jakého máš mobilního operátora:
tí mobajl
Který film jsi viděla naposledy:
neviiiiim :D asi . . nevim fakt :D
Cos dělala dnes ráno v osm hodin:
předpokládám že se smála anebo posliuchala zbytečné kecy učitele
Znáš slova své oblíbené písničky:
tak plus mínus ( spíš mínus)
Kolik odlišných nápojů jsi dneska pila:
:DD počítá se jogurt jako nápoj ? :DDD bez jogurtu.. 1
Kterou jednu (ne, TŘI)  věc(i)  bys chtěla na sobě změnit:
nos a kozy ( a povahu )   [to v zavorce je můj dodatek xD]
Kdy naposledy jsi byla zraněná:
ted ( mám zlomený nehet)
Co máš dělat v plánu v pátek večer:
ja nevim, bud pojedu do LA a nebo navštívím kamošku v austrálii
Je něco, co tě hodně naštve:
bloncka , pan G. a urban (muj kamoš)
Jakou zmrzlinu máš nejraději:
čokoládovou ♥
Už jsi někdy byla na večírku nahá?
já chodím nahá pořád
Jméno člověka, který ti teď chybí:
Anna (jestli ti to pomůže)
Máš jméno podle prarodičů:
jo a jmenuju se Honimíra
Kdo tě miluje:
mamka ( je to jeji povinnost) :DDDD
Už jsi někdy něco zlomila:
jo
Byla bys raději klukem nebo holkou:
hermafroditem
Kdo z tvého okolí je nejvíce zkažený:

Vyhrát deset milionů nebo pravou lásku:
lasku :D
Sex v kostele:
normalka ne, každy čtvrtek !
Máš kluka nebo holku:
hoku a lOFiNqAm JI :*
Chodila bys někdy s starším nebo mladším:
mladšim , 1 rok je idealni, ale muže byt aj dvouletej
Oblíbené jídlo:
plesnivej sejra se týdnem starým krajícem chleba
Máš doma porno:
:DDDDDDDDDD nenapadla mě žádná odpověd ( vtipná ) aby to nevyznělo že ho doma mám ( ne nemám ho!! :D )
Máš narozeniny o prázdninách:
joo
Už můžeš volit:
tak ne, ale nic není jisté
Byl někdo ve tvém okolí ve válce:
jako žijící ? haha vtipný
Jsi vegetarián:
tak ne no
Bojíš se globálního oteplování:
spíš ozimnování ( -2 stupně v říjnuu wtfff)
Máš ráda lední medvědy:

Jakou písničku chceš zahrát na pohřbu:
papa amerikáno
Už jsi něco měla se svým sousedem:
každý den, každou hodinu, každou minutu, a sekundu
Splnil se ti nějaký sen z dětství:
já už na sny nevěřím
Nosíš oblečení svého přítele:
ne sorry pánský tanga nic moc
Spíš člověk do města nebo do přírody:
do města !!!!!!!!!!!!
Máš menší velikost bot než 36:
tak jako u vietnamcu  klidně i 35 ! a v dajchmanu aj 38
Jsi hodně zkažená:
moc moc moc . jo. taková já už jsem  ;)
Napiš 6 lidí který maj pokračovat v tomhle řetězáku??
natalka sadnes ♥( muj vzor ovšem ! )

jestli smích prodlužuje život, jsem nesmrtelná ! muhahahahahahaha

21. října 2010 v 16:05 | the lizz. ✯ |  MYŠLENKY

privjáťtttt
jak vam dupou králící ?

já miluju dnešní přestávky ! :D
jednu jsme s V . a K . tak se smály , že sem neslyšely zvonek . a tak sme přišly do třídy pozdě :'D nevadí. ♥

písemku z matiky jsem dneska napsala ; pak dokocne i chemiju . dneska se jen naučím fyziku , a cajk ! v úterý jsme měli psát z literatury , ale nakoenc až po prázkách, haa ! (((((:
( budu se msuet naučit mózarta, dvořáka, epiku , lyriku, literaturu uměleckou a věcnou , hanzelku , zimunda , poezii a prozu. MUCK paneučiteli . vy víte jak vás mám ráda .*  (ironYe , jestli nekdo nepochopil =.= )

a ruština je celkem zábavný jazyk. rozdíl mezi š a č ? š musíte tvrdě. dáte si dolní zuby před horní a uděláet Š. ( pokud někdo sedí naproti vám , nemusíse sprchovat. DVA v jednom ! no nekupte to. )

ze školy sem šla s miškem (:'D) a patrikem . (ano ano vážění ) :DDDDD trošku trapný chvilky ticha (( díky bohu za M ! jinak bych šla asi celou dobu bez mluvení :DD ))
ale jinak dobrý .

a už jen !!!!!! 5 !!!!!!!!!!! dnů do přeespánííííííííííííííííííííííííí !
někteří ( ti lepší) si pamatují jak sem tu psala o lonským přespání že ? doufam že toto letošni nebude jak to minulý . to bych asi jumpla z okna ve třídě ( 3 patro btw )
ale to by bylo cajk, pod naší třídou je písek :)

Tumblr_lan6ruesnm1qepg3ao1_500_large